Home » geriausia paskola

Žyma: geriausia paskola

Ką turite žinoti apie ilgalaikius greituosius kreditus?

ilgalaikiai greitieji kreditaiBesiplečiant kredito bendrovių sąrašui, tolygiai daugėja ir tų kredito teikėjų, kurie pinigus skolina privačiai. Privačios paskolos išduodamos tiek fizinių asmenų, tiek ir įmonių, bet didžiausias jų akcentas yra tai, kad už kiekvieną paskolą dažniausiai yra reikalaujama įkeisti turtą. Įprastai tokie kreditoriai nori, jog klientas įkeistų nekilnojamą turtą. Paskolos internetu nuo 18 metų asmenims išduodamos todėl, kad to reikalauja įstatymai, o privatūs kreditoriai taip pat laikosi šios sąlygos. Kaip bebūtų, minimalus amžius dar nėra vienas pagrindinių reikalavimų, nes kiti paskolų teikėjai netgi patys nustato, jog jie paskolas teiks gerokai vyresniems asmenims.

Greitųjų paskolų įmonės 18 metų asmenims kreditus išduoda retai, nes kai tikrinant kliento mokumą matoma, jog asmuo pajamų negauna, tai jo kredito paraiška yra atmetama. Priešinga situacija būna skolinantis iš privačių kreditorių – jie dažniausiai net nežiūri ar asmuo mokus ar ne, jiems reikalingas tik turto įkeitimas. Su hipoteka skolinančios bendrovės bei privatūs asmenys dažniausiai sutartis sudaro susitikus, todėl internetu gaut tokių paskolų beveik negalima.

Ilgalaikiai greitieji kreditai dažniau yra pasirenkami todėl, kad juos gauti yra daug paprasčiau. Vartotojas neprivalo niekur vykti, nes kredito paraiškos pateikimo procedūra yra atliekama internetu. Kredito bendrovės interneto tinklapyje klientas turi surašyti visus savo duomenis, o paskui tiesiog yra duodamas sutikimas duomenų tikrinimui. Sutikimas duodamas įvairiais būdais – elektroniniu parašu, naudojantis mobiliuoju parašu arba tiesiog patvirtinant viską telefonu ar naudojantis el. bankininkystės sistema.

Ilgalaikius kreditus šiuo metu ima vis daugiau žmonių, nes juos grąžinti nėra taip sunku kaip trumpalaikius. Paskolas teikiančios bendrovės internetu leidžia skolintis gana ilgam terminui. Kai kurios skolina net ir 60 mėnesių laikotarpiui. Palūkanos tokiose bendrovėse taip pat neretai būna itin mažos. Tos įmonės, kurios teikia vartojimo kreditus internetu ilgiems laikotarpiams, dažniausiai siūlo mažiausią palūkanų normą iš visų vartojimo kredito bendrovių.

Jeigu norėtumėte pasiskolinti pinigų neperžengiant namų slenksčio, tai jums siūlytume dairytis į ilgalaikius kreditus teikiančias įmones, nes ten galima rasti itin palankias sąlygas bei įvairias nuolaidas.

Nebijokite mokesčių inspektorių – niekas nesikeičia

greitieji kreditaiNeseniai valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė, jog nuo šiol kiekvienais metais informacija apie banko sąskaitoje esančius piniginius likučius jie sužinos iš bankų. Bankai paskutinę metų dieną privalės siųsti ataskaitas mokesčių inspekcijai, o tose ataskaitose privalės nurodyti koks yra asmenų pajamų likutis. Tai liečia visus fizinius asmenis. Nesvarbu a per tą laiką buvo imami kokie ilgalaikiai kreditai ar šiaip gavote kažkokių papildomų pajamų – mokesčių inspekcija viską patikrins. Šis pranešimas kaip reikiant užrūstino daugumą piliečių, tačiau tokia reakcija kilo labiausiai dėl žinomų žmonių pasisakymų, kurie tam tikra prasme – nelogiški. Jokiu būdu nereikėtų nerimauti tiems, kurie pajamas gauna sąžiningai – jų į mokestinius patikrinimus niekas nekvies.

Labai daug nepasitenkinimo kilo ir todėl, kad kai kurie asmenys stipriai išreiškė nepasitenkinimą dėl to, kad asmuo praranda privatumą. Tačiau, reikėtų pastebėti, kad po šio VMI pareiškimo, niekas nesikeičia – viskas lieka taip pat kaip ir buvę. Mokesčių inspektoriai dar prieš šią tvarką prieidavo prie duomenų. Paprasčiausiai, kiekvienais metais yra pateikiamos pajamų mokesčio deklaracijos, todėl mokesčių inspekcija ir seniau gaudavo visą svarbiausią informaciją. Tai galioja ir dabar, tik inspektoriams dabar bus lengviau susekti ir sutikrinti duomenis. Tikėtina, kad šešėlinė rinka kaip reikiant susitrauks. Būtina pabrėžti, kad tie duomenys, kurie anksčiau buvo matomi mokesčių inspekcijai – niekuo nesiskiria.

Jeigu jūs dirbate pagal darbo sutartį, tai ir anksčiau jūsų duomenys buvo prieinami, o tiksliau – jūs ir jūsų darbdavys patys tuos duomenis pateikdavote. Aiškiau kalbant, kiekvienais metais įmonės privalo mokesčių inspekcijai pranešti kokiems fiziniams asmenims buvo pervesti pinigai ir už ką. Jūs tiesiog patvirtindavote deklaraciją, kurioje matydavote ir pažymas. Pažymose nurodyta kokios įmonės informavo mokesčių inspekciją dėl pinigų pervedimų.

Kas liečia įprastą išlaidavimą, tai čia nereikėtų nerimauti ir tiems, kurie naudojasi kažkokiomis paslaugomis ar gauna pajamas iš artimų žmonių. Mokestinio tyrimo metu, jeigu jis įvyktų, asmuo daug laiko nesugaištų, nes pirmiausia mokesčių inspektoriai kreipsis į pinigus pervedusius asmenis, jog šie paaiškintų už ką jums pervedė juos. Tas pats taikoma ir tuomet kai yra imami greitieji kreditai – bendrovės pačios informuos, kad buvo suteikta paskola.