Home » vestuviniai žiedai internetu

Žyma: vestuviniai žiedai internetu

Vestuviniai žiedai: pagalvokite ir apie ateitį

vestuviniai ziedaiKuomet yra renkami vestuviniai žiedai, daugelis žmonių yra linkę gyventi būtent ta akimirka. O kaipgi kitaip – juk būtent tuo metu yra išgyvenamos pačios gražiausios emocijos ir jausmai. Vis dėlto, kad ir kaip viskas bebūtų pozityvu, verta pagalvoti ir apie ateitį, juo labiau, kad vestuviniai žiedai yra tas elementas, kuris iš tiesų jus lydės labai daug metų. Taigi, belieka tik pridurti, jog tuomet, kai yra renkami vestuviniai žiedai, tiesiog būtina pagalvoti ir apie ateitį – atminkite, jog bėgant laikui žiedai gali keisti išvaizdą – spalvą, dekoro elementus ar netgi formą. Belieka tik pridurti, kad kone visi, kurie įsigyja vestuvinius žiedus, nori išvengti šių pokyčių. Belieka tik pridurti, kad ne viskas priklauso nuo paties žiedo savininko, tačiau šį tą padaryti galima – teisingai pasirinkti vestuvinį žiedą. Taigi,jau paminėjome, jog renkantis vestuvinį žiedą yra būtina pagalvoti ir apie ateitį, tad belieka tik išsiaiškinti, kokius aspektus verta apgalvoti.

Deimantai – ilgaamžiai

Norite žiedo, kuris būtų dekoruotas akmenimis? Tokiu atveju, žvelgiant iš laiko perspektyvos, dėmesį verta atkreipti į tai, jog bene pats geriausias pasirinkimas yra deimantas. Kodėl būtent jis? Viskas labai paprasta – deimantai ilgai tarnauja, išlaikydami puikią išvaizdą, nekeičia nei spalvos, nei formos,spindesys išlieka ilgai ilgai.

Norite blizgaus žiedo?

Jei esate vienas iš tų žmonių, kuris nori blizgaus žiedo, tokiu atveju turėtumėte žinoti, jog laikui bėgant blizgus žiedas taps matiniu, o dar po kiek laiko – ir vėl jūsų akis džiugins savo blizgesiu.

Ar žiedas bus visa dar madingas?

Nors vestuviniai žiedai nelabai pavaldūs mados tendencijoms, renkantis tokį papuošalą vis tiek svarbu atsakyti sau į klausimą: ar žiedas, į kurį žiūrite šiandien, vis dar bus madingas po 10, 15,o galbūt net 20 metų? Puiki žinia – yra kelios gudrybės, į kurias verta dėmesį atkreipti tuo atveju, jei norite išsirinkti žiedą, kuris būtų madingas ir po daugybės metų. Pasirodo, tokiu atveju vertėtų rinktis klasikinio stiliaus, iš aukso pagamintus žiedus.

Kokybiški vestuviniai žiedai – kaip nesuklysti renkantis?

vestuviniai žiedaiAmžiną meilę liudijantys vestuviniai žiedai nešiojami visą gyvenimą. Natūralu, kad ieškome ne tik dailiai atrodančių, bet ir kokybiškų dirbinių, kurie nekeltų rūpesčių ateityje. Deja, praktika yra kiek kitokia. Jei norite išvengti brangiai kainuojančių klaidų ir įsigyti išties kokybiškus gaminius, skirkite laiko atidžiai jų apžiūrai ir, esant bent menkiausiai abejonei, žiedus grąžinkite.

Žiedo lygumas

Vertinant papuošalų kokybę, vienas svarbiausių rodiklių yra žiedų lygumas. Paimkite žiedą ir padėkite jį ant visiškai lygaus paviršiaus, pažiūrėkite į žiedą iš viršaus, apžiūrėkite iš šono ir abiejų pusių – žiedas turi būti tiesus, lygus, nestorėjantis ir neplonėjantis. Atidžiai apžiūrėkite visas dirbinyje esančias horizontalias linijas – šios taip pat turi būti visiškai lygios. Nepamirškite apžiūrėti ir žiedo kraštų – čia negali būti jokių bangelių ar griovelių (nebent pageidavote unikalaus dizaino dirbinių).

Pastaraisiais metais itin madingi tapo nelygaus paviršiaus vestuviniai žiedai. Deja, toks žiedo dizainas gali slėpti ir gamyklinį broką. Jei pageidaujate netradicinės apdailos žiedo, pirkite jį tik iš patikimo juvelyro ar gero vardo juvelyrinių dirbinių salono, kadangi priešingu atveju rizikuosite gauti nekokybišką dirbinį.

Deimantai ir brangakmenių įstatymas

Itin dažnai vestuvėms skirti dirbiniai yra puošiami prabangiais deimantais. Daugelis pirkėjų klausia – kaip atskirti tikrą deimantą nuo jo klastotės? Deja, čia atsakymo nėra. Iš tiesų, net ir patyręs juvelyras nesugebės atskirti tikrojo deimanto nuo jo analogo. Tokiu atveju turite rinktis patikimą juvelyrinių dirbinių saloną, kuris atsako už savo dirbinių kokybę.

Jei norite, kad jūsų vestuviniai žiedai būtų puošti brangakmeniais, nepamirškite, kad svarbiausia – jų įstatymo būdas. Tai itin svarbu tuo atveju, jei žiedas puošiamas deimantu. Pats deimantas yra itin dailus akmuo, išsiskiriantis subtiliu spindesiu, todėl, jei brangakmenis yra įspaudžiamas į žiedą ar įklijuojamas, toks gaminys yra nekokybiškas – visų pirma, vienas neatsargus jūsų judesys privers deimantą iškristi, o antra – tokio deimanto spindesys bus prislopintas metalu. Juvelyrai teigia, kad net ir pats mažiausias deimantas turi būti įsodintas į specialų apsodą, kuris deimantą prilaiko keliose vietose. Jei abejojate deimanto įstatymo kokybe, nebijokite juvelyrinių dirbinių salone akmenuko stipriai pajudinti. Taip sužinosite, ar brangakmenis įstatytas pakankamai tvirtai.

Žiedus pirkite atsakingai

Jei norite puoštis kokybiškais žiedais, bendradarbiaukite tik su patikimais juvelyrais ir neskubėkite – visų pirma įvertinkite kelias alternatyvas ir pasirinkto žiedo praktiškumą. Nepamirškite, kad mada keičiasi itin greitai, todėl, jei nenorite rizikuoti, rinkitės klasikinius dirbinius, kurie nebijo laiko pokyčių.