Home » Ką turite žinoti apie ilgalaikius greituosius kreditus?

Ką turite žinoti apie ilgalaikius greituosius kreditus?

ilgalaikiai greitieji kreditaiBesiplečiant kredito bendrovių sąrašui, tolygiai daugėja ir tų kredito teikėjų, kurie pinigus skolina privačiai. Privačios paskolos išduodamos tiek fizinių asmenų, tiek ir įmonių, bet didžiausias jų akcentas yra tai, kad už kiekvieną paskolą dažniausiai yra reikalaujama įkeisti turtą. Įprastai tokie kreditoriai nori, jog klientas įkeistų nekilnojamą turtą. Paskolos internetu nuo 18 metų asmenims išduodamos todėl, kad to reikalauja įstatymai, o privatūs kreditoriai taip pat laikosi šios sąlygos. Kaip bebūtų, minimalus amžius dar nėra vienas pagrindinių reikalavimų, nes kiti paskolų teikėjai netgi patys nustato, jog jie paskolas teiks gerokai vyresniems asmenims.

Greitųjų paskolų įmonės 18 metų asmenims kreditus išduoda retai, nes kai tikrinant kliento mokumą matoma, jog asmuo pajamų negauna, tai jo kredito paraiška yra atmetama. Priešinga situacija būna skolinantis iš privačių kreditorių – jie dažniausiai net nežiūri ar asmuo mokus ar ne, jiems reikalingas tik turto įkeitimas. Su hipoteka skolinančios bendrovės bei privatūs asmenys dažniausiai sutartis sudaro susitikus, todėl internetu gaut tokių paskolų beveik negalima.

Ilgalaikiai greitieji kreditai dažniau yra pasirenkami todėl, kad juos gauti yra daug paprasčiau. Vartotojas neprivalo niekur vykti, nes kredito paraiškos pateikimo procedūra yra atliekama internetu. Kredito bendrovės interneto tinklapyje klientas turi surašyti visus savo duomenis, o paskui tiesiog yra duodamas sutikimas duomenų tikrinimui. Sutikimas duodamas įvairiais būdais – elektroniniu parašu, naudojantis mobiliuoju parašu arba tiesiog patvirtinant viską telefonu ar naudojantis el. bankininkystės sistema.

Ilgalaikius kreditus šiuo metu ima vis daugiau žmonių, nes juos grąžinti nėra taip sunku kaip trumpalaikius. Paskolas teikiančios bendrovės internetu leidžia skolintis gana ilgam terminui. Kai kurios skolina net ir 60 mėnesių laikotarpiui. Palūkanos tokiose bendrovėse taip pat neretai būna itin mažos. Tos įmonės, kurios teikia vartojimo kreditus internetu ilgiems laikotarpiams, dažniausiai siūlo mažiausią palūkanų normą iš visų vartojimo kredito bendrovių.

Jeigu norėtumėte pasiskolinti pinigų neperžengiant namų slenksčio, tai jums siūlytume dairytis į ilgalaikius kreditus teikiančias įmones, nes ten galima rasti itin palankias sąlygas bei įvairias nuolaidas.

Parašykite komentarą