Home » auksiniai vestuviniai žiedai

Žyma: auksiniai vestuviniai žiedai

Vestuviniai žiedai, kuriems išskirtinumą galite suteikti patys

Vestuviniai žiedai "Gyvatės"

Vestuviniai žiedai yra tas papuošalas, kuris Jus lydės visą likusį gyvenimą. Renkantis juos turite būti įsitikinę, kad jų dydis, forma, dizainas atitinka Jūsų viziją, stilių bei gyvenimo būdą. Nesistebėkite paskutiniuoju punktu, nes jeigu žmogus dirba sunkų fizinį darbą, jam tikrai gali nerūpėti vestuvinius žiedus puošiantys briliantai ir atvirkščiai – kiekviena rafinuota dama, kuri jau dabar užima aukštas bei atsakingas pareigas arba dažnai rodosi visuomenėje nenorės daugeliui įprasto ir jos stilių nepabrėžiančio vestuvinio papuošalo. Kadangi dažniausiai tuokiamasi sulaukus pilnametystės ar net atgyvenus ne vieną dešimtį metų, vadinasi puikiai save pažįstame, aiškiai žinome, ko gyvenime norime bei siekiame ir visam gyvenimui išsirinkti vestuviniai žiedai gali tai atspindėti.

 

Kadangi auksas ir jo dirbiniai yra laikomi ilgalaike investicija, tad galite remtis ir šiuo požiūriu. Vestuviniai žiedai tikrai nebus tas papuošalas, kurį užsidėsite esant šventei (nors kartais taip nutinka, kai po keliasdešimties metų žiedas tampa mažokas ir ant norimo piršto netelpa arba pareigų atlikimui gali trukdyti jo nešiojimas). Tad vestuvėms skirti žiedai negali būti derinami prie tam tikros aprangos ar perkami pasikliaujant vienadiene intuicija.

 

Vestuviniai žiedai su brangakmeniais

Nemaža dalis jaunųjų nori, kad jų modernūs vestuviniai žiedai būtų dabinti brangakmeniais. Yra sukurta net atskira šių žiedų kategorija – vestuviniai žiedai – eilutės. Tai reiškia, kad Jus lydintis visą gyvenimą papuošalas bus dekoruotas cirkonio arba brilianto akučių eilute. Šiuo žiedus renkasi ne tik moterys. Vyrai taip pat yra pamėgę brangakmenius ir mielai nešioja vestuvinius žiedus, kurie yra jais padabinti.

 

Graviruoti vestuviniai žiedai

Norintys unikalumo dar pasirenka ir graviravimą ant savo vestuvinių žiedų. Toks žiedo išskirtinumas yra populiarus. Vieni jaunieji renkasi graviruoti vardus, kiti – tam tikras frazes arba vestuvių datą, o yra ir tokių, kurie nori vestuviniam žiedui ypatingo individualumo ir renkasi pirštų antspaudų graviravimą. Jau išsirinktus vestuvinius žiedus galėsite papildomai dabinti, raižyti bei paversti tokiais meno kūriniais, kurių neturės jokia kita pora.

 

Jeigu žvalgydamiesi internetinėje vestuvinių žiedų parduotuvėje radote tinkamiausius Jūsų porai žiedus, suskubkite juos rezervuoti, nes daugelis jų yra vienetiniai.

Kokybiški vestuviniai žiedai – kaip nesuklysti renkantis?

vestuviniai žiedaiAmžiną meilę liudijantys vestuviniai žiedai nešiojami visą gyvenimą. Natūralu, kad ieškome ne tik dailiai atrodančių, bet ir kokybiškų dirbinių, kurie nekeltų rūpesčių ateityje. Deja, praktika yra kiek kitokia. Jei norite išvengti brangiai kainuojančių klaidų ir įsigyti išties kokybiškus gaminius, skirkite laiko atidžiai jų apžiūrai ir, esant bent menkiausiai abejonei, žiedus grąžinkite.

Žiedo lygumas

Vertinant papuošalų kokybę, vienas svarbiausių rodiklių yra žiedų lygumas. Paimkite žiedą ir padėkite jį ant visiškai lygaus paviršiaus, pažiūrėkite į žiedą iš viršaus, apžiūrėkite iš šono ir abiejų pusių – žiedas turi būti tiesus, lygus, nestorėjantis ir neplonėjantis. Atidžiai apžiūrėkite visas dirbinyje esančias horizontalias linijas – šios taip pat turi būti visiškai lygios. Nepamirškite apžiūrėti ir žiedo kraštų – čia negali būti jokių bangelių ar griovelių (nebent pageidavote unikalaus dizaino dirbinių).

Pastaraisiais metais itin madingi tapo nelygaus paviršiaus vestuviniai žiedai. Deja, toks žiedo dizainas gali slėpti ir gamyklinį broką. Jei pageidaujate netradicinės apdailos žiedo, pirkite jį tik iš patikimo juvelyro ar gero vardo juvelyrinių dirbinių salono, kadangi priešingu atveju rizikuosite gauti nekokybišką dirbinį.

Deimantai ir brangakmenių įstatymas

Itin dažnai vestuvėms skirti dirbiniai yra puošiami prabangiais deimantais. Daugelis pirkėjų klausia – kaip atskirti tikrą deimantą nuo jo klastotės? Deja, čia atsakymo nėra. Iš tiesų, net ir patyręs juvelyras nesugebės atskirti tikrojo deimanto nuo jo analogo. Tokiu atveju turite rinktis patikimą juvelyrinių dirbinių saloną, kuris atsako už savo dirbinių kokybę.

Jei norite, kad jūsų vestuviniai žiedai būtų puošti brangakmeniais, nepamirškite, kad svarbiausia – jų įstatymo būdas. Tai itin svarbu tuo atveju, jei žiedas puošiamas deimantu. Pats deimantas yra itin dailus akmuo, išsiskiriantis subtiliu spindesiu, todėl, jei brangakmenis yra įspaudžiamas į žiedą ar įklijuojamas, toks gaminys yra nekokybiškas – visų pirma, vienas neatsargus jūsų judesys privers deimantą iškristi, o antra – tokio deimanto spindesys bus prislopintas metalu. Juvelyrai teigia, kad net ir pats mažiausias deimantas turi būti įsodintas į specialų apsodą, kuris deimantą prilaiko keliose vietose. Jei abejojate deimanto įstatymo kokybe, nebijokite juvelyrinių dirbinių salone akmenuko stipriai pajudinti. Taip sužinosite, ar brangakmenis įstatytas pakankamai tvirtai.

Žiedus pirkite atsakingai

Jei norite puoštis kokybiškais žiedais, bendradarbiaukite tik su patikimais juvelyrais ir neskubėkite – visų pirma įvertinkite kelias alternatyvas ir pasirinkto žiedo praktiškumą. Nepamirškite, kad mada keičiasi itin greitai, todėl, jei nenorite rizikuoti, rinkitės klasikinius dirbinius, kurie nebijo laiko pokyčių.