Home » auto nuoma

Žyma: auto nuoma

Atraskite geriausią auto nuomai

automobilių nuomaAutomobilių nuoma – Lietuvoje labai populiari paslauga, kurią pasirenka vis daugiau žmonių dėl pačių įvairiausių priežasčių. Jeigu planuojate atostogas, norite su gražia auto atvykti į vestuves, galiausiai, paprasčiausiai reikia mašinos su kuria būtų galima keliauti kiekvieną dieną į darbą – automobilių nuoma yra pasiruošusi patenkinti Jūsų poreikius. Svarbiausia, kad Lietuvoje yra daug įmonių, kurios siūlo nuomos galimybes. O jose Jūsų laukia daugelis mašinų. Platus pasirinkimas užtikrina, kad atrasite tai, kas jums labiausiai tinka.

 1. Mašinos skiriamos pagal tai, kokia pavarų dėžė jose yra. Jeigu esate pratę prie automatinės – tokiu atveju tik tokią ir rinkitės. Jeigu įprastai vairuojate su mechanine – tuomet jums puikiai tiks abu variantai.
 2. Skiriasi ir mašinų galingumas. Nors daugelis nuomos punktų nesuteikia galimybės išsinuomoti tiems asmenims, kurie neturi dviejų metų vairavimo stažo, visgi, vis dar galima rasti, kur galimybė egzistuoja. Tokiu atveju reikia nepamiršti, kad tokiems asmenis ribojamas aut transporto priemonės variklio galingumas.
 3. Rekomenduojame transporto priemonės ieškoti pagal markę. Tiesiog pasirinkite tą prie kurios esate įpratęs. Tuomet tikrai nekils kokių nors nesklandumų.
 4. Žinoma, skirtingos transporto priemonės kaštuoja skirtingas pinigų sumas už suteikiamas paslaugas. Jeigu jums kainos aspektai yra labai aktualūs – tokiu atveju pirmiausia peržiūrėkite kainas ir tik tuomet pasirinkite. Automobilių nuoma tikrai nėra brangi. Ypač jei pasirinksite kiek paprastesnį auto modelį.
 5. Galiausiai, reikia pasižiūrėti ir į mašinos išvaizdą. Tai ypač aktualu tokiu atveju jeigu ji pasirenkama siekiant keliauti į vestuves ar kokią nors kišą šventę.

Automobilių nuoma – puikus pasirinkimas, tačiau jeigu norite, kad kelionės būtų sėkminga, tokiu atveju rekomenduojame atidžiai įvertinti skirtingas auto transporto priemonių galimybes ir pasirinktą tą, kuri labiausiai atitinka jūsų galimybes ir patenkina poreikius. Visada naudinga pasikonsultuoti su profesionalais, kurie dirba šioje srityje.

Mikroautobuso nuoma geriau nei lengvoji auto?

mikroautobusų nuomaDaugiau nei pusę Lietuvos gyventojų turi lengvąsias mašinas savo poreikiams tenkinti. Tačiau kartais gyvenime prireikia kiek didesnių transporto priemonių ir būtent mažosios negali visiškai išpildyti poreikių. Mikroautobusų nuoma tokiu atveju tampa pačia geriausia išeitimi gebančia labiausiai patenkinti poreikius. Paprasčiausiai kuomet su viena įmones talpinančia auto reikės konkrečiu maršrutu važiuoti kelis kartu – mikriukas viską gali atvykti vieno važiavimo metu. Juolab, tokios transporto priemonės juk nepirksite vien todėl, kad naudojimo poreikis yra gana retas. Būtent todėl rekomenduojame nuomos teikimas paslaugas.

Mikroautobusų nuoma keleiviams vežti

Mikroautobusų nuoma kartais yra reikalinga siekiant pervežti nemažą žmonių skaičių. Pavyzdžiui keliaujant į vestuves arba laidotuves. Tokiu atveju labai patogu, kai visi asmenys sėdi vienoje vietoje. Galima pasinaudoti profesionalaus vairuotojo teikiamomis paslaugomis. Tuomet kelionės dalyviams visiškai nereikės niekuo rūpintis.

Mikroautobusai norint persikraustyti

Tuo pačiu mikroautobusų nuoma yra labai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai asmuo nori persikraustyti. Tuomet vieno ar poros važiavimų metu galima nesunkiai transportuoti visus daiktus iš vienos vietos į kitą. Akivaizdu, kad tai labai gyvenimą lengvinanti paslauga.

Nėra sudėtingų sąlygų

Mikroautobuso nuoma laimi ir todėl, kad siekiant ja pasinaudoti nereikia atitikti labai daug reikalavimų, kurie galėtų apsunkinti galimybę pasinaudoti šia transporto priemone.

 1. Vairuoti mikroautobusą gali net ir tie asmenys, kurie turi tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.
 2. Dažniausiai užtenka dviejų metų stažo, kad būtų suteikta galimybė vairuoti mikriuką.
 3. Užstatas būna nedidelis.
 4. Transporto priemonė apdrausta, tad galite nesibaiminti dėl pavojų, kurie tyko kelyje.
 5. Suteikiama galimybė pasinaudoti profesionalaus vairuotojo paslaugomis. Tuo pačiu galima ir pačiam vairuoti mikriuką.
 6. Kai kurios kompanijos suteikia galimybę važiuoti į užsienį.
 7. Taip pat galima nuomotis ilgam laiko tarpui ne tik vienai ar dvejoms dienoms.

Akivaizdu, kad mikroautobusų nuoma – labai naudinga paslauga, kurią vis dažniau įvertina Lietuvos gyventojai. Iškilus klausimams – kreipkitės ir Jums individualiai bus atsakyta į iškilusius klausimus.

 

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

mikroautobusų nuomaVasara – švenčių ir vakarėlių metas. O labiausiai laukiama šventė – vestuvės. Šiltuoju metų laiku kaip reikiant uždera vestuvių įvairiuose Lietuvos miestuose. Šiai įstabiai šventei jaunieji bei visi artimieji dažniausiai ruošiasi ilgai ir kruopščiai, nes tiek daug reikalų reikia sutvarkyti, pramogų užsakyti ir patogumais pasirūpinti. Vienas svarbiausių klausimų, planuojant vestuves – auto nuoma. Ankščiau vestuvės nebuvo įsivaizduojamos be didžiulio prabangiai baltai spindinčio limuzino, tačiau pastaraisiais metais vis labiau populiarėja mikroautobusų nuoma.

Dažniausiai šis transportas pasirenkamas dėl savo patogumo ir universalumo. Deja, pagrindinis limuzinų trūkumas yra ribotas jų judėjimas. Dažnai jaunieji šventės metu nori aplankyti gražias apylinkes ir pasimėgauti įspūdingais vaizdais. Deja, limuzino galimybės to neleidžia, su ilgu automobiliu mažai kur apsisuksi ir ne visur privažiuosi. Ypač jei norisi kelių dailių kadrų gamtoje, limuziną gali tekti palikti šalikelėje, o patiems kulniuoti pievomis ir laukais iki žavingo vaizdinio.

Tuo tarpu su mikroautobusų nuoma viskas gerokai paprasčiau. Mikroautobusas – puiki transporto priemonė, galinti patogiai apsisukti įvairiose vietose ir lengvai privažiuoti net ir į vietą gamtos fotosesijai. Be to, kelionės metu visi svečiai gali mėgautis vieni kitų kompanija ir gera emocija. Mikroautobusas labai erdvus ir patogus, todėl šventė jame tęsiasi nenutrūkstamai. Tikrai ne taip smagu keliauti skirtingomis mašinomis, kai svečiai sėdi atskiruose automobiliuose ir negali pasidžiaugti kartu žavingomis šventės akimirkomis.

Be to, dar vienas mikroautobusų nuomos privalumas yra ekonomiškumas. Dažniausiai mikroautobusų nuoma užsiimančios įmonės pabrėžia, jog mikroautobusą nuomoti verta vien dėl nedidelių kuro sąnaudų. Iš tiesų autotransporto nuoma nėra tokia ir pigi, tad jei pavyksta sutaupyti kurui, tai jau tikrai neblogas privalumas.

O tiems, kurie jaudinasi, kad mikroautobusas atrodo ne taip elegantiškai kaip klasikinis limuzinas, mikroautobusų nuoma užsiimantys verslininkai pastebi, kad šventėms nuomojami mikroautobusai visuomet ir atrodo šventiškai. Įmonėje Jūsų nuomojamą mikroautobusą gali papuošti Jūsų pageidaujamais papuošimai, derinant spalvas prie Jūsų šventės temos ir idėjos. Be to, pats mikroautobusas gali būti padabintas Jūsų pageidaujamais užrašais, paveiksliukais ir kitomis dekoracijomis, kad tik šventės emocija būtų kuo įspūdingesnė.