Home » kreditai internetu

Žyma: kreditai internetu

Paskolų refinansavimas internetu tikrai turėtų patraukti jūsų dėmesį

paskolu refinansavimas internetuJeigu ieškote finansavimo kreditų grąžinimui, tai paskolų refinansavimas internetu tikrai turėtų patraukti jūsų dėmesį, nes ši paslauga tam ir yra skirta, jog asmenys galėtų finansuoti savo turimus įsipareigojimus. Tai reiškia, kad ši paslauga skirta tiems, kurie turi ne vieną įsiskolinimą kreditų įstaigoms ir nori juos sumažinti. Paprasčiausiai, paskolų refinansavimo atveju senos skolos yra grąžinamos ir tada asmuo įmokas toliau moka tai bendrovei, kuri finansavo tą skolų grąžinimą. Tai kreditų perkėlimas. Geriausia tai, kad po šios paslaugos dažniausiai klientams sumažėja visos kreditų įmokos, jie moka mažesnes įmokas ir visą skolą gali grąžinti per gerokai ilgesnį laikotarpį.

Daugelis žmonių refinansavimo paskolas renkasi todėl, kad anksčiau jie pasiskolino pinigų gerokai didesnėmis palūkanomis nei dabar siūlo dauguma bendrovių. Aukštesnės palūkanos buvo todėl, kad jos nebuvo apkarpytos – nesikeitė įstatymų pataisos ir visai nesenai kreditoriai palūkanas jau nuleido, nes vyriausybė priėmė nutarimą, jog kreditoriai turi leisti bendrą vartojimo kredito kainos metinę normą. Kreditus refinansuoti dabar yra be galo paprasta, nes tai tokia pati procedūra kokia taikoma ir įprasto skolinimosi metu. Internetu perkelti visus įsipareigojimus nėra sudėtinga, tiesiog reikia ieškoti tokių bendrovių, kurios galėtų pasiūlyti geresnes sąlygas skolų grąžinimui.

Trumpai tariant, jeigu jūs kankina kelios nemažos kreditų įmokos, tai jas tiesiog galite sumažinti pasirinkę refinansavimo įmonę. Ta įmonė padengs jūsų turimas skolas, o tada sekančias įmokas mokėsite būtent jai. Geriausia tai, kad mokėsite ne tokias pačias įmokas kaip iki šiol, o būtent mažesnes, nes minėtos refinansavimo bendrovės nustato mažesnę palūkanų normą bei klientams leidžia prailginti grąžinimo terminą be jokių papildomų mokesčių.

Norintiems greitai atsikratyti tokių skolų paskolų refinansavimas būtų bene viena pagrindinių išeičių, nes šia paslauga galima pasinaudoti itin greitai. Refinansavimo paskolų išdavimo procedūros trunka beveik tiek pat kaip ir vartojimo kredito suteikimas. Priklausomai nuo kliento kreditingumo, refinansavimo paskolos gali būti išduodamos vos per keliolika minučių. Tiesiog turite kreiptis į tuos kreditorius, kurie jums gali pasiūlyti gerokai paprastesnį grąžinimo variantą.

Jungtinio finansavimo platformos: ką reikia žinoti?

greitasis kreditasMūsų šalyje greitųjų paskolų bendrovės iš ties yra gana populiarios – jų paslaugomis naudojasi vis daugiau žmonių, nors įstatymai nuolatos griežtėja. Taip yra dėl to, kad dabar paskola internetu suteikiama dar geresnėmis sąlygomis nei anksčiau. Gaila, kad po įstatymų atnaujinimo asmenys negali gauti geresnių sąlygų už jau mokamus kreditus. Tos naujos sąlygos taikomos tik naujoms paskoloms. Nepaisant to, vartotojai renkasi ne tik įprastas vartojimo kreditus išduodančias bendroves, bet ir specialias sistemas, kuriose veikia tarpusavio skolinimo platformos. Tai junginio finansavimo sistemos, leidžiančios gauti paskolas dar pigiau. Žinoma, tokiose sistemose dar ne visi yra išbandę paslaugas, todėl gali kilti tam tikrų neaiškumų.

Bendro finansavimo įmonės erzina klientus pasirinkdamos didelius administravimo mokesčius. Ar žinojote, kad nurodžius pageidaujamą sumą, jūs jos negausite? Jūs gausite mažesnę sumą nei prašėte, nes dalį sumos pasiimt būtent sistema, neva už tarpininkavimą. Tokiais atvejais, klientai yra priversti nurodyti didesnes paskolų sumas, jog atskaičius tą mokestį, būtų gaunama tokia suma, kokios klientui ir reikia.

Jungtinio finansavimo sistemose greitasis kreditas suteikiamas panašia tvarka kaip ir skolinantis iš įprastų kreditorių, bet čia didžiausias minusas yra paskolos gavimo laikas. Pavyzdžiui, greitųjų kreditų bendrovės, patvirtindamos paraišką, paskolos sumą perveda per kelias minutes, o štai jūsų paraiška, kuri patvirtinama junginio finansavimo bendrovėje, dar turi sulaukti ir investuotojų dėmesio. Štai, jeigu jūsų paskolos paraiška buvo patvirtinta ir ji rodoma investuotojams, tai jums reikės ilgai laukti kol ta suma bus surinkta. Trumpai tariant, jums reikės laukti galbūt netgi dieną ar kelias, ko bus surinkta pakankama paskolos suma. Kartais sumos taip ir nesusirenka, jeigu matoma, kad klientas yra nemokus arba labai rizikingas.

Jeigu jums paskolos nereikia labai skubiai, siūlytume tas kelias dienas palaukti junginio finansavimo bendrovėse, nes visgi – jose patys galite nustatyti ir norimas palūkanas. Ten būtų lengviau grąžinti skolą, nes įmokos būtų mažesnės. Tuo labiau, kad ten galima skolintis ir ilgiems terminams, kurie išties palengvintų finansinių įsipareigojimų vykdymą.

Kreditai internetu: kaip apsisaugoti nuo sukčių?

kreditai internetuŽmonės, norintys pasiskolinti pinigų internetu, turbūt žino, jog tai tai – svarbus ir atskingas žingsnis. Pastaraisiais metais Lietuvoje finansų rinka taip pasikeitė, jog šiandien pasiskolinti galima greitai ir paprastai. Tam geriausia vieta ir yra internetas. Čia jau kreditus teikia ne tik didžiausi Lietuvoje veikiantys bankai, bet ir smulkiojo kreditavimo bendrovės.

Kreditai internetu – puiki pagalba sudėtingu momentu. Pirmiausia todėl, jog tai yra galimybė pasiskolinti nedidelę sumą pinigų. Kartais būna situacijų, jog prireikia kelių šimtų eurų iki atlyginimo arba norisi nusipirkti neplanuotą pirkinį. Tokiu atveju pasiskolinti šiek tiek pinigų nebrangiai gali būti labai naudinga.

Tačiau internetas platus ir beribis, todėl čia neabejotinai gausu ne tik gerų, bet ir ne tokių smagių dalykų. Tai pasakytina ir apie greituosius kreditus internete. Pastaraisiais metais išaugęs skolinimasis internetu noromis nenoromis paskatino ir sukčiavimo atvejų padaugėjimą. Nesąžiningi žmonės, stebėdami tendencijas atrado naują galimybę pasipelnyti. Todėl internete pasirodė ypač daug netikrų kreditorių arba nelegaliai pinigus skolinančių žmonių. Todėl jei manote, kad kreditai internetu yra būtent tai, ko Jums reikia, geriau sugaišti šiek tiek daugiau laiko ir pasitikrinti, ar neliksite apgauti.

  • Rinkitės iš daugiau. Dažnai žmonės suklysta arba nusivilia tuomet, kai parduotuvėje, paveikti emocijų ar tiesiog pastebėję akciją, paskuba ir daiktą nusiperka ilgai negalvoję. Dažnai taip nutinka ir su nedidelėmis paskolomis. Internete labai daug kreditorių, kurie teikia nedideles paskolas, todėl prieš išsirinkdami kredito davėją, nepamirškite šiek tiek pasidomėti ir kitais. Galbūt iš pirmo žvilgsnio pasirodęs puikus pasiūlymas nėra toks jau ir geras, nes kitoje bendrovėje siūlomos geresnės sąlygos.
  • Ieškokite oficialumo. Jei tikrai norite būti užtikrinti, kad paskolą imsite iš patikimo kreditoriaus, nepasivarginkite ir paieškokite įmonės oficialių duomenų. Dažniausiai pirmasis ženklas, jog įmone galima pasitikėti – profesionaliai sukurta interneto svetainė. Vienareikšmiškai nereikėtų pasitikėti skelbimo portaluose paskelbta informacija apie suteikiamas paskolas. Labai abejotina, kad save gerbianti ir oficialiai bei profesionaliai dirbanti įmonė apie savo veiklą skelbs tik skelbimuose.
  • Tikrinkite informaciją. Net jei Jūsų surastas kreditorius atrodo patikimas,dar nepulkite pildyti paraiškos. Kreditai internetu gali būti suteikiami tik tuo atveju, jei kreditorius turi tam leidimą. Tai patikrinti labai paprasta. Tiesiog susiraskite kredito davėjų Lietuvoje sąrašą, kurį skelbia Lietuvos bankas ir patikrinkite patikusį kreditorių. Jei jis sąraše yra – galite skolintis žinodami, kad viskas vyksta teisėtai.