Home » Mada

Kategorija: Mada

Vestuviniai žiedai, kuriems išskirtinumą galite suteikti patys

Vestuviniai žiedai "Gyvatės"

Vestuviniai žiedai yra tas papuošalas, kuris Jus lydės visą likusį gyvenimą. Renkantis juos turite būti įsitikinę, kad jų dydis, forma, dizainas atitinka Jūsų viziją, stilių bei gyvenimo būdą. Nesistebėkite paskutiniuoju punktu, nes jeigu žmogus dirba sunkų fizinį darbą, jam tikrai gali nerūpėti vestuvinius žiedus puošiantys briliantai ir atvirkščiai – kiekviena rafinuota dama, kuri jau dabar užima aukštas bei atsakingas pareigas arba dažnai rodosi visuomenėje nenorės daugeliui įprasto ir jos stilių nepabrėžiančio vestuvinio papuošalo. Kadangi dažniausiai tuokiamasi sulaukus pilnametystės ar net atgyvenus ne vieną dešimtį metų, vadinasi puikiai save pažįstame, aiškiai žinome, ko gyvenime norime bei siekiame ir visam gyvenimui išsirinkti vestuviniai žiedai gali tai atspindėti.

 

Kadangi auksas ir jo dirbiniai yra laikomi ilgalaike investicija, tad galite remtis ir šiuo požiūriu. Vestuviniai žiedai tikrai nebus tas papuošalas, kurį užsidėsite esant šventei (nors kartais taip nutinka, kai po keliasdešimties metų žiedas tampa mažokas ir ant norimo piršto netelpa arba pareigų atlikimui gali trukdyti jo nešiojimas). Tad vestuvėms skirti žiedai negali būti derinami prie tam tikros aprangos ar perkami pasikliaujant vienadiene intuicija.

 

Vestuviniai žiedai su brangakmeniais

Nemaža dalis jaunųjų nori, kad jų modernūs vestuviniai žiedai būtų dabinti brangakmeniais. Yra sukurta net atskira šių žiedų kategorija – vestuviniai žiedai – eilutės. Tai reiškia, kad Jus lydintis visą gyvenimą papuošalas bus dekoruotas cirkonio arba brilianto akučių eilute. Šiuo žiedus renkasi ne tik moterys. Vyrai taip pat yra pamėgę brangakmenius ir mielai nešioja vestuvinius žiedus, kurie yra jais padabinti.

 

Graviruoti vestuviniai žiedai

Norintys unikalumo dar pasirenka ir graviravimą ant savo vestuvinių žiedų. Toks žiedo išskirtinumas yra populiarus. Vieni jaunieji renkasi graviruoti vardus, kiti – tam tikras frazes arba vestuvių datą, o yra ir tokių, kurie nori vestuviniam žiedui ypatingo individualumo ir renkasi pirštų antspaudų graviravimą. Jau išsirinktus vestuvinius žiedus galėsite papildomai dabinti, raižyti bei paversti tokiais meno kūriniais, kurių neturės jokia kita pora.

 

Jeigu žvalgydamiesi internetinėje vestuvinių žiedų parduotuvėje radote tinkamiausius Jūsų porai žiedus, suskubkite juos rezervuoti, nes daugelis jų yra vienetiniai.

Pelėsis – ką žinote ir kaip jo išvengti?

Prieš atsirandant elektroninei prekybai, internetas buvo bauginanti vieta internetiniams pirkėjams. Trūko saugumo priemonių, o padirbtos prekės buvo plačiai paplitusios. Deja, tai tebėra aktualu ir šiandien. Pelėsis – tai bet koks produktas, kuriame yra pelėsio – nesvarbu, ar jis susijęs su maistu, ar ne. Jis gali turėti daug neigiamų pasekmių. Pavyzdžiui: Jei perkate duoną, kuri buvo laikoma namuose be oro kondicionieriaus, galite susidurti su pelėsiu. Arba jei užsisakote ledų iš gatvės prekeivio ir paaiškėja, kad jie užkrėsti listeria monocytogenes (LMC). Jei ledų sudėtyje yra listerijų, galite užsikrėsti listerioze (mirtina liga, dažnai siejama su mėsos vartojimu). Jei pietaujate restorane, taip pat galite rasti supelijusios varškės arba smirdinčios kiaušinienės. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/11/mini-rekuperatorius-lunos-ego/

Ką reikia žinoti apie pelėsį ir kaip jo išvengti

Pelėsis – tai bet koks produktas, kuriame yra pelėsio, nesvarbu, ar jis susijęs su maistu, ar ne. Jis gali turėti daug neigiamų pasekmių. Pavyzdžiui: Jei perkate duoną, kuri buvo laikoma namuose be oro kondicionieriaus, galite susidurti su pelėsiu. Arba jei užsisakote ledų iš gatvės prekeivio ir paaiškėja, kad jie užkrėsti listerijos monocitogenais (LMC). Jei leduose yra listerijų, galite susirgti listerioze (mirtina liga, dažnai siejama su mėsos vartojimu). Jei pietaujate restorane, taip pat galite rasti supelijusios varškės arba smirdinčios kiaušinienės. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/2/sieninis-mini-rekuperatorius-lunos-e2/36/

Perdirbtuose maisto produktuose esančios bakterijos gali sukelti žalingą poveikį

Bakterijos yra gyvos būtybės ir jų yra visuose gyvuose organizmuose. Jų yra visuose maisto produktuose, taip pat vandenyje, dirvožemyje, augaluose ir gyvūnuose. Bakterijos maisto produktuose gali sukelti žalingą poveikį, jei jų suvartojama daug. Kai kuriuose maisto produktuose, pavyzdžiui, rūgščiuose vaisiuose ir daržovėse, bakterijos gali augti ir klestėti dėl prastos aplinkos. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/13/ventiliatorius-lunos-silvento-ec/36/ Tačiau kai maisto produktai yra intensyviai perdirbami, bakterijos, iš kurių gaminami tokie produktai kaip pienas, sūris, mėsa ir žuvis, dažnai žūsta. Dėl to šie maisto produktai yra mažiau maistingi.

Kaip listerijos gali sukelti apsinuodijimą maistu

Listerijos yra bakterijos, galinčios sukelti apsinuodijimą maistu. Apsinuodijimas maistu atsiranda dėl to, kad bakterijos, esančios valgomuose produktuose, patenka į jūsų organizmą, nes po kontakto su bakterijomis tinkamai nenusiplovėte rankų. Žmonės listerijomis gali užsikrėsti keliais būdais: – Perdozavimas: maisto tvarkymas nenaudojant muilo ir vandens. – Sąmoningai: patiekiant listerijomis užkrėstą maistą nieko neįtariantiems svečiams. – Klaidingai: diagnozuoti ir gydyti listerijos infekciją pacientui pasireiškus ligos simptomams. – Maisto tvarkytojas: dirbantis gamykloje, biure, ligoninėje ar kitoje vietoje, kur yra listerijų. – Restorano padavėjas: patiekti užkrėstą maistą, nors turėjo žinoti geriau.

Ar turėtumėte pirkti maistą iš gatvės prekeivių?

Gatvės pardavėjai dažnai būna labai užsiėmę ir neturi laiko kruopščiai patikrinti prekių. Jei kas nors atrodo ne taip, kaip turėtų būti, prieš parduodami prekę jie gali jos neparagauti. Deja, taip dažnai nutinka su įprastais maisto produktais, pavyzdžiui, sumuštinių įdarais, bulvių traškučiais, batonėliais ir užkandžiais. Atsižvelgdami į apsinuodijimo maistu galimybę, po kontakto su užsikrėtusiu asmeniu ar gyvūnu visada turėtumėte nusiplauti rankas. Jei reguliariai valgote gatvės maistą, gali išsivystyti tolerancija žarnyne esančioms bakterijoms. Dėl to galite įgyti imunitetą listerijoms.

Kaip ilgus metus džiaugtis geru regėjimu

Akių priežiūra – tai, ką daugelis iš mūsų kasdienybėje laiko savaime suprantamu dalyku. Mažai suvokiame, kaip svarbu palaikyti sveikas akis ir prireikus kreiptis dėl chirurginio gydymo. Jei akių sveikata nėra tinkama, mūsų regėjimas gali susilpnėti, todėl kasdienė veikla gali pasunkėti ar net tapti neįmanoma. Gera akių sveikata gali padėti ne tik matyti mus supantį pasaulį, bet ir kovoti su tokiomis sisteminėmis ligomis kaip diabetas ir hipertenzija. Labai svarbu užtikrinti subalansuotą gyvenimo būdą ir kartu rūpintis savo regėjimu! Šiame straipsnyje gilinsimės į prevencines priemones ir gydymo būdus, kurie padeda išlaikyti sveikas ir stiprias akis, kad ir toliau galėtumėte mėgautis nesuskaičiuojamais gyvenimo malonumais!

1. Reguliariai tikrinkitės akis

Vienas iš geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti savo akims, – reguliariai tikrintis akis. Akių patikrinimai gali padėti anksti nustatyti problemas, kol jos rimtai nepakenkė jūsų regėjimui. Suaugusiesiems rekomenduojama tikrintis akis kas dvejus metus arba dažniau, jei yra tam tikrų akių ligų rizika.

2. Valgykite sveiką maistą

Sveika mityba yra svarbi bendrai sveikatai, ji taip pat gali padėti apsaugoti akis. Įrodyta, kad maisto produktai, kuriuose gausu vitaminų A, C ir E bei omega-3 riebalų rūgščių, yra naudingi akių sveikatai. Geriausi akių sveikatą gerinantys maisto produktai yra žalialapės daržovės, žuvis, riešutai ir vaisiai.

3. Dėvėkite apsauginius akinius

Jei susiduriate su pavojingomis medžiagomis arba dirbate aplinkoje, kurioje yra rizika susižeisti akis, svarbu dėvėti apsauginius akinius. Apsauginiai akiniai, apsauginiai akiniai ir veido skydeliai gali padėti apsaugoti akis nuo sužalojimų. Taip pat svarbu lauke nešioti akinius nuo saulės, kad apsaugotumėte akis nuo kenksmingų UV saulės spindulių.

4. Meskite rūkyti

Rūkymas kenkia bendrai sveikatai, be to, jis gali sukelti rimtų regėjimo problemų. Rūkymas didina kataraktos, geltonosios dėmės degeneracijos ir kitų akių ligų riziką. Jei rūkote, metimas rūkyti yra vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti savo regėjimui.

5. Ribokite laiką prie ekrano

Per daug laiko praleidžiant žiūrint į ekranus, gali atsirasti skaitmeninė akių įtampa, kuri gali sukelti daugybę simptomų, įskaitant galvos skausmą, akių sausumą ir nuovargį. Jei visą dieną dirbate kompiuteriu, kas 20 minučių darykite pertraukėles ir 20 sekundžių žiūrėkite į kitą objektą, esantį bent 20 pėdų atstumu nuo ekrano. Be to, stenkitės apskritai riboti prie ekrano praleidžiamą laiką – nežiūrėkite televizoriaus ir nedirbkite kompiuteriu vakare prieš miegą.

Nelaukite, kol jūsų regėjimas pablogės, ir jau šiandien užsisakykite vizitą mūsų akių priežiūros salone. Kuo anksčiau pradėsite rūpintis savo akimis, tuo geriau bus ilgainiui. Prevencinė priežiūra visada yra geriausias būdas išsaugoti sveiką kūną, o tai apima ir regėjimą. Tad ko dar laukiate? Apsilankykite salone Optika Vizija optikos salone jau šiandien!

Kiek kainuoja šilumos siurbliai?

Renkantis šilumos siurblius, kurie kur kas labiau pagerins Jūsų gyvenimo kokybę, vienas svarbiausių aspektų yra kaina. Tai – normalu. Tačiau nepamirškite, kad greta kainos reikia analizuoti ir kitus aspektus, kurie lemia, kad rasite įrangą, kuri Jums tiks ir patiks iki mažiausių smulkmenų.

Kainos yra labai įvairios. ar tikrai jos lemia šilumos siurblių kokybę? Dalinai – taip. Tai kiek reikia mokėti, kad šilumos siurbliai tikrai patenkintų poreikius?

Svarbiausia yra sertifikuota kokybė

Kad ir kokios yra Jūsų biudžeto galimybės – svarbiausia yra rinktis tokias įrangas, tokius siurblius, kurie yra sertifikuoti. Dėl to reikia ieškoti prekybininkų, kurie yra oficialūs tam tikro gamintojo atstovai Lietuvoje. Visada bus tokių, kurie siūlo įsigyti pigiau. Dažniausiai tuomet siūloma įranga yra ne tik kad nesertifikuota, tačiau ir be jokių garantijų. Kad ir kiek mažai mokate, nepamirškite, kad dažniausiai tai yra pinigų išmetimas.

Tarkitės su specialistais

Jeigu nežinote, kuriu įranga Jums labiausiai tinka – visada siūlome tartis su specialistais. Jie gali apdėti kur kas greičiau palyginti opcijas ir tuo pačiu rasti tą, kuri Jums labiausiai tinka. Natūralu, kad kaina yra svarbus, tačiau negali būti vienintelis aspektas, kuriam yra skiriamas dėmesys. Kur kas svarbiau yra galingumas, taip pat ir energinė klasė, galiausiai, gamintojas. Kuo daugiau žinosite – tuo ramesnis galite būti, kad radote įrangą, kuri taranus našiai bei funkcionaliai.

Inovatyvumas – atsiperka

Visada siūlome mokėti daugiau, tačiau rinktis tokias įrangas, kurių galimybės yra labai plačios. Taip, naujos kartos siurbliai kainuoja brangiau. Tačiau jie turi ir kur kas daugiau galimybių. Jos dažniausiai leidžia daugiau sutaupyti. O tai tikrai tinka ir patinka daugeliui. Svarbiausia – prieinama kiekvienam. Tad investuokite į sistemas, kurios keičia gyvenimus. Žinoma, daro juos kur kas geresniais. Esate to verti ir inovacijos gali Jums tai pasiūlyti.

Galimybės yra labai plačios ir kiekvienas žmogus pats renkasi – ar verta jomis pasinaudoti, ar ne. Mes esame tikri, kad jos atsiperka patogumu ir saugumų, kurio siekia kiekvienas.

5 santykių įžvalgos, kurias sužinojome kaip skyrybų specialistai

Kiekvienam klientui, kuriam padėjome per nepatogų išsiskyrimą, turėjome privilegiją išgirsti jų istoriją. Klausėmės, analizavome ir kankinomės su jais (o kartais ir savo laiku) ir sužinojome keletą patarimų, kuriuos turėtume apsvarstyti prieš sakydami „aš“.

Santuokoje kilusios bendravimo problemos stebuklingai neišnyksta išsiskyrus

Jei turite vaikų kartu su tėvais ir dėl kažko nesutariate, konsultacijos po skyrybų dažnai yra daug veiksmingesnės nei ginčas teisme. Galbūt dabar turite atskirus gyvenimus, bet vis tiek turite susitvarkyti vienas su kitu, ir pripažinkime: konfliktai tiesiog nėra smagu. Iki šiol jūs sužinojote, kad neketinate pakeisti kito žmogaus, tačiau tai nereiškia, kad negalite rasti bendros kalbos ir išmokti įrankių, kaip įveikti skirtingus auklėjimo stilius.

Pagalvokite apie santuoką prieš antrąją santuoką

Ciniškas? Gal būt. Tačiau nagrinėjant šią temą prasideda pokalbis, kurio galbūt niekada neturėjote savo pirmojoje santuokoje. Tai gali priversti jus kalbėti apie tokius klausimus, kaip, pavyzdžiui, ar tikimasi, kad viena ar abi pusės dirbs, ar santaupos bus laikomos „bendromis“ ir ar kuri nors iš šalių įneša skolų į santykius.

Kiti klausimai, į kuriuos reikia atsižvelgti: Ar turtas bus įsigytas kartu? Ar jau įsigytas turtas ir toliau bus atskira nuosavybė? Suderinamumas yra labai svarbus ilgalaikiams santykiams, ir pripažinkime – pinigų valdymas gali būti gaisro pradžia. Partnerio finansinių tikslų (arba jų nebuvimo) supratimas yra naudingas santykių komponentas.

Tyla (ne) auksinė Mūsų klientai dažnai prisipažįsta, kad savo santykiuose buvo baisūs komunikatoriai. Vienas klientas pasakė, kad neprisimena, kada paskutinį kartą jo žmona teiravosi apie jo dieną. Jis tai priėmė asmeniškai ir jautėsi uždarytas. Būkite geras pokalbio, minčių ir juoko partneris. Tai gali tik sustiprinti jūsų ryšį.

Svarbios dvasinės problemos

Vienas didžiausių mūsų matomų santykių gedimų yra esminis moralinių vertybių skirtumas. Bendri įsitikinimai sujungia žmones ir išlaiko prioritetus (pvz., šeimą ir pinigus). Smagu būti komandos dalimi, kuri siekia bendro tikslo. Matyt, pagrindinės vertybės nepasiduoda, o kai mūsų klientai pajuto „priverstą“ keistis, jie pasidarė pasipiktinę ir vieniši. Nelaikykite savo sutuoktinio savaime suprantamu dalyku Jūsų sutuoktinis nėra tobulas, taip pat ne jūs.

Tai yra gerai. Mes matėme daugybę porų, kurios susitaikė įpusėjus skyryboms, o santykiai, kurie, atrodo, tęsiasi (po tokio sunkaus išbandymo), yra tie, kuriuose kiekvienas žmogus iš tikrųjų gerbė ir žavėjosi kitu. Kai šios poros suprato, kad gali prarasti partnerį, jos pasiryžo sunkiai dirbti, kad išsaugotų santykius. Kodėl? Nes jie žino, kad tai verta. Gyvenimas be kito tiesiog nebūtų toks saldus.

Šaltinis: https://teisesangelai.lt/

Žiedo su deimantais paieškos: keletas naudingų patarimų

Jei ieškote sužadėtuvių žiedo su deimantu, kurį planuojate įteikti savo mylimajai, tuomet galite būti tikri, kad jūsų laukia labai atsakinga užduotis. Trumpiau tariant, žiedo su deimantu pasirinkimo procesas turėtų vykti labai apgalvotai, neskubant ir įvertinant visas net ir pačias smulkiausias detales. Bet kuriuo atveju, kai yra tiek daug veiksnių, nuo kurių priklauso ir galutinis rezultatas, kartu jūs turėtumėte skirti ir pakankamai laiko, nes jei visus šiuos darbus pasiliksite paskutinei akimirkai, galite susidurti ir su pernelyg dideliu stresu, kuris jums tikrai nepagelbėtų.

Žinoma, kiekvienas žmogus į žiedo pasirinkimą su deimantu žvelgia skirtingai, tačiau nors jūsų požiūris gali būti savitas, jūs turite suprasti, kad žiedas su deimantu privalo atitikti jūsų mylimosios skonį. Juk labai svarbu, kad jis jai patiktų ir tiktų! Tai reiškia, kad nemažai pastangų jūs turėtumėte skirti jos skonio ir lūkesčių nustatymui. O jei norite, kad visa tai būtų staigmena, tokią informaciją turėtumėte sužinoti pakankamai subtiliais būdais.

Taip pat labai svarbu, kad jūs pagalvotumėte ir apie finansinį klausimą. Nors suprantama, kad galite būti susitelkę į paties tobuliausio žiedo su deimantu paieškas, vis dėlto finansinis klausimas vaidins labai svarbų vaidmenį. Todėl jei norite pasirinkti žiedą, kuris nepakenktų jūsų finansinei padėčiai, natūralu, jog turėtumėte nustatyti savo biudžetą, kuris bus skiriamas sužadėtuvių žiedui su deimantu. Kokio dydžio bus jūsų biudžetas priklausys tik nuo jūsų konkrečios situacijos, todėl nemanykite, kad bandydami nustatyti savo biudžetą jūs turėtumėte dairytis per petį ir bandyti lygiuotis į aplinkinius.

Kai žinosite, kokie yra pagrindiniai lūkesčiai ir koks gali būti jūsų biudžetas, ateis metas pagalvoti ir apie žiedų su deimantais paieškų būdus. Vienas iš jų yra fizinės parduotuvės, o kitas – e. parduotuvės. Turbūt šią akimirką klausiate savęs, kurį gi paieškos būdą turėtumėte pasirinkti? Suprantama, kad tai labai tiesiogiai priklauso nuo jūsų įsitikinimų, požiūrio ir įpročių, tačiau jei jūs norite patogesnio varianto, natūralu, jog didelį dėmesį turėtumėte skirti e. parduotuvėms, kurios savo asortimente turi kur kas didesnį sužadėtuvių žiedų su deimantais asortimentą, tokį kaip https://kolje.lt/ziedai/ziedai-su-deimantais.

Ir tiesą sakant, e. parduotuvėse siūlomas didelis žiedų su deimantais asortimentas tikrai nėra vienintelis privalumas, kurį būtų galima įvardinti. Labai svarbu paminėti ir didžiulį patogumą, kurį suteikia e. parduotuvių funkcionalumas ir pats principas – galimybė prekes išsirinkti nuotoliniu būdu. Trumpiau tariant, jei jūs nuspręsite žiedų ieškoti internete, jums niekur nebereikės vykti ir jūs galėsite be didesnių sunkumų vykdyti žiedų paieškas. Tai galėsite daryti ir bet kuriuo jums patogiu metu – tiek dieną, tiek ir naktį. Ką jau kalbėti apie tai, kad naršyti e. parduotuves bus galima ir būnant bet kurioje jums patogioje vietoje. Tokiu būdu jūs nebūsite apriboti ir nebūsite įsprausti į konkrečius rėmus.

Dar vienas veiksnys, kuris gali paskatinti jus pasinaudoti e. parduotuvėmis, prekiaujančiomis sužadėtuvių žiedais su deimantais, yra palankesnė kainodara. O visų svarbiausia, kad žemesnė kaina niekaip nėra susijusi su žemesne kokybe. Tai reiškia, kad jei nuspręsite žiedų ieškoti internete, aukščiausios kokybės žiedus su deimantais galėsite įsigyti žemesne kaina, tokiu būdu sutaupydami. Todėl dabar turėtumėte apsvarstyti visus minėtus privalumus ir nuspręsti, kaip ieškosite sužadėtuvių žiedo su deimantais.

3 pagrindiniai akcentai, kaip pasipuošti namus šventiniu laikotarpiu

Kalėdos – vienos laukiamiausių ir jaukiausių švenčių metuose, kurių laukia išskirtinai visa šeima nuo pačių mažiausių iki senjorų. Jas lydi džiugesiu, vaikų ir anūkų klegesiu pripildytos namų erdvės, neretai ilgesiu persmelkti susitikimai ir pašnekesiai iki paryčių.

Nors buvimas kartu ir bendravimas yra vieni svarbiausių šio laikotarpio akcentų, namų aplinka yra ne mažiau svarbi. Todėl artėjant šventėms visuomet norisi pasirūpinti išskirtiniu namų dekoru ir taip sukurti šventišką ir jaukią atmosferą.

Kalėdų eglutė ir šventinės dekoracijos

Pats svarbiausias ir neatsiejamas didžiųjų švenčių akcentas yra kalėdiniais žaisliukais ir mirgančiomis lemputėmis padabinta žaliaskarė. Nors daugelis be jos neįsivaizduoja namų ar biuro, šiuo metu Kalėdų eglutės kūrimui gana dažnai pasitelkiami modernistiniai sprendimai. Tokie alternatyvūs ieškojimai arba papuošta eglės šaka neretai tampa išsigelbėjimu žmonėms, namuose auginantiems naminius gyvūnus.

Taip pat ne mažiau svarbus akcentas – kalėdiniu vainiku padabintos lauko durys, o ant stalo – advento laikotarpį simbolizuojantis advento vainikas.

Namų kvapas

Kol dar namuose nesklando kepamų kalėdinių pyragų ir sausainių aromatai, pasirūpinkite vienu svarbiausių namų jaukumą kuriančiu aspektu – namų kvapais. Jie neabejotinai išpildys jūsų kuriamą šventinę atmosferą, kuri neliks nepastebėta.

Šaltajam, o ypač šventiniam laikotarpiui, puikiausiai tinka kiek sodresni medienos bei rytietiškų prieskonių aromatai. Taip pat cinamonas, pačiulis, kardamonas, puikiai įsiliejantys į gyvos eglutės bei mandarinų skleidžiamą aromatą.

Šventinis stalas

Stalas yra labai svarbus šventinis atributas, kuris galėtų lydėti visą prieššventinį laikotarpį iki pat šv. Kūčių vakarienės. Stalo dekorui rinkitės spalvas, geriausiai derančias prie bendro jūsų namų interjero, arba priešingai – sukurkite akcentinį dekorą, panaudodami kalėdinių, raudonos ir žalios, spalvų derinius. Šiam laikotarpiui taip pat puikiai tinka aukso ir sidabro deriniai, būtinai neužmirškite ant stalo uždegti namų žvakės.

Žvakes, kaip pageidaujate, tradiciškai galite rinktis adventinį keturių žvakių derinį, tačiau čia ne mažiau tiks ir natūralios jūsų pamėgto aromato kvepiančios žvakės.

Kaip pašalinti nepageidaujamus plaukelius nuo sprando?

plaukų šalinimas lazeriu Vilniuje

Moterims plaukuotumas veido, kaklo ar sprando srityse yra toks pat aktualus kaip ir kojų, pažastų ar bikini zonos, tačiau dažnai apie tai nutylima. Plaukų šalinimas lazeriu Vilniuje yra itin populiari paslauga, kuria naudojasi visi, kam pabodo įkyrūs plaukeliai įvairiose srityse. 

Yra įvairiausių depiliacijos būdų, kuriuos darosi tiek pačios moterys (ir vyrai) namuose, tiek ir grožio salonuose ar klinikose. 

Kokie galimi plaukų šalinimo būdai?

Skutimas peiliuku

Tai yra pats populiariausias ir paprasčiausias būdas šalinti plaukelius nuo įvairių kūno vietų. Bene kiekvienas žmogus tai yra išbandęs ir žino, jog ši procedūra ilgalaikių rezultatų neatneša – tenka nuolat skustis bei dažnam kentėti nuo įaugančių, vis storėjančių plaukelių, o odos švelnumo pojūtis trunka ypač trumpai. Taip pat galimi įvairūs odos sudirgimai, paraudimai.

Taip pat itin populiarus būdas yra depiliacija vašku arba cukrumi

Ši procedūra yra skausminga ir kartojama kas 3-6 savaites, priklausomai nuo plaukelių atauginėjimo greičio. Nors ir skausminga, bet vašku ar cukrumi depiliuojasi apie 21 procentas moterų. Galimos alerginės reakcijos, paraudimas. Norint depiliuotis vašku, oda turi būti visiškai sveika, nepažeista nei saulės, nei alergijos ar kitų odos ligų.

Depiliacijos kremai skamba labai viliojančiai, tačiau vėlgi, yra trumpalaikis problemos sprendimo būdas ir ne visų žmonių odai tinka – galimos alergijos, sudirgimai.

Naminis epiliatorius

Skamba visai patraukliai, tačiau tai taip pat skausminga ir labai svarbu, kad oda būtų visiškai sveika, o taip pat reikalingos nemažos investicijos. Po tokios depiliacijos gali atsirasti paviršiniai uždegimai, paraudimai, patinimai, spuogeliai ir gali įaugti plaukeliai.

Fotoepiliacija (IPL / IPŠ)

Plaukų šalinimo metodas naudojant intensyvią pulsinę šviesą. Veikia tik juodus plaukus ir prasiskverbia apie 2mm po oda. Prieš darant fotoepilicijos procedūrą, svarbu įsitikinti, kad žmogus visiškai sveikas, nes ji nerekomenduojama ne tik nėščioms ar žindyvėms, turintiems odos ligų, bet ir vartojantiems tam tikrus medikamentus, turintiems imuninės sistemos ligų ir pan. Tai ilgalaikė procedūra, kai po atlikto kurso 6-18 mėn. gali mėgautis švelnia oda be jokių plaukų. 

Elektroepiliacija

Yra toks plaukų šalinimo metodas, kai gydytojas elektrologas visiškai sunaikina plauką ir jis daugiau niekada gyvenime neatauga. Procedūros sėkmė priklauso tiek nuo specialisto kvalifikacijos, tiek ir nuo aparato su kuriuo dirbama.Nerekomenduojama, jei žmogus turi širdies stimuliatorių, odos ligų, metalo implantus, nėštumo metu ir pan. Galimi trumpalaikiai paraudimai, patinimai, trumpalaikis odos sudirginimas.

Plaukelių šalinimas lazeriu

Lazerinės epiliacijos metu sunaikinamas plauko folikulas naudojant šviesą. Lazerio skleidžiami spinduliai turi tikslą sunaikinti plauko folikulą ir jame esančias ląsteles, kurios yra atsakingos už plaukų augimą. Šiai dienai vyrauja epiliacijos diodiniu lazeriu, kuris geriausiai veikia tamsius plaukus.

Šis būdas nerekomenduojamas nėštumo bei žindymo laikotarpiu, sergant įvairiomis odos ar kitomis ligomis, turint žaizdų, autoimuninių ligų ir kt. Po procedūros galimas paraudimas, dilgčiojimas, odos nudeginimas, tačiau pasiekiamas ilgalaikis rezultatas ir po praeito pirminio kurso, procedūros kartojams tik kas 1-2 metus.

Kauno depiliacijos paslaugos

Depiliacijos salonas Kaune Depiliacijos centras  

Pabaigai

Aptarėme net septynis plaukų depiliacijos būdus, kuriuos galima pritaikyti ne tik norint pašalinti plaukus nuo sprando, bet ir kitoms kūno vietoms. Sprando ar veido srities plaukuotumas moterims yra tikrai nemaloni tema, tačiau šiais laikais tai gana lengvai išsprendžiama.

Priklausomai nuo poreikių ir finansinių galimybių, galima išsirinkti sau tinkantį depiliacijos būdą ir pamiršti apie nemalonų plaukuotumą įvairiausiose kūno vietose. 

Straipsnis paruoštas pagal epil.lt

Kaip apsaugoti dideles įmonės teritorijas?

Dideles teritorijas užimančios įmonės susiduria su poreikiu jas apsaugoti. Grėsmė joms kyla tiek iš piktavalių, kurie ieško galimybių neleistinais būdais pasisavinti įmonių turtą, tiek ir iš chuliganų arba vandalų, kurie savo veiksmais gali kelti grėsmę kompanijų nuosavybei. Bet kuriuo atveju, nesiimant reikiamų priemonių, nuostoliai gali būti ganėtinai dideli. Fizinė tvora yra vienas iš būdu užtikrinti teritorijų saugumą, tačiau kalbant apie didelius plotus, tai jų apjuosimas vientisu barjeru yra gan nepigus sprendimas, kuris visgi neužtikrina šimtaprocentinės apsaugos. Nuosavi sargai gali šiek tiek pagerinti situaciją, tačiau tai reiškia papildomi žmogiškieji resursai, kuriems reikia apmokymų bei įrangos, o be to, kur garantijos jog samdomi žmonės bus tikrai tinkami atlikti darbui. 

Tokiais atvejais daug efektyviau būtų  samdyti apsaugos kompanijas, kurios ne tik profesionaliai organizuos teritorijos saugumą, bet ir imsis visų reikiamų priemonių kad šį procesą padaryti efektyvesniu. Profesionali apsaugos tarnyba dar prieš imantis darbų atlieką detalią objekto apžiūrą, nustato galimų grėsmių ir sudėtingų situacijų atsiradimo vietas (toliausiai nutolusios zonos, blogiausiai apšviestos arba matomos teritorijos vietos). Taip pat siekiama išsiaiškinti kurios vietos galėtų labiausiai traukti piktavalius ir tikėtina taptų savotišku „traukos“ centru. Šios kompanijos užtikrins, kad žmonės pavesti, atlikti darbus tikrai bus tinkamai pamokyti ir žinos ką daryti jei atsitiktų poreikis stabdyti neleistinai į teritoriją patekusius asmenis.

Tik kompleksiniai sprendimai gali užtikrinti aukštą saugumo lygi net ir labai didelėse teritorijose. Tad tikėtina, kad tam, kad apsaugos tarnyba imtųsi jai pavestų darbų, ji sieks pagerinti turimą situaciją, įgyvendinus kai kuriuos papildomus techninius sprendimus, be kurių šiuolaikinė teritorijų apsauga yra praktiškai neįmanoma:

  • Signalizacijų ir vaizdo stebėjimo sistemų montavimas;
  • Įvažiavimų ir išvažiavimų iš teritorijos punktų darbo organizavimas ir apsaugos sprendimų juose montavimas;
  • Periodinis teritorijų patruliavimas.

Kokios spalvos apatinį trikotažą rinktis?

Apatinių drabužių spalvos pasirinkimą dažnai diktuoja praktiniai sumetimai. Turėdami kelių pagrindinių spalvų apatinius, galime būti tikri, kad sugebėsime juos priderinti prie bet kokios aprangos. Populiariausios apatinio trikotažo spalvos yra juoda, balta, raudona, tamsiai mėlyna ir rožinė. Pastaruoju metu vis labiau dominuoja ir kūno spalvos apatiniai.

Ką reiškia mūsų pasirinktų apatinių drabužių spalva ir ką ji sako apie mus pačius?

Nepaisant to, kokia spalva yra jūsų mėgstamiausia, kokia jūsų nuotaika ir poreikis, internetu tikrai rasite daugybę gražių ir originalių modelių spalvų gamą.

Juoda spalva yra nesenstanti, elegantiška ir jausminga. Šios spalvos apatinius vilkinti moteris paprastai yra elegantiška, gundanti ir paslaptinga. Esate nepriklausoma, ambicinga ir ryžtinga. Tačiau ši spalva taip pat atskleidžia saugumo jausmo poreikį.

Raudona yra ugningo temperamento moteriškų apatinių drabužių spalva. Šią spalvą renkantis žmogus yra pasitikintis savimi, ryžtingas, žinantis, ko nori, žinantis savo poreikius.

Moterys, dėvinčios baltą apatinį trikotažą, dažniausiai nusiteikusios romantiškai. Ši spalva gali reikšti, kad moteris yra nuolanki, bet ar tikrai taip? Ši spalva simbolizuoja pusiausvyrą, švarą, nekaltumą ir jaunystę.

Kūno spalvos apatiniai drabužiai yra bene praktiškiausia spalva, tinkanti beveik bet kokiai aprangai. Tai spalva, kuri turėtų būti kiekvienoje spintoje. Moteris, pasirinkusi šią apatinių drabužių spalvą yra praktiška, mėgstantis tvarką, be to, ji gali būti pasitikinti savimi, drąsi ir neturinti ką slėpti.

Apatinių drabužių spalvos pasirinkimas yra labai individualus dalykas. Renkantis apatinio trikotažo spalvą, mes dažnai vadovaujamės savo poreikiais ir viršutiniais rūbais, kuriuos planuojate rengtis. Žinoma, kad po švelniai balta palaidine nedėvėsime juodų apatinių drabužių, verčiau rinksimės klasikinę baltą arba subtilią kūno spalvą, derančią prie kūno. Dažnai apatinių drabužių pirkimas priklauso ir nuo mūsų nuotaikos.