Home » greitos paskolos internetu

Žyma: greitos paskolos internetu

Kreditai internetu imami vis atsakingiau

greita paskola internetuFinansines paslaugas besirenkantys asmenys jau pradėjo labiau domėtis visais galimais niuansais – jie žiūri tiek į paskolų palūkanas, tiek į skolinimosi terminus. Kreditai internetu jau yra imami kiek atsakingiau, nes prie to nemažai prisidėjo ir Lietuvos Banko priežiūros institucijos, kurios teikė įvairias įstatymų pataisas, dar labiau griežtinančias kreditų išdavimą. Atsakingi žmonės dabar daugiau laiko pradėjo skirti kredito bendrovių pasiūlymų apžvalgai – jau nebėra taip, kad klientas skolinasi ten kur pirmiausiai pataikė, dabar asmenys skolinasi ten, kur geriausios sąlygos. Jeigu jūs tik dabar pirmą artą naudojatės kredito bendrovių paslaugomis, tai jokiu būdu neskubėkite imti paskolos – jums pirmiau reikia peržiūrėti paskolų bendrovių pasiūlymus.

Neretai kai kurie žmonės susivilioja gauta žinute į telefoną, kurioje rašoma, jog paskoloms taikomos akcijos. Ne visada akcijos iš tiesų taikomos – jos labiau skirtos naujiems klientams. Taip pat reikia žiūrėti ir į laikotarpius, kuomet tos akcijos organizuojamos. Pavyzdžiui, kai neseniai įsigaliojo naujos įstatymo pataisos, tai kreditų bendrovės privalėjo nuleisti palūkanų normą, o jos tiesiog pasireklamavo, kad savavališkai tai padarė, nors iš tiesų jos tai padaryti buvo priverstos. Kas liečia į telefoną gaunamus pasiūlymus, tai tiesiog pasižiūrėkite ką siūlo bendrovė, tačiau nemanykite, kad nėra skolinančių pigiau.

Dabar bene mažiausią palūkanų normą nustato jungtinio finansavimo įmonės. Jose galima gauti paskolą su kelis kartus mažesnėmis palūkanomis nei siūlo greitųjų kreditų bendrovės. Gaila, bet šių bendrovių paslaugomis naudojasi ne itin daug žmonių, o blogiausia tai, kad bendrovei tenka atiduoti nemažą tarpininkavimo mokestį. Pavyzdžiui, skolinantis kažkokią sumą, ir ją nurodžius skaičiuoklėje, jūs tarpininkavimo sistemoje tokios sumos negausite – bus atskaičiuojamas mokestis. Jums teks nustatyti didesnę sumą, jog gautumėte tiek pinigų, kiek iš tiesų reikia.

Greitos paskolos internetu iš vartojimo kredito bendrovių imamos dažniau, nes jos dažniau siūlo įvairias akcijas, per kurias galima skolintis net ir nemokant palūkanų. Tiesa, tai nebūna ilgalaikiai kreditai – nemokamai skolintis galima tik vos mėnesiui ar trims. Ieškokite geriausių pasiūlymų, nes kredito ėmimas pirmoje pasitaikiusioje bendrovėje gali jus priversti kaip reikiant išlaidauti.

Greita paskola nedirbantiems – ne vienintelė išeitis

individuali veiklaDabar Lietuvoje jokia greita paskola nedirbantiems negali būti išduodama, jeigu bedarbis asmuo nepateikia informacijos iš kur jis gauna tvarias pajamas. Tiesiog tai draudžia galiojantys teisės aktai. Bedarbiams reikėtų atidžiau domėtis esamomis galimybėmis – nebūtina darbintis kažkokioje bendrovėje – galima imtis savarankiškos veiklos, kurią įregistruoti yra be galo paprasta. Kiekviena galvojantis apie savarankišką veiklą, gali ją įregistruoti vos per kelias minutes – mokesčių inspekcijoje užtenka pateikti vieną formą ir jau galima pradėti vykdyti veiklą. Tai tiesiog yra individualios veiklos registravimas – jums išduodama pažyma ir galite imtis darbo.

Besiruošiantiems registruoti veiklą pravartu būtų pasidomėti visais individualios veiklos ypatumais. Tai yra pats lengviausia būdas įteisinti komercinę veiklą, iš kurios sieksite pajamų. Veiklos registravimas yra visiškai nemokamas – pateikiant formą, nereikia mokėti nei cento, pažyma yra nemokama. Esmė tame, kad įregistravus veiklą, jums liks tik mokėti mokesčius. Nebijokite – nesumokėsite tiek mokesčių, kiek neuždirbsite. Visi mokesčiai skaičiuojami nuo pelno. Kai kurie asmenys teigia, kad kiekvieną mėnesį reikia mokėti PSD mokestį, bet jis mažiau susijęs su vykdoma veikla, nes šį mokestį turi mokėti visi asmenys, kurie nėra drausti.

Kalbant apie individualios veiklos pradžią, jums reikia iš anksto pasiruošti apskaitos dokumentus. Individualios veiklos buhalterija nėra tokia sudėtinga, kaip būna įmonėse – čia jokių balansų vesti nereikia. Jums bus reikalingas gyventojo individualios veiklos pajamų ir išlaidų apskaitos žurnalas bei sąskaitų faktūrų formos. Jūs kiekvienam klientu pateiksite sąskaitą faktūrą apmokėjimui, o gavus tą apmokėjimą, sąskaitą užregistruosite veikos žurnale ir tiek.

Kas liečia išlaidas, tai veiklos vykdytojams yra siūloma galimybė nerinkti išlaidas įrodančių dokumentų, galima rinktis kitą variantą, kuris suteikia teisę išlaidomis nurodyti 30 procentų uždirbtų pajamų. Tai būtų naudingiau, jeigu jūs išlaidų nepatiriate arba patiriate mažiau nei tie 30 procentų jūsų pajamų. Jeigu jums kada kiltų klausimų dėl veiklos vykdymo, tai jūs drąsiai galite kreiptis į mokesčių inspekciją per VMI portalą ir ten pateikti paklausimus – į juos mokesčių inspektoriai atsakys nemokamai. Tiesiog visos VMI konsultacijos IV klausimais yra nemokamos.