Home » Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

mikroautobusų nuomaVasara – švenčių ir vakarėlių metas. O labiausiai laukiama šventė – vestuvės. Šiltuoju metų laiku kaip reikiant uždera vestuvių įvairiuose Lietuvos miestuose. Šiai įstabiai šventei jaunieji bei visi artimieji dažniausiai ruošiasi ilgai ir kruopščiai, nes tiek daug reikalų reikia sutvarkyti, pramogų užsakyti ir patogumais pasirūpinti. Vienas svarbiausių klausimų, planuojant vestuves – auto nuoma. Ankščiau vestuvės nebuvo įsivaizduojamos be didžiulio prabangiai baltai spindinčio limuzino, tačiau pastaraisiais metais vis labiau populiarėja mikroautobusų nuoma.

Dažniausiai šis transportas pasirenkamas dėl savo patogumo ir universalumo. Deja, pagrindinis limuzinų trūkumas yra ribotas jų judėjimas. Dažnai jaunieji šventės metu nori aplankyti gražias apylinkes ir pasimėgauti įspūdingais vaizdais. Deja, limuzino galimybės to neleidžia, su ilgu automobiliu mažai kur apsisuksi ir ne visur privažiuosi. Ypač jei norisi kelių dailių kadrų gamtoje, limuziną gali tekti palikti šalikelėje, o patiems kulniuoti pievomis ir laukais iki žavingo vaizdinio.

Tuo tarpu su mikroautobusų nuoma viskas gerokai paprasčiau. Mikroautobusas – puiki transporto priemonė, galinti patogiai apsisukti įvairiose vietose ir lengvai privažiuoti net ir į vietą gamtos fotosesijai. Be to, kelionės metu visi svečiai gali mėgautis vieni kitų kompanija ir gera emocija. Mikroautobusas labai erdvus ir patogus, todėl šventė jame tęsiasi nenutrūkstamai. Tikrai ne taip smagu keliauti skirtingomis mašinomis, kai svečiai sėdi atskiruose automobiliuose ir negali pasidžiaugti kartu žavingomis šventės akimirkomis.

Be to, dar vienas mikroautobusų nuomos privalumas yra ekonomiškumas. Dažniausiai mikroautobusų nuoma užsiimančios įmonės pabrėžia, jog mikroautobusą nuomoti verta vien dėl nedidelių kuro sąnaudų. Iš tiesų autotransporto nuoma nėra tokia ir pigi, tad jei pavyksta sutaupyti kurui, tai jau tikrai neblogas privalumas.

O tiems, kurie jaudinasi, kad mikroautobusas atrodo ne taip elegantiškai kaip klasikinis limuzinas, mikroautobusų nuoma užsiimantys verslininkai pastebi, kad šventėms nuomojami mikroautobusai visuomet ir atrodo šventiškai. Įmonėje Jūsų nuomojamą mikroautobusą gali papuošti Jūsų pageidaujamais papuošimai, derinant spalvas prie Jūsų šventės temos ir idėjos. Be to, pats mikroautobusas gali būti padabintas Jūsų pageidaujamais užrašais, paveiksliukais ir kitomis dekoracijomis, kad tik šventės emocija būtų kuo įspūdingesnė.

 

Parašykite komentarą