Home » Mikroautobuso nuoma geriau nei lengvoji auto?

Mikroautobuso nuoma geriau nei lengvoji auto?

mikroautobusų nuomaDaugiau nei pusę Lietuvos gyventojų turi lengvąsias mašinas savo poreikiams tenkinti. Tačiau kartais gyvenime prireikia kiek didesnių transporto priemonių ir būtent mažosios negali visiškai išpildyti poreikių. Mikroautobusų nuoma tokiu atveju tampa pačia geriausia išeitimi gebančia labiausiai patenkinti poreikius. Paprasčiausiai kuomet su viena įmones talpinančia auto reikės konkrečiu maršrutu važiuoti kelis kartu – mikriukas viską gali atvykti vieno važiavimo metu. Juolab, tokios transporto priemonės juk nepirksite vien todėl, kad naudojimo poreikis yra gana retas. Būtent todėl rekomenduojame nuomos teikimas paslaugas.

Mikroautobusų nuoma keleiviams vežti

Mikroautobusų nuoma kartais yra reikalinga siekiant pervežti nemažą žmonių skaičių. Pavyzdžiui keliaujant į vestuves arba laidotuves. Tokiu atveju labai patogu, kai visi asmenys sėdi vienoje vietoje. Galima pasinaudoti profesionalaus vairuotojo teikiamomis paslaugomis. Tuomet kelionės dalyviams visiškai nereikės niekuo rūpintis.

Mikroautobusai norint persikraustyti

Tuo pačiu mikroautobusų nuoma yra labai geras pasirinkimas tokiu atveju, kai asmuo nori persikraustyti. Tuomet vieno ar poros važiavimų metu galima nesunkiai transportuoti visus daiktus iš vienos vietos į kitą. Akivaizdu, kad tai labai gyvenimą lengvinanti paslauga.

Nėra sudėtingų sąlygų

Mikroautobuso nuoma laimi ir todėl, kad siekiant ja pasinaudoti nereikia atitikti labai daug reikalavimų, kurie galėtų apsunkinti galimybę pasinaudoti šia transporto priemone.

  1. Vairuoti mikroautobusą gali net ir tie asmenys, kurie turi tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.
  2. Dažniausiai užtenka dviejų metų stažo, kad būtų suteikta galimybė vairuoti mikriuką.
  3. Užstatas būna nedidelis.
  4. Transporto priemonė apdrausta, tad galite nesibaiminti dėl pavojų, kurie tyko kelyje.
  5. Suteikiama galimybė pasinaudoti profesionalaus vairuotojo paslaugomis. Tuo pačiu galima ir pačiam vairuoti mikriuką.
  6. Kai kurios kompanijos suteikia galimybę važiuoti į užsienį.
  7. Taip pat galima nuomotis ilgam laiko tarpui ne tik vienai ar dvejoms dienoms.

Akivaizdu, kad mikroautobusų nuoma – labai naudinga paslauga, kurią vis dažniau įvertina Lietuvos gyventojai. Iškilus klausimams – kreipkitės ir Jums individualiai bus atsakyta į iškilusius klausimus.

 

Parašykite komentarą