Home » Kokybiški vestuviniai žiedai – kaip nesuklysti renkantis?

Kokybiški vestuviniai žiedai – kaip nesuklysti renkantis?

vestuviniai žiedaiAmžiną meilę liudijantys vestuviniai žiedai nešiojami visą gyvenimą. Natūralu, kad ieškome ne tik dailiai atrodančių, bet ir kokybiškų dirbinių, kurie nekeltų rūpesčių ateityje. Deja, praktika yra kiek kitokia. Jei norite išvengti brangiai kainuojančių klaidų ir įsigyti išties kokybiškus gaminius, skirkite laiko atidžiai jų apžiūrai ir, esant bent menkiausiai abejonei, žiedus grąžinkite.

Žiedo lygumas

Vertinant papuošalų kokybę, vienas svarbiausių rodiklių yra žiedų lygumas. Paimkite žiedą ir padėkite jį ant visiškai lygaus paviršiaus, pažiūrėkite į žiedą iš viršaus, apžiūrėkite iš šono ir abiejų pusių – žiedas turi būti tiesus, lygus, nestorėjantis ir neplonėjantis. Atidžiai apžiūrėkite visas dirbinyje esančias horizontalias linijas – šios taip pat turi būti visiškai lygios. Nepamirškite apžiūrėti ir žiedo kraštų – čia negali būti jokių bangelių ar griovelių (nebent pageidavote unikalaus dizaino dirbinių).

Pastaraisiais metais itin madingi tapo nelygaus paviršiaus vestuviniai žiedai. Deja, toks žiedo dizainas gali slėpti ir gamyklinį broką. Jei pageidaujate netradicinės apdailos žiedo, pirkite jį tik iš patikimo juvelyro ar gero vardo juvelyrinių dirbinių salono, kadangi priešingu atveju rizikuosite gauti nekokybišką dirbinį.

Deimantai ir brangakmenių įstatymas

Itin dažnai vestuvėms skirti dirbiniai yra puošiami prabangiais deimantais. Daugelis pirkėjų klausia – kaip atskirti tikrą deimantą nuo jo klastotės? Deja, čia atsakymo nėra. Iš tiesų, net ir patyręs juvelyras nesugebės atskirti tikrojo deimanto nuo jo analogo. Tokiu atveju turite rinktis patikimą juvelyrinių dirbinių saloną, kuris atsako už savo dirbinių kokybę.

Jei norite, kad jūsų vestuviniai žiedai būtų puošti brangakmeniais, nepamirškite, kad svarbiausia – jų įstatymo būdas. Tai itin svarbu tuo atveju, jei žiedas puošiamas deimantu. Pats deimantas yra itin dailus akmuo, išsiskiriantis subtiliu spindesiu, todėl, jei brangakmenis yra įspaudžiamas į žiedą ar įklijuojamas, toks gaminys yra nekokybiškas – visų pirma, vienas neatsargus jūsų judesys privers deimantą iškristi, o antra – tokio deimanto spindesys bus prislopintas metalu. Juvelyrai teigia, kad net ir pats mažiausias deimantas turi būti įsodintas į specialų apsodą, kuris deimantą prilaiko keliose vietose. Jei abejojate deimanto įstatymo kokybe, nebijokite juvelyrinių dirbinių salone akmenuko stipriai pajudinti. Taip sužinosite, ar brangakmenis įstatytas pakankamai tvirtai.

Žiedus pirkite atsakingai

Jei norite puoštis kokybiškais žiedais, bendradarbiaukite tik su patikimais juvelyrais ir neskubėkite – visų pirma įvertinkite kelias alternatyvas ir pasirinkto žiedo praktiškumą. Nepamirškite, kad mada keičiasi itin greitai, todėl, jei nenorite rizikuoti, rinkitės klasikinius dirbinius, kurie nebijo laiko pokyčių.

 

Parašykite komentarą