Home » prezervatyvai

Žyma: prezervatyvai

Įdomūs faktai apie prezervatyvus internetu pigiau

prezervatyvai internetu pigiauVargu, ar rasime tokią prekę, apie kurią nebūtų galima pateikti tokių faktų, kurie nestebintų pirkėjų. Akivaizdu, kad prezervatyvai internetu pigiau – taip pat ne išimtis: apie juos galima ne vieną faktą, kurį svarbu bei pravartu žinoti jo pirkėjams. Kaip tik tokių faktų ir pažersime šiandien.

Šiandien jau nieko nebestebina prezervatyvai internetu – tai puiki galimybė įsigyti prezervatyvų net neišeinant iš savo namų, greitai ir patogiai. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog yra šalių, kurios gali pasiūlyti ir dar labiau dėmesio vertų pasiūlymų. Pavyzdžiui, Dubajus. Ar žinojote, kad būtent Dubajuje vienas garsiausių prezervatyvų gamintojų teikia štai tokią paslaugą: ji vadinasi – SOS prezervatyvai arba prezervatyvai per vieną valandą. Šios paslaugos esmė yra tokia, kad prezervatyvai į namus ar nurodytu adresu bus pristatyti ne ilgiau kaip per vieną valandą. Prekę galite užsisakyti net keliais būdais – telefonu arba internetu.

Tam, kad būtų pagaminti prezervatyvai, neretai prireikia įvairių komponentų, tačiau vieną pagrindinių teikia tik viena šalis. Tai – Malaizija.

Testavimas – ypač svarbi prezervatyvų gamybos dalis. Belieka tik pridurti, kad vienas pagrindinių prezervatyvų gamintojų nuo 1953 metų juos testuoja ir elektroniškai. Nesunku pastebėti, kad tokie pokyčiai garantuoja ne tik kur kas paprastesnį, bet ir patikimesnį testavimo procesą.

Ko gero, visi puikiai žino garsųjį miuziklą Katės, tačiau tik nedaugelis galėtų pagalvoti, kad jis yra neatsiejamas ir nuo prezervatyvų. Taigi, kaip šis gaminys yra susijęs su visame pasaulyje garsiu ir ypač puikiu miuziklu? Pasirodo, šio miuziklo atlikėjų mikrofonai buvo paslėpti po ypač aptemptais drabužiais, na, o tam, kad jie būtų apsaugoti nuo drėgmės, buvo apgaubti prezervatyvais.

Tačiau ką tik aprašytas įvykis yra ne vienintelė unikali šio gaminio panaudojimo situacija: pasirodo, amerikiečių kariai ne ką mažiau įspūdingai naudoja prezervatyvus – jie naudojami tam, kad ginklų vamzdžiai būtų apsaugoti nuo užsikišimo. Tačiau ir tai dar ne viskas – ar patikėtumėte, kad senovės valstiečiai prezervatyvuose nešiodavo vandenį?

Galime lažintis, kad daugybė įdomių faktų tikrai privertė jus nustebti…

Durex prezervatyvai: ir meilei, ir apsaugai

durex prezervatyvaiŠiais laikais seksas propaguojamas tarp vis jaunesnių asmenų. Vietoj to, kad tai būtų uždraudžiama, labai svarbu viską detaliai paaiškinti, tuo pačiu pasirūpinti, kad vaikas turėtų apsaugos priemones. Prezervatyvai – dažniausias pasirinkimas, kurį vertina tiek jaunimas, tiek daug daugiau sekso srityje patirties turintys asmenys. Durex prezervatyvai skaičiuoja ne vieną dešimtmetį sėkmingo savo darbo rezultatus. Kas geriausiai geba įrodyti, jog Durex yra ta kompanija, kuria verta pasinaudoti? Ogi žmonės, kurie metai iš metų perka ir mėgaujasi seksu būtent su šio tipo apsaugos priemonėmis.

Funkcionalumas garantuotas

Durex prezervatyvai – puikus pasirinkimas, kuris gali užtikrinti, jog pavyks mėgautis meilės teikiamais malonumais visiškai negalvojant apie tokius pašalinius poveikius, kaip vaikelio užmezgimas ar net lytiškai plintančios ligos. Būtent prezervatyvai įvardijami kaip pats geriausias pasirinkimas, kurį šiuo metu galima rasti. Juolab, tokie papildomi pliusai, kaip:

  • gera kaina;
  • patogus pirkimas;
  • jokių draudimų.

ir panašiai lemia, kad žmonės labai mielai naudojasi prezervatyvų teikiamomis naudomis. Jei ir jūs norite mėgautis meile, tačiau bijote, kad jos rezultatas gali būti jums netinkamas – įsigykite Durex prezervatyvus. Juolab, egzistuoja ir labai platus pastarųjų pasirinkimas. Įvertinkite pasiūlymus ir pasirinkite labiausiai konkrečiai jums tinkantį variantą.

Papildomas malonumas

Durex prezervatyvai greta apsaugos tuo pačiu siūlo ir papildomo malonumo teikiamą funkciją. Sargiai kuriami taip, kad galėtų padidinti malonumą. Tiesa, pastarasis yra skirtas dailiosios lyties atstovėms. Paprasčiausiai įvairiausi šereliai ir kitokie pagrąžinimai suteikia ne tik estetinį vaizdą. Juolab, tokie prezervatyvai neplyšta greičiau ir neturi kitų aspektų, kurie galėtų paskatinti nefunkcionaliau atlikti savo darbą. Taigi, Durex prezervatyvai puikus pasirinkimas, kuris net ir įprastą seksą gali padaryti kur kas malonesniu.

Žinoma, egzistuoja ir daugiau apsaugos priemonių. Su jomis jūs galite susipažinti tiek teoriškai, tiek praktiškai. Tačiau svarbiausia susidėlioti pliusus ir minusus, kurie gali padėti nuspręsti, kuris variantas jums tinka labiausiai. Žmonės jau daugelį metų naudojasi būtent prezervatyvų teikiamais malonumais. Tai geriausias įrodymas, kad tai pats patraukliausias egzistuojantis pasiūlymas. Būtent juo mes jums ir pasinaudoti rekomenduotume.