Home » padangos internetu

Žyma: padangos internetu

Padangos internetu: pirkti naujas ar naudotas?

Padangos internetu: pirkti naujas ar naudotas? Įsigyti padangas internetu kai kuriems vis dar atrodo rizikinga. Na, tam tikrais atvejais tai gali būti rizikinga, jeigu perkate iš mažai žinomų arba visiškai nežinomų pardavėjų. Visgi beveik visais atvejais galima džiaugtis, jog pardavėjai siūlo kokybiškas, aprašymus atitinkančias prekes. Pirkti padangas internetu yra saugu, tačiau tuomet kyla klausimas, kokias įsigyti: naujas ar naudotas? Tiek tos, tiek kitos padangos turi savus privalumus. Naujos padangos yra nesudėvėtos ir džiugina vairuotojus kokybe, tuo tarpu naudotos padangos pasižymi pigesne kaina. Visgi turbūt kiekvienas sutiks, jog geriau pirkti brangiau, tačiau naujas padangas. Įsigyti naudotas padangas neapsimoka, kadangi yra nežinoma, kokiu būdu jos buvo laikomos. Taigi, gali būti, jog po kurio laiko teks susidurti su tuo, jog padangas teks išmesti kur kas greičiau nei buvo tikėtasi. Jeigu norite, jog padangos laikytų ilgai, tuomet prižiūrėkite jas. Na, o jeigu įsigijote naudotas padangas, tuomet tikėkitės, jog jos buvo prižiūrimos, priešingu atveju teks padangas išmesti. Naudinga neskubėti rinktis ir pasidomėti pasiūlymais. Tokiu atveju bus galima sutaupyti nemažą sumą.

Kiek kainuoja naujos padangos?

Naujos padangos kainuoja skirtingai, kadangi kaina priklauso ne tik nuo gamintojo, bet ir kitų kriterijų. Kai kurios padangos gali kainuoti pigiau, kadangi yra prastesnės kokybės. Verta įsigyti tokias padangas? Tikrai ne. Jeigu norite, jog padangos jums tarnautų ilgai, rinkitės kuo brangesnes. Gal ir keistas pasiūlymas, tačiau tik tokiu atveju galėsite leisti sau mėgautis aukštos kokybės kelionėmis ir ilgą laiką negalvoti apie padangų keitimą.

Ar svarbu atsižvelgti į sezoną?

Renkantis padangas ypatingai svarbu atsižvelgti į tai, koks šiuo metu sezonas. Vasaros metu galima rinktis tiek vasarines, tiek universalias, tiek žiemines (nedygliuotas) padangas. Tačiau ar kuris pagalvoja apie tai, kas geriausia vasarinei kelio dangai? Jeigu jums svarbu, jog padangos nesusidėvėtų greitai, tuomet rinkitės atidžiai ir įsigykite vasarines arba universalias padangas šiltųjų orų metu. Žiemos metu galite rinktis tik žiemines arba universalias padangas. Rinktis vasarines padangas draudžia įstatymas.

Padangos internetu – paprasčiau ir pigiau

padangos internetuTurbūt nesuklysime sakydami, kad dažnas vairuotojas, artėjant padangų keitimo metui, pradeda galvoti, kur įsigyti naujas ir kokybiškas padangas už piniginei draugiškesnę kainą. Pasak specialistų, pastaruoju metu populiarėja padangos internetu, nes vairuotojai jau spėjo įvertinti pirkimo virtualioje erdvėje privalumus. Tad, jei dar nesate išbandęs šio apsipirkimo būdo, pateikiame 5 priežastis, kodėl vertėtų nedvejoti ir naująjį sezoną pasitikti su naujomis ir kokybiškomis padangomis, įsigytomis elektroninėje parduotuvėje.

  1. Pigiau. Ne paslaptis, kad daugelis daiktų elektroninėse parduotuvėse kainuoja šiek tiek pigiau, padangos internetu – nėra išimtis. Vairuotojai, nusprendę įsigyti padangas elektroninėje parduotuvėje, gali sutaupyti nuo kelių iki keliasdešimties eurų, o tai nėra jau tokie ir maži pinigai, tiesa?
  2. Paparasčiau. Kartais atrodo, kad nuvažiuoti į padangų saloną ir ten išsirinkti naująjį automobilio apavą, yra pats paprasčiausias būdas įsigyti naujas padangas. Taip, tačiau pirkdami padangas internetu, net neišeidami iš namų galite peržiūrėti kelias elektronines padangų parduotuves, palyginti kainas, pirkimo sąlygas ir atrasti optimaliausiai jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį padangų variantą.
  3. Platesnis asortimentas. Padangos internetu siūlo labai platų pasirinkimą. Elektroninėse parduotuvėse galite rasti ne tik puikiai žinomų gamintojų produktus, bet ir ne tokių garsių įmonių padangos, kurios paprastai kainuoja šiek tiek pigiau.
  4. Patogus pristatymas. Perkant padangas įprastame salone ar autoservise, tenka galvoti, kaip naująjį pirkinį parsigabenti į namus. Puiku, jei jūsų automobilis talpus ir keturių padangų komplektas nesunkiai telpa bagažinėje, tačiau jei vairuojate nedidelį miesto automobiliuką, reikės pagalvoti, kaip sutalpinti padangas, neištepus salono ir pan. Tuo tarpu, padangos internetu yra pristatomos iki pat namų ar autoserviso, kurio adresą nurodėte.
  5. Visos grąžinimo garantijos. Vairuotojai, kartais baiminasi, kad pigesnės padangos, įsigytos elektroninėje parduotuvėje, yra prastesnės kokybės, tačiau tai ne tiesa. Elektroninės parduotuvės gali savo klientams pasiūlyti patrauklesnes produkcijos kaina, nes tokios parduotuvės išlaikymas kainuoja žymiai pigiau. Visgi, jei taip nutiktų, kad naujasis pirkinys jums netinka ar yra brokuotas, visada jį galite grąžinti arba pakeisti kitu. Dauguma elektroninių parduotuvių garantuoja lanksčias prekių grąžinimo sąlygas.

Taigi, padangos internetu – išties protingas pasirinkimas vairuotojams, kurie taupo savo laiką ir pinigus.