Home » moteriška piniginė

Žyma: moteriška piniginė

Moteriškos piniginės, kuriose telpa kone visas gyvenimas

Visos moterys svajoja apie talpius „namus“ savo pajamoms, nuolaidų ir kreditinėms kortelėms. Dabar yra labai populiarios didelės, daug skyrelių turinčios moteriškos piniginės. Jos visada gaminamos iš itin kokybiškos, natūralios odos. Taip pat yra labai patvarios – tarnauja ilgus metus. Šiame straipsnyje įvardinsime didelių moteriškų piniginių privalumus. Papasakosime kaip išsirinkti moteriškas pinigines pagal fengšui. Taip pat pasakysime kokius amuletus reikia nešiotis piniginėje, kad visada lydėtų finansinė gerovė, sektųsi meilėje ir sėkmė kasdienybėje nuo Jūsų niekada nesisuktų.

Didelės moteriškos piniginės – jų privalumai

 • 12 ir daugiau skyrelių kreditinėms ir nuolaidų kortelėms;

 

 • Dideli ir platūs skyreliai monetoms ir banknotams;

 

 • Daugybė slaptų skyrelių;

 

 • Ilgaamžiškumas;

 

 • Talpūs skyreliai, kurie skirti mobiliesiems telefonams įsidėti;

 

 • Atsparumas įvairiems pažeidimams, drėgmei ir vandeniui.

Kaip išsirinkti moteriškas pinigines pagal fengšui?

 • Moteriškų piniginių dydis – išsirinkti moteriškos piniginės dydį pagal fengšui galite pasinaudoję paprasčiausia liniuote. Piniginė turi būti stačiakampė arba pailga, talpi, didelė, patogiai laikoma rankose;

 

 • Labai svarbu patraukli piniginių spalva – kiekvienai moteriai patinka tam tikros spalvos, priklausomai nuo jas globojančios stichijos: Žemės, Oro, Vandens ar Ugnies;

 

 • Yra ir universalių moteriškų piniginių spalvų – pavyzdžiui, raudona ir jos atspalviai turi neįtikėtinai stiprią teigiamą energetiką nepriklausomai nuo šeimininkės gimimo datos. Be raudonos spalvos turtus ir sėkmę simbolizuoja ir žalia, aukso bei violetinė spalvos;

 

 • Pinigų energijos neslopina natūralios medžiagos: oda ar zomša. Nesirinkite sintetinių ir dirbtinių medžiagų piniginių, nes jos atspindi teigiamą energiją ir turtų neatneša. Jei nenorite odinės, rinkitės natūralaus audinio piniginę.

Talpios, didelės, atsparos įvairiems pažeidimams bei vandeniui, natūralios odos, visokių spalvų ir formų moteriškos piniginės nekantriai laukia savo šeimininkių mūsų elektroninėje parduotuvėje – technomada.lt.

Kokius amuletus reikia nešiotis piniginėje, kad visada lydėtų finansinė gerovė, sektųsi meilėje ir sėkmė kasdienybėje nuo Jūsų niekada nesisuktų?

 • Laimingą kupiūrą – pavyzdžiui, banknotas iš kada nors Jūsų rankose buvusios stambios sumos, turtingo žmogaus dovana;

 

 • Ką nors iš ankštinių šeimos – pavyzdžiui, pupų, žirnių ar avinžirnių;

 

 • Tris kiniškas monetas, perrištas raudonu kaspinėliu;

 

 • Rekomenduojama sekti Rytų kalendorių ir kiekvienais metais į piniginę dėti kokį nors metus globojančio gyvūno simbolį;

 

 • Šviežių arba džiovintų mėtų ar jų atvaizdą;

 

 • Cinamono lazdelę;

 

 • Karpio ar kitos žuvies, patiektos ant Kalėdų stalo, žvyną.

 

Elektronėje parduotuvėje techomada.lt visos moterys sutiks sau tinkamiausią, sėkmę meilėje ir kasdienybėje nešančią piniginę, kurioje tilps kone visas gyvenimas. Užsukę į minėtą parduotuvę, išrinkite pajamų „namus“ pagal fengšui ir jau labai greitai nenustosite džiaugtis ja. Patikėkite naujos piniginės galia – ji neįtikėtinai stipri!

 

Moteriškos piniginės internetu

raudona pinigine su uztrauktuku 2Rasti gražią ir praktišką piniginę ne visada yra paprasta, ir kartais paieškos trunka ilgiau nei buvo planuota. Kad taip nenutiktų, palanku paiešką pradėti internetinėje erdvėje – čia parduodamos įvairios vaikiškos, vyriškos ir moteriškos piniginės. Tikėtina, kad gausų prekių pasirinkimą galėsite rasti internetinėse parduotuvėse – šiandien tikrai negalime skųstis įvairių specializuotų parduotuvių stoka, tad kiekvienu atveju galėsite atrasti tokius pardavėjus, kurie pasiūlytų produkcijos pačiomis palankiausiomis kainomis.

Moteriškos piniginės internetu gali būti užsakomos vos per kelias akimirkas, ir tuomet belieka tik palaukti, kada užsakytos prekės bus išsiunčiamos jūsų nurodytu adresu. Dažniausiai pristatymas trunka ne daugiau nei kelias darbo dienas, o perkant prekių už tam tikrą pinigų sumą, gali būti taikomas nemokamas pristatymas.

Piniginės internetu dažniausiai kainuoja pigiau nei kitose pardavimo vietose, ir visada yra galimybė palyginti, kur piniginės gali būti perkamos pačia geriausia kaina. Rinktis tikrai turime iš ko, tad įsigyti piniginę galėsite ne tik greitai, bet ir pigiai. Neverta baimintis, kad internetu parduodamos piniginės bus ne tokios kokybiškos kaip kitose pardavimo vietose – dažniausiai mažesnes kainas lemia tai, kad pardavėjams išlaikyti tokias parduotuves kainuoja pigiau, tad ir pirkėjams gali būti pasiūlytos pačios palankiausios prekių kainos.

Visai nesvarbu, kada atrasite šiek tiek laiko pateikti savo užsakymą – internetinių parduotuvių darbo laikas nėra ribotas, tad visada yra galimybė pateikti savo užsakymą jums pačiu patogiausiu metu. Pateiktas užsakymas bus patvirtintas dar tą pačią darbo dieną arba artimiausią darbo dieną – tai visada priklauso nuo to, kokiu metu yra pateikiamas užsakymas. Galite būti užtikrinti, kad tikrai visada bus galima atrasti tokius pardavėjus, kurie pasiūlytų greičiausią prekių pristatymą ir tikrai palankias prekių kainas.

Įsigyti piniginę internetu visada yra palanku, ir tokia pasirinkimo galimybė gali tikrai puikiai pasiteisinti. Visada rasite pakankamai daug produkcijos pačiomis palankiausiomis kainomis, tad galėsite nuspręsti, kokia pasirinkimo galimybė galėtų būti pačia palankiausia. Užsakymą pateiksite vos per porą akimirkų, ir tuomet beliks palaukti, kada užsakymas bus patvirtintas, o prekės bus pristatytos jūsų nurodytu adresu.