Home » maudymukai

Žyma: maudymukai

Maudymukai pagal figūros tipą: kaip išsirinkti?

Maudymosi kostiumėlių pasirinkimas šiuo metu yra tikrai nemažas, tačiau renkantis tinkamiausią turėtų būti svarbu ne tik tai, kad pasirinktas maudymukas patiktų, bet taip pat ir puikiai tiktų. Taigi, palanku pasidomėti, kokie maudymukai labiausiai tinka vienam ar kitam figūros tipui, – ši informacija padės paprasčiau nuspręsti, į kokio tipo maudymukus vertėtų dairytis.

Maudymukai berniukiškos figūros savininkėms

Jums puikiai tiks maudymosi kostiumėliai su “V” formos iškirpte, kuri pabrėš krūtinės sritį. Galite rinktis maudymosi kostiumėlius be petnešėlių, puoštus įvairiais raukinukais ar kitomis dekoratyvinėmis detalėmis.

Maudymosi kostiumėliai obuolio figūros tipui

Jei ieškote maudymuko, kuris maskuotų pilvo sritį, tikrai nesuklysite pasirinkdamos vientisą maudymuką ar dviejų dalių maudymuką su paaukštintu liemeniu. Juosmens srityje gali būti įvairių raukinukų, klosčių, ar pan.

Jei norite maskuoti didelę krūtinę…

Nors didelė krūtinė įprastai yra laikoma privalumu, tačiau kartais norisi ją šiek tiek paslėpti. Geriausia rinktis tokį maudymosi kostiumėlį, kurio viršutinės dalies petnešėlės yra pakankamai plačios ir tvirtos, nes priešingu atveju krūtinei gali stigti tinkamo prilaikymo. Puikiu pasirinkimu gali būti tamsių atspalvių viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis.

Maudymosi kostiumėliai žemaūgėms moterims

Jei siekiate, kad su pasirinktu maudymosi kostiumėliu atrodytumėte vizualiai aukštesnė, tikrai nesuklysite pasirinkdamos maudymuką, kurio apatinės dalies iškirpimas ties klubais yra gilesnis nei įprastai. Šortukų tipo kelnaitės gali vizualiai sumažinti ūgį, tad to geriausia vengti.

Maudymukai kriaušės tipo figūrai

Kriaušės figūros savininkės pageidauja maskuoti apatinę kūno dalį, todėl palanku rinktis tokį maudymosi kostiumėlį, kurio apatinė dalis būtų tamsesnių spalvų. Taip pat viršutinė maudymosi kostiumėlio dalis gali būti puošta įvairiais raukiniais ar kitomis dekoratyvinėmis detalėmis – jos nukreips dėmesį nuo apatinės maudymuko dalies.

Galite neabejoti, kad pardavimo vietose rasite iš tiesų didelį maudymosi kostiumėlių pasirinkimą, todėl galėsite pasirinkti tokį, kuris jums ne tik tiktų, bet taip pat ir patiktų. Maudymukai yra skirti įvairių figūrų savininkėms, tad tuomet, jei atsižvelgsite, kas labiausiai tinka būtent jūsų figūrai, išsirinkti labiausiai tinkantį maudymosi kostiumėlį galėsite kur kas greičiau ir paprasčiau.

Kur pirkti maudymosi kostiumėlius?

Vis labiau šylant orams gana dažnai pasvarstoma apie vandens malonumus, ir gana dažnai iškyla klausimas, kur gali būti perkami maudymosi kostiumėliai, kad jų pasirinkimas būtų tikrai pakankamai didelis, o kainos – palankios. Taigi, kur pirkti maudymosi kostiumėlius yra palankiausia?

maudymukai

Turgus

Kuomet yra norima, kad prekės kainuotų kuo pigiau, pagalvojama apie maudymosi kostiumėlių įsigijimą turguje, tačiau toks pasirinkimas pasiteisina tikrai ne visada, kadangi čia parduodamų prekių kokybė tikrai ne visada džiugina. Norint, kad ne tik kaina, bet ir kokybė pateisintų lūkesčius, vertėtų pagalvoti apie kitokias pasirinkimo galimybes. Žinoma, kartais čia galima rasti ir kokybiškų prekių, tačiau jas rinktis reikėtų itin atidžiai.

Drabužių parduotuvės

Įvairiose drabužių parduotuvėse galima rasti tikrai gražių ir kokybiškų maudymosi kostiumėlių, tačiau čia didelį jų pasirinkimą paprastai galima rasti tik vasaros metu. Jei norite nusipirkti maudymosi kostiumėlį žiemą (jei lankotės baseine ar planuojate kelionę į šiltas šalis), rasti maudymosi kostiumėlių gali būti gana sudėtinga, tad jų ieškoti vertėtų specializuotose drabužių parduotuvėse arba internetu. Drabužių parduotuvėse per įvairius išpardavimus maudymosi kostiumėlių galima rasti tikrai puikiomis kainomis, tačiau naujos kolekcijos maudymukai gali kainuoti gana brangiai.

Internetinės parduotuvės

Čia maudymosi kostiumėlių galima įsigyti ištisus metus, ne tik vasarą, ir čia pasirinkimas visada yra pakankamai platus. Neretai yra pastebima, kad tokiu būdu parduodami maudymosi kostiumėliai kainuoja dar pigiau nei kitose prekybos vietose, tad tai tikrai palanku, kada yra norima sutaupyti pinigų. Galima rinktis savo šalies ar užsienio parduotuves, ir skirtumas tas, kad iš užsienio užsakomų prekių paprastai tenka laukti gana ilgai: kartais tai trunka net porą mėnesių, taigi, įvertinkite, ar galėsite tiek laukti. Perkant maudymosi kostiumėlius iš Lietuvos internetinių parduotuvių, prekių pristatymas dažniausiai trunka vos kelias darbo dienas, tad ilgai laukti tikrai nereikės.

Taigi, pasirinkimo galimybės tikrai nėra mažos, ir visada galite įvertinti, kas jums yra svarbiausia: kaina, kokybė, didelis pasirinkimas, ir t.t. Tai padės jums atrasti geriausią sprendimą, ir galėsite įsigyti tokį maudymuką, kuris geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius.