Home » kreditai bedarbiams

Žyma: kreditai bedarbiams

Jungtinio finansavimo platformos: ką reikia žinoti?

greitasis kreditasMūsų šalyje greitųjų paskolų bendrovės iš ties yra gana populiarios – jų paslaugomis naudojasi vis daugiau žmonių, nors įstatymai nuolatos griežtėja. Taip yra dėl to, kad dabar paskola internetu suteikiama dar geresnėmis sąlygomis nei anksčiau. Gaila, kad po įstatymų atnaujinimo asmenys negali gauti geresnių sąlygų už jau mokamus kreditus. Tos naujos sąlygos taikomos tik naujoms paskoloms. Nepaisant to, vartotojai renkasi ne tik įprastas vartojimo kreditus išduodančias bendroves, bet ir specialias sistemas, kuriose veikia tarpusavio skolinimo platformos. Tai junginio finansavimo sistemos, leidžiančios gauti paskolas dar pigiau. Žinoma, tokiose sistemose dar ne visi yra išbandę paslaugas, todėl gali kilti tam tikrų neaiškumų.

Bendro finansavimo įmonės erzina klientus pasirinkdamos didelius administravimo mokesčius. Ar žinojote, kad nurodžius pageidaujamą sumą, jūs jos negausite? Jūs gausite mažesnę sumą nei prašėte, nes dalį sumos pasiimt būtent sistema, neva už tarpininkavimą. Tokiais atvejais, klientai yra priversti nurodyti didesnes paskolų sumas, jog atskaičius tą mokestį, būtų gaunama tokia suma, kokios klientui ir reikia.

Jungtinio finansavimo sistemose greitasis kreditas suteikiamas panašia tvarka kaip ir skolinantis iš įprastų kreditorių, bet čia didžiausias minusas yra paskolos gavimo laikas. Pavyzdžiui, greitųjų kreditų bendrovės, patvirtindamos paraišką, paskolos sumą perveda per kelias minutes, o štai jūsų paraiška, kuri patvirtinama junginio finansavimo bendrovėje, dar turi sulaukti ir investuotojų dėmesio. Štai, jeigu jūsų paskolos paraiška buvo patvirtinta ir ji rodoma investuotojams, tai jums reikės ilgai laukti kol ta suma bus surinkta. Trumpai tariant, jums reikės laukti galbūt netgi dieną ar kelias, ko bus surinkta pakankama paskolos suma. Kartais sumos taip ir nesusirenka, jeigu matoma, kad klientas yra nemokus arba labai rizikingas.

Jeigu jums paskolos nereikia labai skubiai, siūlytume tas kelias dienas palaukti junginio finansavimo bendrovėse, nes visgi – jose patys galite nustatyti ir norimas palūkanas. Ten būtų lengviau grąžinti skolą, nes įmokos būtų mažesnės. Tuo labiau, kad ten galima skolintis ir ilgiems terminams, kurie išties palengvintų finansinių įsipareigojimų vykdymą.