Home » greiti kreditai internetu

Žyma: greiti kreditai internetu

Kreditai internetu imami vis atsakingiau

greita paskola internetuFinansines paslaugas besirenkantys asmenys jau pradėjo labiau domėtis visais galimais niuansais – jie žiūri tiek į paskolų palūkanas, tiek į skolinimosi terminus. Kreditai internetu jau yra imami kiek atsakingiau, nes prie to nemažai prisidėjo ir Lietuvos Banko priežiūros institucijos, kurios teikė įvairias įstatymų pataisas, dar labiau griežtinančias kreditų išdavimą. Atsakingi žmonės dabar daugiau laiko pradėjo skirti kredito bendrovių pasiūlymų apžvalgai – jau nebėra taip, kad klientas skolinasi ten kur pirmiausiai pataikė, dabar asmenys skolinasi ten, kur geriausios sąlygos. Jeigu jūs tik dabar pirmą artą naudojatės kredito bendrovių paslaugomis, tai jokiu būdu neskubėkite imti paskolos – jums pirmiau reikia peržiūrėti paskolų bendrovių pasiūlymus.

Neretai kai kurie žmonės susivilioja gauta žinute į telefoną, kurioje rašoma, jog paskoloms taikomos akcijos. Ne visada akcijos iš tiesų taikomos – jos labiau skirtos naujiems klientams. Taip pat reikia žiūrėti ir į laikotarpius, kuomet tos akcijos organizuojamos. Pavyzdžiui, kai neseniai įsigaliojo naujos įstatymo pataisos, tai kreditų bendrovės privalėjo nuleisti palūkanų normą, o jos tiesiog pasireklamavo, kad savavališkai tai padarė, nors iš tiesų jos tai padaryti buvo priverstos. Kas liečia į telefoną gaunamus pasiūlymus, tai tiesiog pasižiūrėkite ką siūlo bendrovė, tačiau nemanykite, kad nėra skolinančių pigiau.

Dabar bene mažiausią palūkanų normą nustato jungtinio finansavimo įmonės. Jose galima gauti paskolą su kelis kartus mažesnėmis palūkanomis nei siūlo greitųjų kreditų bendrovės. Gaila, bet šių bendrovių paslaugomis naudojasi ne itin daug žmonių, o blogiausia tai, kad bendrovei tenka atiduoti nemažą tarpininkavimo mokestį. Pavyzdžiui, skolinantis kažkokią sumą, ir ją nurodžius skaičiuoklėje, jūs tarpininkavimo sistemoje tokios sumos negausite – bus atskaičiuojamas mokestis. Jums teks nustatyti didesnę sumą, jog gautumėte tiek pinigų, kiek iš tiesų reikia.

Greitos paskolos internetu iš vartojimo kredito bendrovių imamos dažniau, nes jos dažniau siūlo įvairias akcijas, per kurias galima skolintis net ir nemokant palūkanų. Tiesa, tai nebūna ilgalaikiai kreditai – nemokamai skolintis galima tik vos mėnesiui ar trims. Ieškokite geriausių pasiūlymų, nes kredito ėmimas pirmoje pasitaikiusioje bendrovėje gali jus priversti kaip reikiant išlaidauti.