Home » Augintiniai

Kategorija: Augintiniai

„Tofu“ kraikas katėms: ekologiška alternatyva tradiciniams kraikams

Šiuolaikinė augintinių mitybos pramonė ne tik stengiasi patenkinti augintinių mitybos poreikius, bet ir ieško būdų, kaip sumažinti gamybos poveikį aplinkai. Viena iš inovatyvių alternatyvų, kuri pasiūlyta katinų kraikams, yra tofu kraikas. Bet ar tai tinkama alternatyva Jūsų augintiniui? Pažvelkime artimiau. https://petplius.lt/Velvet-Paw-Tofu-kraikas

Kas yra tofu kraikas?

Tofu – tai sojų pupelių sūris, kilęs iš Azijos. Jis yra garsus dėl savo lankstumo maisto gamyboje ir aukštos baltymų kokybės. Nors dažniausiai tofu naudojamas žmonių maiste, pastaruoju metu jis tapo populiarus kaip ekologiška alternatyva tradiciniams katinų kraikams.

Tofu kraiko privalumai:

 1. Ekologiškumas: Tofu gamyba reikalauja mažiau vandens ir žemės resursų nei tradicinių gyvūninių šaltinių kraikų gamyba.
 2. Mažesnis alergijų rizika: Kai kurios katės gali būti alergiškos tam tikriems gyvūniniams baltymams. Tofu gali būti alternatyva šioms katėms.
 3. Absorbuojamas kvapas: Tofu kraikai dažnai yra žinomi dėl savo gebėjimo sugerti kvapus, o tai gali padėti sumažinti nemalonius namų kvapus. https://petplius.lt/sunims/sausas-maistas/josera

Tofu kraiko trūkumai:

 1. Mažesnė akceptacija: Ne visos katės patiks tofu kraiko tekstūra ar skonis.
 2. Mitybos poreikiai: Katės yra mėsėdžiai, todėl joms reikia tam tikrų gyvūninių baltymų. Tofu kraikas turi būti subalansuotas su kitais maisto šaltiniais, kad būtų užtikrintas visiškas mitybos poreikis.

Ar tofu kraikas yra saugus katėms?

Dauguma tofu kraikų yra saugūs katėms, tačiau, kaip ir bet kuris kitas produktas, svarbu rinktis aukštos kokybės prekę ir stebėti, kaip Jūsų katė reaguoja į naują kraiką. Jei pastebėjote bet kokius neigiamus simptomus, nedelsdami kreipkitės į veterinarijos gydytoją. https://petplius.lt/katems/kraikai

Tofu kraikas katėms gali būti naudinga ir ekologiška alternatyva tradiciniams kraikams. Tačiau svarbu atidžiai išnagrinėti produkto sudėtį ir užtikrinti, kad Jūsų augintinio mitybos poreikiai būtų visapusiškai patenkinti. Prieš keisdami kraiką ar įvedę naujus maisto produktus, visada pasitarkite su veterinarijos gydytoju.

Nature's Variety sausas maistas katėms

Koks turi būti maistas katėms, turinčioms virškinimo sutrikimus?

Pagrindinė šeimininko užduotis – parinkti tinkamiausią ėdalo, tokio kaip Nature’s Variety sausas maistas katėms variantą jautraus virškinimo katėms. Tai padaryti ne visada taip paprasta, kaip atrodo. Esant menkiausiai klaidai, gyvūnas užkietėja, viduriuoja, vemia; galimas bendros savijautos pablogėjimas, išvaizda, komplikacijų atsiradimas iš šlapimo sistemos. Kai kuriais atvejais netinkama mityba gali būti viena iš mirties priežasčių.

Kiekvienas augintinis turi savo skonį, fiziologiją. Renkantis maistą katei reikia atsižvelgti į šias ir kitas savybes. Svarbu mokėti atskirti apsinuodijimą maistu nuo maisto netoleravimo. Geriausias pasirinkimas yra susisiekti su veterinarijos gydytoju, kuris gali tiksliai patvirtinti arba paneigti virškinimo problemas.

Tinkamo maisto savybės

Skirtingai nuo įprastos dietos, kačių dietiniame maiste yra specialių komponentų, skirtų pašalinti iškilusią problemą. Kaip ir įprastas maistas, jautriai virškinamiems gyvūnams skirtos dietos yra sausos ir šlapios, tačiau turi savo ypatybes:

Sausas ėdalas

Esant virškinimo trakto veiklos problemoms, tankių tekstūrų virškinimas yra sunkesnis, tačiau gyvūnui ir toliau reikia griežti dantis ir išlaikyti mitybos pusiausvyrą.

Dėl šios priežasties dietinis sausas maistas katėms gaminamas taip, kad skrandyje greičiau suminkštėtų (dėl granulių jis gerokai mažesnis, sudėtis lengvai virškinama). Tokia dieta prisotinta dideliu kiekiu baltymų, skaidulų, vitaminų, o kai kuriais atvejais ir vaistų, gerinančių virškinimo procesą.

Šlapias maistas

Šiuose maisto produktuose yra daug vandens, reikalingo virškinimo problemų turinčiam gyvūnui. Be vandens balanso papildymo, šio tipo maistas yra skirtas prisotinti organizmą naudingais mikroelementais. Šlapias kačių maistas gali būti sudarytas iš dietinės mėsos, minkštų subproduktų, medicininių papildų (veikia kaip žmonių maisto papildai). Pagaminta pastų ir maišelių pavidalu (paketėliuose).

Dietinio maisto norma katei apskaičiuojama atsižvelgiant į jos amžių, svorį, aktyvumo laipsnį ir veislę. Patogu naudoti lentelę, kurią gamintojas deda ant pakuotės – joje nurodomas dienos porcijos svoris. Savininkas turi padalyti nurodytą skaičių iš priėmimų skaičiaus.

Kačių šėrimas tik sausu arba tik šlapiu maistu vyksta skirtingais tempais. Jei vartojama abiejų rūšių dieta, geriausia pasiteirauti pas veterinarą, ar teisingai apskaičiuota paros norma. Aktyviems augintiniams dienos dalis padidinama 10-20%; gyvūnai, kenčiantys nuo antsvorio, priešingai, šeriami šiek tiek mažiau.

Patarimai kaip išsiaškinti ar katė turi problemą

Jautrų katės skrandį gali sukelti daug dalykų, pavyzdžiui, alergija tam tikroms maisto sudedamosioms dalims ar fermentų trūkumas virškinimo sistemoje. Katėms su jautriu skrandžiu dažniausiai pasireiškia tokie simptomai kaip vėmimas, viduriavimas ir svorio mažėjimas.

Jei pastebėjote bet kurį iš šių simptomų savo augintiniui, pasitarkite su veterinarijos gydytoju, kas juos gali sukelti ir kaip galite padėti jiems vėl jaustis geriau. Jei jums įdomu, kaip sužinoti, ar jūsų katės skrandis jautrus, štai keli patarimai, kurie jums padės.

 • Jūsų katės skrandis gali būti jautrus, jei ji vemia, viduriuoja ar turi kitų virškinimo trakto sutrikimų požymių, pvz., netenka svorio.
 • Jei jūsų katė vemia ar viduriuoja, svarbu atmesti visas kitas sveikatos sąlygas, kurios gali sukelti šiuos simptomus. Veterinarijos gydytojas taip pat norės patikrinti, ar nėra parazitų ir kitų galimų virškinimo trakto sutrikimų priežasčių.
 • Įsitikinkite, kad jūsų katės racione yra pakankamai baltymų. Katėms reikia ne mažiau kaip 26% baltymų. Todėl, jei jūsų kačiukas valgo maistą, kuriame nėra pakankamai gyvulinių baltymų, jis gali jaustis blogai.
 • Taip pat turėtumėte atsižvelgti į tai, kad katėms, kurių skrandis jautrus, gali prireikti specialaus, lengviau virškinamo maisto arba šlapio, o ne sauso maisto, nes sausas kačių maistas gali sukelti vidurių užkietėjimą, dėl kurio gali atsirasti jautrus skrandis.
 • Jei įtariate, kad jūsų katės skrandis jautrus, turėtumėte pasikalbėti su veterinarijos gydytoju. Jie galės rekomenduoti jūsų augintiniui tinkamiausią gydymo kursą.

Šaltinis: dokrinesa.lt

Ką daryti jeigu gyvūnas sunegaluoja naktį?

Gyvūnai negali išreikšti savo jausmų žmonėms suprantama kalba. Norint suprasti, kad gyvūnui kažką skauda, svarbu stebėti gyvūno elgsena, kad suprasti kokie pokyčiai įvyko augintinio elgesyje. Fiziologinė liga pirmiausia bus išreikšta gyvūno elgesio pasikeitimu.

Kad augintinis jaučiasi blogai, taip pat galite pastebėti:

 • jei jis keičia savo pastovią gulėjimo vietą, renkasi nuošalesni kamputį, guli ne

ten, kur gulėdavo įprastai,

 • mieguistas  be priežasties. Jei jūsų gyvūnas nėra vėžlys, užmigęs žiemai, tai yra

nerimą keliantis simptomas, kurio nereikėtų ignoruoti.

 • atsisako maisto ir vandens,
 • mažėja svoris,
 • atsisako žaisti, taip pat bendras išorinės būsenos pasikeitimas.
 • užima nenatūralias pozas,susigūžęs, keistai vaikšto ir pan. Tai pavojingas

simptomas – tai reiškia, kad gyvūnui skauda arba yra pusiausvyros sutrikimas

 • Vėmimas, pilvo pūtimas, tai labai nerimą keliantis simptomas,
 • Sunkiai kvėpuoja, dūsta, švokščia, vienas pavojingiausių simptomų.

Jei jūsų gyvūnui kažką skauda ir ypač, jei tai nutinka naktį, ​​gali kilti pagunda duoti jam ką nors iš pirmosios pagalbos vaistinėlės. To tikrai nedarykite. Nors gyvūnams, ypač šunims yra išrašomi vaistai yra panašūs į įprastus vaistus skirtus žmonėms, jie gali būti labai pavojingi jūsų augintiniui. Taip yra todėl, kad jūsų augintiniui reikalingos dozės gali labai skirtis nuo jūsų dozių. Tik viena tabletė gali apsunkinti jūsų augintinio sveikatos problemas ir netgi sukelti mirtį. Bet kokiu atveju, jei pastebėjote stiprų gyvūno elgesio pasikeitimą, nedelsdami kreipkitės į veterinarijos gydytoją. Vilnius turi kliniką, kurioje budintį veterinarą rasite net naktį. Gydytojas, apžiūrės jūsų augintinį, jei reikės atliks tyrimus sveikatos problemoms nustatyti ir rekomenduos tinkamus vaistus ir dozes. Atminkite, kad atsiradus pirmiesiems augintinio diskomforto požymiams, turėtumėte nedelsdami kreiptis į specialistą. Esant tokiai situacijai, kiekviena minutė yra svarbi, kad gyvūno būklė nepablogėtų.

sunu-maistas

Kaip išsirinkti šunų maistą?

Kadangi šiandien daugelį kasdienių užduočių įgyvendiname interneto pagalba, jis taip pat puikiai pasitarnauja ir mūsų augintinių priežiūrai. Todėl jei jūsų namuose gyvena šuo, jums tikrai aktualu šunų maistas. Taigi, keli atsakymai į klausimus, padėsiantys suprasti kokio maisto reikia jūsų šuniui ir kur geriausiai jį pirkti?

Kokia turėtų būti šuns mityba?

Norėdami, kad jūsų naujasis augintinis kasdien gautų pakankamai reikiamų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų, turite pasirinkti kuo labiau jam pritaikytą maistą ir papildus. Kiekviena gyvūnų rūšis pasižymi labai skirtingomis savybėmis, todėl tai, kas tinka vieniems, gali netikti kitiems. Tai reiškia, kad reikia atsižvelgti į daug įvairių veiksnių.

Daugelis sutiks, kad šuo yra mėsėdis gyvūnas, todėl dalis maisto skirto šunims gaminami patenkinti šiuos mėsėdžio poreikius. Pirmiausia pašare turėtų būti visaverčių baltymų. Vieni geriausių gyvūninės kilmės, gauti iš mėsos ar žuvies. Tai labai svarbu, nes šunų organizmas prisitaikęs įsisavinti reikiamas medžiagas iš gyvūninės kilmės baltymų, nes jų virškinamasis traktas, palyginti su žolėdžiais, trumpesnis.

Taigi, jei auginate šunį, šunų maistas turėtų būti pasirinktas atsižvelgiant į jos amžių, veislę, sudėjimą, įvairius sveikatos sutrikimus ir fizinio aktyvumo lygį. Be to, atminkite, kad maitinimas jaunų ir senų kačių labai skiriasi. Tą patį galima pasakyti ir apie vitaminus bei kitus papildus, kurie padeda augintiniams suteikti tai, ko negaunama kartu su maistu.

Kur galima įsigyti tinkamo maisto šunims?

Tinkamiausią maistą išanalizavęs situaciją gali pasiūlyti jums ir jūsų šuns veterinaras. Bet kuriuos atveju, net jeigu nereikalinga konsultacija dėl gyvūnų mitybos, veterinarijos klinikoje rekomenduojama apsilankyti bent keletą kartų per metus tam, kad būtų suleidžiamos reikiamos vakcinos ir įvertinama bendra sveikatos būklė. Žinoma lengviausia kai galima pirkti iš specializuotų tinklalapių, kurie siūlomas šunų maistas internetu. Tokiu būdu jūs sutaupysite savo laiką ir gausite itin maistingus ėdalus savo augintiniams.

Kitos augintinio priežiūrai svarbios detalės

Kadangi naminiai augintiniai nėra vienodi – jų priežiūra taip pat yra labai skirtinga. Jei iki šiol jums niekuomet neteko auginti šuns, katės, papūgos ar kito gyvūnėlio, tuomet labai daug naudingos informacijos apie augintinių priežiūrą galite sužinoti ne kur kitur, o būtent internete. Šiandien veikia daugybė skirtingų gyvūnų tematikos internetinių tinklalapių, kurie vartotojams suteikia reikiamus patarimus ir leidžia kur kas greičiau rasti tikslius atsakymus į visus jiems rūpimus klausimus.

 

 

 

Jūsų šuns priežiūra

Veterinarijos klinika Kaune

Ką tik įsigijote savo pirmąjį naminį augintinį? Visą gyvenimą labai norėjote auginti šunį, tačiau tam neturėjote tinkamų sąlygų? Kaip bebūtų, jei jūs įsigijote šunį, tuomet turėtumėte suprasti, kad šuns auginimas yra labai didelė atsakomybė. Trumpiau tariant, kiekvienas šuns augintinis savo šuniui turėtų skirti labai daug dėmesio. Nereikėtų manyti, kad jam pakanka skirti vos kelias akimirkas per dieną. Toks dėmesys būtų pernelyg mažas ir nepakankamas. Jei augintinis negaus jūsų meilės ir šilumos, tuomet jis pradės jaustis nemylimas ir vienišas. Nemanykite, kad liūdesį ir depresiją jaučia tik žmonės. Šunims tai taip pat yra būdinga, todėl jei jūs nenorite, kad jūsų naminis augintinis susidurtų su didelėmis sveikatos problemomis, kurias sukels netinkama jo priežiūra, tuomet turėtumėte pasirūpinti, kad viską darysite teisingai. Kaip bebūtų, kad viskas būtų kur kas paprasčiau, pateiksime jums ne vieną naudingą patarimą, kuris turėtų palengvinti jūsų šuns auginimą ir priežiūrą.

Taigi, pirmiausia atminkite, kad labai svarbu pasirūpinti tinkama jūsų šuns mityba. Kiekvienas augintinis nusipelno kasdien gauti pačios aukščiausios kokybės šunų maistą. Jei jūs norite, kad augintinio organizmas gautų visas maistingąsias medžiagas, tuomet pasirūpinkite, kad jis valgytų tik subalansuota ir jo veislei bei amžiui kuo puikiausiai pritaikytą šunų maistą. Be to, nepamirškite kartu pasirūpinti ir vitaminais bei mineralais. Dėl visų šių klausimų visuomet galite kreiptis į profesionalius veterinarus, kurie kuo puikiausiai išmano savo darbą ir žino, kokius sprendimus būtų tinkamiausia pasirinkti vieno ar kito šuns atveju. Be abejo, tam jums vertėtų pasirinkti ir profesionalias veterinarijos paslaugas teikiančią veterinarijos kliniką.

Norint atrasti tinkamus savo darbą puikiai išmanančius specialistus, vertėtų pasinaudoti internetu ir peržiūrėti dabartinį veterinarijos klinikų asortimentą. Pavyzdžiui, jei jums yra reikalinga veterinarijos klinika Kaune, tuomet į internetinę paiešką įrašykite atitinkamą paieškos frazę, kuri padėtų jums dar lengviau atrasti jūsų mieste veikiančias veterinarijos klinikas. Kai tai padarysite, jums bus labai paprasta pasirinkti tai, kas atitinka jūsų turimus lūkesčius ir gali užtikrinti, kad jūsų šuns sveikata bus pasirūpinta tinkamai.

Katę rinkitės apgalvotai

Jei nusprendėte įsigyti katę, tuomet privalu būti tikriems, kad esate tam tinkamai pasiruošę. Nors puikiai suprantama, kad daugeliui vartotojų visa tai atrodo labai paprasta – vis dėlto katės auginimas yra atsakingas procesas. Jei savo katei neskirsite pakankamai dėmesio, nėra ko abejoti, kad ji negyvens pilnaverčio gyvenimo. O tai yra labai svarbu, jei norite, kad jūsų katė gyventų ilgai ir laimingai.

Kaciu veislynaiKiekvienas augintinis privalo būti prižiūrimas taip, kad jam nieko netrūktų, todėl prieš įsigydami katę, pasidomėkite, kokia yra bendra mėnesinė katės priežiūros kaina. Tai reiškia, kad sprendimas pirkti katę jokiu būdu negali būti spontaniškas ir paremtas tik emocijomis. Tai atsakingas žingsnis, kurį reikia priimti labai apgalvotai ir užtikrintai. Jei tam skirsite pakankamai dėmesio, tuomet jūsų katė gyvens puikų gyvenimą.

Visų pirma į katės priežiūros išlaidas turite įtraukti jai skirtą maistą. Specialistai rekomenduoja maitinti tiek sausu, tiek ir šlapiu maistu. Tokiu atveju reikėtų pirkti jūsų katės amžių ir veislę atitinkantį sausą maistą ir pasirūpinti jai patinkančiais konservais (jautienos, vištienos, kiaulienos, lašišos ir kt.). Katėms pritaikyto maisto pasirinkimas yra labai didžiulis, todėl galite būti tikri, kad rasite tai, kas galų gale patiks jūsų katei. Be abejo, nepamirškite, kad įprastai katės yra labai reiklios ir išrankios, o tai reiškia, kad nemaža dalis jūsų perkamo maisto jai gali nepatikti. Kad ir kaip bebūtų, anksčiau ar vėliau surasite jai patinkantį „receptą“, kuriuo ji mėgausis ir kurio dėka gaus visus reikiamus vitaminus bei mineralus.

Žinoma, svarbu ir tai, kur pirksite savo katę. Jei tai bus kaciu veislynai, tuomet sumažės rizika, kad jūsų katė ateityje susirgs sunkiomis ligomis. Kačių veislynų savininkai savo klientams suteikia visą reikiamą informaciją apie konkrečios katės giminę, genetiką, pasiekimus ir kt. Tai labai svarbi informacija, kuri leidžia lengviau nuspręsti, kurią katę vertėtų pasirinkti. Tačiau jei jūs nuspręsite katę pirkti iš kačių prieglaudos ar pavienių žmonių, parduodančių neveislines kates, tuomet atminkite, kad nežinosite katės giminės istorijos.

Veterinarijos klinika Vilniuje pataria, kaip teisingai šerti katę

veterinarijos klinika VilniujeKiekvienas kačių augintojas turi išmanyti augintinės mitybos įpročius ir suprasti katės poreikius. Veterinarijos klinika Vilniuje primena, kad prasta mityba arba netinkamai parinktas ėdalas gali tapti rimtų ligų priežastimi. Itin daug klausimų kelia vis dažnesni bandymai augintines pripratinti prie vegetariškų patiekalų. Specialistai įspėja – iš prigimties katės yra mėsaėdės, todėl mėsa yra būtina sudedamoji kasdienio ėdalo dalis.

Kalbant apie kačių ėdimo įpročius, reiktų paminėti, kad priešingai nei šunys, katės nėra didelės rajūnės. Paprastai jos maistu mėgaujasi ir net būdamos alkanos nevalgo visko iš eilės. Tai reiškia, kad katės kur kas rečiau apsinuodija, be to, jų beveik nekankina virškinimo problemos. Veterinarijos klinika Vilniuje nurodo, kad katės mitybos racioną turėtų sudaryti apie 30 procentų angliavandenių, apie 30 proc. proteinų ir apie 40 proc. riebalų. Jei vienų medžiagų katė gaus daugiau, kitų – mažiau, ji gali susirgti arba turėti kitokių sveikatos problemų, pvz., nuo per didelio angliavandenių kiekio pradės augti augintinės svoris.

Rinkdami ėdalą, atidžiai perskaitykite jo sudėtį. Nepamirškite, kad maistas turi būti parinktas, atsižvelgiant į katės amžių, sveikatos būklę, fizinį aktyvumą, kai kuriais atvejais – ir į veislę. Paprastai manoma, kad katės maisto indelis visuomet turi būti pilnas, t. y., kad katė turi valgyti tada, kai pati to nori, tačiau minėtasis sprendimas turi savų trūkumų. Visų pirma ant sauso ėdalo ima kauptis dulkės, o maistas apsineša purvu. Specialistai rekomenduoja katės mitybos įpročius formuoti tam tikru ritmu, t. y. ėdalo duoti porcijomis kelis kartus per dieną. Tiesa, pripratinti katę prie šėrimo grafiko yra gana sunki užduotis.

Jei katę šersite mėsa, veterinarijos klinika Vilniuje pataria rinktis paukštieną, jautieną ar veršieną. Atsisakykite kiaulienos, kadangi katėms ji netinka. Be to, paprastai katės nemėgsta triušienos ir ėrienos. Neduokite katei nei karšto, nei šalto maisto – geriausia, kad jis būtų kambario temperatūros. Nešerkite katės žmonių maistu, kadangi katės organizmas reikalauja gyvulinės kilmės produktų.

Nepamirškite, kad bėgant metams keičiasi ir katės mitybos įpročiai. Vyresnio amžiaus kates rekomenduojama šerti tik visaverčiu ėdalu, be to, senesnės katės kur kas lengviau priauga svorio, todėl augintines reikėtų skatinti daugiau judėti. Iš tiesų, svorio augimas yra viena didžiausių šių dienų problemų. Tokios katės gali susirgti įvairiomis širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis. Skatinkite katę daugiau judėti ir žaisti, be to, nepamirškite mažinti augintinės suvartojamų kalorijų kiekio, tačiau nedarykite to staiga – prie mažesnių porcijų katę pratinkite palengva. Sveika katė bus žvali, jos akys bus skaidrios, o kailis dailiai žvilgės.

Sunu maistas internetu: didžiausi privalumai

sunu maistasDėl laiko trūkumu pastaruoju metu vis dažniau yra pasirenkamos internetinės parduotuvės, kuriose prekių asortimentas visada yra platus. jei jus domina sunu maistas, taip pat galite drąsiai rinktis internetines parduotuves, ir ši galimybė galės iš tiesų puikiai pasiteisinti. Taigi, kokie yra didžiausi tokio apsipirkimo privalumai?

Visų pirma, tai visada leidžia sutaupyti laiko, nes apsipirkti internetu galima kur kas greičiau nei kitose prekybos vietose. Nesunku atrasti įvairias internetines parduotuves, kuriose yra prekiaujama šunų maistu, ir visada galima išsirinkti tokią, kurios siūlomas asortimentas geriausiai atitiktų poreikius.

Kadangi kainos skirtingose internetinėse parduotuvėse gali būti labai įvairios, galima palyginti, kiek dominantis sunu maistas kainuotų vienoje ar kitoje prekybos vietoje. Labai tikėtina, kad atrasite tokias prekybos vietas, kuriose kainos būtų palankiausios, ir neilgai trukus galėsite pasirinkti tinkamiausią pardavėją.

Jei jus domina tam tikras konkretus šunų ėdalas, pavyzdžiui, royal canin, paprasčiausiai galite pasinaudoti internetine paieška, ir labai greitai galėsite atrasti pardavėjus, siūlančius tokią produkciją pačia geriausia kaina.

Paprastai pardavėjai, prekiaujantys šunų maistu, suskirsto prekes į tam tikras kategorijas, ir tai leidžia kur kas greičiau rasti tai, ko ieškote. Tikėtina, kad per kelias minutes galėsite susidėti pasirinktas prekes į virtualų krepšelį, tuomet beliks pateikti užsakymą ir atlikti mokėjimą.

Iš savo šalies pardavėjų užsakytų prekių netenka laukti labai ilgai: dažniausiai tai trunka iki kelių darbo dienų, ir pasirinkę tam tikrą pardavėją visada galite pasidomėti, kiek laiko trunka prekių pristatymas. Perkant produkcijos už tam tikrą pinigų sumą prekių pristatymas gali būti nemokamas, tad jums tereikės susimokėti už pasirinktas prekes.

Jei iš to paties pardavėjo sunu maistas bus perkamas jau ne pirmą kartą, galite sulaukti įvairių specialių pasiūlymų, kurie jums leis apsipirkti pigiau. Įsitikinsite, kad internetinės parduotuvės visada gali puikiai pasiteisinti, nes išsirinkti prekių galima tikrai labai greitai, prekių kainos čia paprastai yra mažesnės nei kitose prekybos vietose, produkcijos pasirinkimas yra platus, ir ilgai laukti netenka, kol užsakytos prekės yra pristatomos nurodytu adresu.