Home » Renginių vedėjai: kaip turi atrodyti jūsų paslaugas reklamuojantis skelbimas?

Renginių vedėjai: kaip turi atrodyti jūsų paslaugas reklamuojantis skelbimas?

renginiu vedejaiRenginių vedėjai – šios profesijos atstovų vis daugėja ir daugėja mūsų šalyje. Na, o kuo konkurencija yra didesnė, tuo svarbesnė yra ir reklama. Savaime suprantama, renginių vedėjai savo paslaugas gali reklamuoti įvairiais būdais, tačiau ypač dažnai yra pasirenkama ši reklamos forma – skelbimai. Tad kaip turi atrodyti skelbimas, reklamuojantis renginių vedėjo paslaugas ir kokia informacija jame turi būti pateikiama?

Trumpai apie save

Renginių vedimas yra tokia sfera, kuomet žmonės, kuriems yra reikalinga ši paslauga, profesionalą savo šventei neretai renkasi atsižvelgdami į informaciją, pateikiamą apie renginių vedėją. Taigi, ruošdami skelbimą, nepamirškite trumpai pristatyti ir savęs, o svarbiausia – tai daryti tinkamai. Taigi, prisistatykite, kas esate, kiek metų jau sukatės šiame versle, jei turite – nurodykite išsilavinimą, o jei yra tekę vesti ypač žymius renginius, būtinai apie tai pakalbėkite plačiau. Galima drąsiai teigti, kad būtent ši informacija bus ypač reikšminga kalbant apie tai, ar klientas pasirinks jus, ar ieškos kitos specialisto.

Vietovės

Ypač svarbu paminėti, kuriose vietovėse esate pasiruošę dirbti. Renginių vedėjai turi būti mobilūs – kuo didesnių vietovių, kuriose galite vesti renginius spektras, tuo daugiau užsakymų turėsite. Tačiau reikia akcentuoti, kad ne visi renginių vedėjai savo paslaugas teikia visoje šalyje – nemaža dalis jų apsiriboja tam tikromis vietovėmis. Taigi, jei esate pasiruošęs vykti renginio vesti į bet kurį šalies kampelį, pakaks tik nurodyti, kad paslaugas teikiate visoje Lietuvoje, tuo tarpu, jei apsiribojote tik konkrečiais mietais ar rajonais, juos ir išvardinkite.

Kaina

Savaime suprantama, visiems paslaugų pirkėjams yra svarbus kainos klausimas. Tad nepamirškite nurodyti, kiek kainuoja jūsų paslaugos. Tiesa, reikia pabrėžti dar ir tai, kad tam tikra prasme renginių vedėjų darbas yra specifinis darbas. Štai, pavyzdžiui, kad ir paslaugos kainos klausimas – neretai ši paslauga neturi konkrečios kainos, nes viskas priklauso nuo konkrečių pageidavimų. Jei taip yra ir jūsų atveju, tuomet skelbime užsiminkite, kad kaina yra pateikiama individualaus pokalbio metu arba – sutartinė.