Home » Ką reikia žinoti renkantis didesnio dydžio liemenėlę?

Ką reikia žinoti renkantis didesnio dydžio liemenėlę?

Rasti tobulą liemenėlę gali būti nelengva užduotis. Šiame straipsnyje aptarsime viską, kas yra susiję su plius dydžio liemenėle, jos tipus, kada jas dėvėti ir patarimus, kaip pasirinkti geriausią, tinkamiausią ir pačią patogiausią liemenėlę.

Didesnio dydžio liemenėlės yra skirtos moterims, turinčioms didesnę krūtinę, daugiausiai dėmesio skiriant apimčiai, palaikymui ir stiliui. Technine prasme, didesnio dydžio liemenėlė turi didesnį juostos dydį, taip pat platesnius dirželius bei didesnius kaušelius, kad kasdienis moterų gyvenimas būtų patogesnis ir lengvesnis.

Atsižvelgiant į dizainą, aprėptį ir stilių, gali būti skirtingų tipų plius dydžio liemenėlių. Nuo liemenėlės su paminkštinimais, visiškos aprėpties plius dydžio liemenėlės iki puošnių ir prabangiai atrodančių bralečių, tad yra daug formų ir tipų, kad kiekviena moteris išsirinktų tai, kas jai patogu ir gražu.

Jei patogumas yra svarbiausias prioritetas, tada puikiai tiks didelių dydžių liemenėlės su paminkštinimais. Tokia liemenėlė suteikia tobulą komfortą, tvirtumą ir atramą, todėl yra geras pasirinkimas kasdieniam nešiojimui.

Suformuotos plius dydžio liemenėlės tinka apkūnioms moterims, nes jos pasižymi puikia aprėptimi ir forma, nepridedant papildomos apimties biustams. Kaušeliai yra lygūs be jokių siūlių, todėl efektyviai apgaubia siluetą.

Bevielės plius dydžio liemenėles neturi kietos ar standžios medžiagos. Šio tipo liemenėlė nepakels krūtinės, tačiau jos yra pats patogiausias pasirinkimas kasdienai.

Liemenėles su viela yra geriausias pasirinkimas moterims, turinčioms sunkų biustą. Liemenėle su lankeliais apačioje išformuoja krūtinę, ją pakelia ir suteikia reikalingą atramą.

Surasti tobulą liemenėlę be petnešėlių plius dydžio krūtinei nėra sunki užduotis. Šiais laikais yra įvairiausių tipų liemenėlių be petnešėlių, kurios yra tvirtos, formą palaikančios struktūros, tad ir krūtinė su tokia liemenėle nepraras savo formos ir bus labai patogi nešioti, ypač esant tam tikrai progai, pasirinkus vakarinę aprangą.