Home » Investuojant pinigus, naujokai turėtų būti daug atsargesni

Investuojant pinigus, naujokai turėtų būti daug atsargesni

Nusprendėte domėtis rimtesnėmis temomis, todėl žvalgotės kurie portalai pateikia daugiausiai naudingos informacijos apie investavimą, ekonomiką bei finansų valdymą? Lietuviškų tinklapių, kurie pateikia ne tik naujienas, bet ir patarimus, yra gana nemažai. Tačiau, ne visi tokie tinklapiai nurodo teisingą, tuo labiau – naujausią informaciją. Jeigu norite sužinoti kažką naujo apie investavimo subtilybes, kokie investiciniai projektai Lietuvoje šiuo metu yra vystomi ir panašią informaciją, tuomet reikėtų naudotis paieškos sistemomis – per jas rasite ne vieną portalą apie viską, kas susiję su verslu, ekonomika bei pinigais. Kad ir šioje svetainėje rasite pakankamą informacijos kiekį.

Svarbu žinoti bazines taisykles

Klabant apie pinigų investavimą į kažkokias sritis, būtina suprasti elementarias taisykles. Trumpai tariant, iš investavimo pajamos gaunamos tuomet, kai investuojama į sritis, kurios auga. Pavyzdžiui, investuojant į tokias sritis, kur populiarumas mažėja, tikėtina, kad tokios investicijos bus mažai pelningos arba nuostolingos. Pavyzdžiui, investuojant į auksą kritimo metu, tikėtina, kad jūsų investuotų pinigų suma dar labiau sumažės. Tad, kai norisi investuoti, pirmiausia reikia ieškoti rinkų ir sričių, kurios eina teigiama linkme.

Norint sužinoti kur geriausia investuoti pinigus, taip pat reikia nepamiršti, kad pinigus vis tiek teks stebėti. Kai kurie žmonės naiviai tikisi, kad investavus pinigus, juos tiesiog pamirš ir jų nestebės. Taip nebūna. Juos būtina stebėti tam, kad žinotumėte kas vyksta. Matant, kad rinka krenta į apačią, galima išvengti didelių nuostolių. Tad, jeigu tikitės investuoti pinigus ir mažai domėtis kas vyksta, tikėtina, kad patirsite nemažai nuostolių.

Nepamirškite pasverti riziką

Kaip bebūtų, neverta rizikuoti tokiose srityse, kur akivaizdu, jog rinka nėra ištirta. Būna atvejų, kai siūloma investuoti į kažkokius projektus, tačiau jie nėra aiškiai reglamentuoti. Pavyzdžiui, kai kurie finansų projektai ieško investuotojų, bet apie save pateikia mažai informacijos. Reikia nepamiršti, kad finansų rinka Lietuvoje yra labai stebima ir galioja tam tikri teisės aktai. Tad, jeigu norite investuoti į kažkokią sritį, būtinai viską apie ją išsiaiškinkite, kad paskui nebūtų taip, kad investavus pinigus, jie dingsta kaip į vandenį.

Kur ieškoti informacijos?

Lietuvoje apie investavimo subtilybes galite domėtis specialiuose portaluose, tokiuose kaip crowdsearch.eu ir panašiai.