Home » Gražiausi eglutės žaisliukai Kalėdoms

Eglutės žaisliukai

Gražiausi eglutės žaisliukai Kalėdoms

Laukiant gražiausių švenčių metuose – Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų, mintyse kyla idėjos, kaip puošti namus šiemet? Be abejo, daugiausia dėmesio namuose sulaukia kalėdų eglutė. O eglutės žaisliukai – bene svarbiausias Kalėdų akcentas.

Puošiant ją, gali kilti įvairiausių minčių. Šiame straipsnyje aptarsime, kokie gali būti eglutės žaisliukai, ir kokius reikėtų rinktis.

Stikliniai žaisliukai

Iš stiklo pagaminti žaisliukai visuomet suteiks prabangų ir išskirtinį įvaizdį. Daugeliui iš mūsų tokie papuošimai primena vaikystę, kuomet eglutę tėvai puošdavo tik stikliniais žaisliukais.

Kainos dažniausiai būna aukštesnės, lyginant su kitokių medžiagų aksesuarais, tačiau kalėdiniai žaisliukai eglutei dažnai parduodami ne po vieną, o rinkiniais. Tad taip išsirinkti patinkančius žaisliukus nebus sudėtinga, kadangi rinkiniuose esantys papuošimai dera tarpusavyje.

Reikia nepamiršti ir to fakto, kad eglutė neturi būti apkrauta dekoracijomis, reikia išreikšti natūralų jos grožį, o ne slėpti jos po daiktais.

Plastikiniai žaisliukai

Plastikinės dekoracijos stipriai valdo šių dienų pasaulį. Įvairūs lietučiai, girliandos ir aksesuarai namams dominuoja kiekviename būste. Kalėdinių dekoracijų formų, dydžių ir spalvų įvairovė milžiniška.

Nevertėtų pamiršti, kad plastikinius žaisliukus eglutei galime dekoruoti ir patys. Nusipirkę bespalvių, tuščiavidurių žaisliukų galime juos puošti kaip tik fantazija geidžia. Į vidų galime pridėti saldainių, blizgučių, LED lempučių, dažyti dažais ar klijuoti kitomis detalėmis. Internete galite rasti begalę idėjų, reikia tik pasitelkti vaizduotę ir pirmyn!

Namų gamybos žaisliukai

Atsižvelgiant ir į sparčiai teršiamą mūsų planetą, žaliaskarę galima puošti ir namuose pagamintomis dekoracijomis. Dekoracijos gali būti valgomos arba ne.

Dažnai Kalėdoms kepami imbieriniai sausainiai gali būti puikus būdas papuošti eglutę. Saldumynų kepimas gali suburti visą šeimą bendram darbui ir suvienyti visus kartu vienam bendram tikslui.

Džiovinti vaisiai taip pat gali būti nuostabi dekoracija kalėdų eglutei. Galite pasirinkti apelsinus ar kriaušes. Suderinti juos su kitais žaisliukais (pvz.: papuošti plastikinius žaisliukus).

Nuostabiausia tai, kad po švenčių valgomas dekoracijas galima tiesiog pasidalinti su kitais, nesukeliant papildomo kalno šiukšlių. Ir kiekvienais metais eglutę dekoruoti vis kitaip, kasmet neprisirišant prie tų pačių žaisliukų.

Namų karalienė – eglutė

Tikros kalėdos namuose atsiranda tuomet, kai įžengę į namus, pamatome ją – tarsi tikrą karalienę nupuoštą eglutę. Eglutė gali būti tiek dirbtinė, tiek gyva. Kokią išsirinkti, priklauso tik nuo jūsų poreikių.

Eglutė nebūtinai turi būti žalia. Baltų, tarsi apsnigtų eglučių pasirinkimas nemenkas. Taip pat, ji gali būti pagaminta iš metalo, arba iškirpta iš popieriaus ir priklijuota prie sienos. Ji gali būti medinė ar sukrauta iš knygų.

Svarbiausia – šeima

Kokie gražūs ir kalėdiniais žaisliukais išpuošti namai bebūtų – svarbiausias šventės akcentas yra šeima. Be jų Kalėdos būtų niūrios ir šaltos. Gražūs sveikinimai su Kalėdomis turėtų pasklisti po visus namus ir apgaubti tiek pačius mažiausius, tiek ir vyresnius. Svarbiausia nepamiršti, kad Kalėdos – susitaikymo metas