Home » Tinkama dantų priežiūra – geriausias draudimas!

Tinkama dantų priežiūra – geriausias draudimas!

odontologasTie, kurie reguliariai lankosi pas odontologą susiduria su mažiau problemų. Tačiau, Lietuvoje yra gana niūri tendencija, rodanti, kad nemažai žmonių pas odontologus lankosi tik blogiausiam scenarijui išsipildžius. Paprastai kalbant, kai kurie žmonės sulaukia paskutinės minutės, kuomet dantų gedimas jau pasireiškia skausmais. Skausmo, tuo labiau – dantų gedimų, galima išvengti jeigu tik tinkamai bus prižiūrima burnos ertmė. Tai liečia būtent burnos higieną.

Specialistai pabrėžia, kad dantis reikia valyti pagal grafiką. Tai reiškia, kad jie turi būti valomi kasdien. Pats geriausias variantas – valyti ryte ir vakare, prieš einant miegoti ir iš karot atsikėlus ryte. Kai kurie žmonės daro didžiulę klaidą, kuomet dantis vali rytais, pavalgius ar atsigėrus kavos. Tai yra labai didžiulė problema. Būtina žinoti, kad dantis reikia valytis vos tik atsikėlus todėl. Kad iš po nakties, jūsų burnos ertmėje knibžda daug mikrobų ir bakterijų. Tai reikia, kad visą tai jūs nuvarote į skrandį kuomet pirmiau valgote ar geriate kavą. Tad, norint išvengti dar ir papildomų skrandžio problemų, būtinai dantis valykite iš karto prieš valgį.

Kas liečia pačias paslaugas, natūralu, kad odontologijos kabinetuose kiekvienas moka skirtingą kainą. Viską lemia tiek pasirinktas specialistas, tiek ir gydymo metodas. Trumpai tariant, kiekvienas moka pagal savo problemos dydį. Tačiau, lyginant privačias ir viešas klinikas, skirtumas neretai būna akivaizdus,  kartais – jo tokios didelio ir nėra.

Kaip pavyzdį galima paimti paprastą variantą kai žmogus iki viešos poliklinikos turi atvykti su taksi. Savaime aišku, kad važiavimas pirmyn ir atgal jam kainuos. Tačiau, jeigu šalia namų yra privati klinika, tuomet aišku, kad pavyks sutaupyti, nes neteks leisit pinigų taksi paslaugoms. Priklausomai nuo gydymo sudėtingumo, kartais tokio bendro skirtumo žmogus ir nejaučia. Tad, rinkdamiesi kur kreiptis būtų geriau, įvertinkite visas su dantų gydymu patiriamas išlaidas.

Norintiems kokybiškų paslaugų, patartina neskubėti su klinikomis ir specialistais. Paprastai šnekant, nereikėtų jų rinktis atsitiktine tvarka. Matote, geriausia būtų rinktis specialistus pagal jų turimą reputaciją. Pasižiūrėkite į viešai pateikiamus skundus ir rekomendacijas ir tuomet bus aišku, kieno paslaugos kokybiškesnės.

Šaltinis: sosklinika.lt