Home » virtuvės baldai

Žyma: virtuvės baldai

Baldai virtuvei renkami pagal gyvenimo stilių

Bet kurioje baldų parduotuvėje surasite daugybę spintų, spintelių, stalų ir įvairių aksesuarų, skirtų virtuvei. Tad, prieš pradėdami rinktis iš gausybės siūlomų baldų, turite tiksliai žinoti, kokia virtuvė turėtų būti būtent jūsų namuose. Iš pirmo žvilgsnio viskas lyg ir aišku: virtuvė – tai vieta, kur ruošiamas maistas. Tačiau ne viskas taip paprasta. Virtuvė gali būti naudojama tik maisto ruošimui, o gali būti naudojama ir kaip visos šeimos valgomasis. Virtuvė gali būti ir jaukus kampelis, kur pasėdėti renkasi draugai.

virtuvės baldai

Šiuolaikiniame pasaulyje virtuvė gali būti paprasčiausiai vieta, skirta pašildyti pusfabrikačiams per pusryčius.  Juk daugumai jaunų žmonių, kurie visas jėgas sutelkę savo karjerai, pietūs biure, o vakarienė kavinėje arba restorane – kasdienybė. Tokiu atveju idealūs baldai virtuvei – visiškas minimalizmas: stalas ir kelios nedidelės virtuvės spintelės, skirtos būtiniausiems indams.

Tačiau, jeigu kalbame apie jaunos šeimos su mažais vaikais virtuvę, tai ji turi būti patogi ir saugi. Joje visos spintelės turi būti uždaros, technika įmontuota, pavojingi daiktai sudėti tose zonose, kurių vaikai nepasiekia. Ir dar – būtinai turi būti numatyta vieta, kur mažyliai gali pasėdėti ir pažaisti, kol mama jiems verda košytę.

Jeigu šeima didelė, šeimininkai gamina daug ir su malonumu, jeigu namuose dažnai renkasi draugai, tai baldai virtuvei turi būti kiek įmanoma talpesni su funkcionaliomis spintelėmis. Visa reikiama technika ir indai turi būti patogiai sukrauti, o svarbiausia – didelė darbinė erdvė, skirta maisto ruošai.

Kai virtuvėje šeimininkauja aktyvi ir versli moteris, kuriai svarbu, kad visi darbai užtruktų kuo trumpiau ir pareikalautų kuo mažiau jėgų – šiuo atveju labai svarbus vaidmuo tenka ergonomiškiems baldams bei tinkamam technikos išdėstymui, kad šeimininkei nereikėtų atlikti įvairių nereikalingų judesių ir kad viskas būtų po ranka. Tokios virtuvės balduose paprastai naudojama daug patogiai ištraukiamų stalčių, kuriuose sukraunami įvairūs virtuvės rakandai.

Tad, priklausomai nuo jūsų gyvenimo stiliaus, ir reikėtų užsisakyti baldus: tai yra baldus virtuvei, kurioje tik ruošiamas maistas,  baldus virtuvei–valgomajam su pietų zona, baldus virtuvei, suprojektuotai svetainėje (tokiu atveju dažnai įrengiamas baras), arba dar kitokius, kurie labiausiai atitiktų jūsų virtuvės viziją ir naudojimą.