Home » vestuviu fotografas

Žyma: vestuviu fotografas

Prie arbatos puodelio – apie vestuvių fotografus

Klausimas, ar vestuvių fotografas galėtų fotografuoti jūsų vestuves, skambėtų kurioziškai. Tačiau visai logiškai skamba klausimas, ar KIEKVIENAS fotografas tinkamas tokiai reikšmingai šventei.

Specializacija

Mėgaujatės kvapnia arbata ir svarstote apie vestuves bei jų fotosesiją? Akivaizdu, kad rinksitės būtent šios srities specialistą (t. y. asmenį, kuriam nesvetima vestuvių tema).

Fotografas, nusprendęs profesinę veiklą susieti su automobiliais, kuo puikiausiai nusimano, kokiu rakursu fotografuoti automobilius; turi idėjų, kokia aplinka geriausia siekiant atskleisti vienokio ar kitokio automobilio „tapatybę“. O štai vestuvės veikiausiai būtų toli nuo komforto zonos. Žinoma, gana gajus posakis, kad verta išeiti iš tos komforto zonos. Bet ne šiuo atveju, nes neabejotinai norite, kad jūsų vestuves įamžintų žmogus, nusimanantis būtent apie vestuvių fotografavimą.

Automobilių entuziastas nuotraukoje perteikia variklio galią, o vestuvių fotografas – meilę. Tačiau skirtingų ir kartu panašių sričių atstovus kai kas sieja. Nesvarbu, kokios fotosesijos rengiamos, visuomet privalu, kad įranga veiktų be kaprizų. Tad atsarginis fotoaparatas vestuvėse – veikiau savaime suprantamas sprendimas, o ne prabangos dalykas.

Dar daugiau klausimų

Prie puodelio arbatos kyla pačių įvairiausių klausimų. Pavyzdžiui, įdomu, kada jau reikėtų susisiekti su fotografu. Startavus vestuvių planavimo darbams, pradėkite ieškoti. Jei specialistas pelnęs klientų pasitikėjimą, tikriausiai jo darbotvarkėje nestinga užduočių.

Beje, vieni teigia, kad kreiptis į paslaugos teikėjąreikėtų likus metams laiko, kiti sako, kad pakaks pusmečio. Kad ir kokie patarimai, šis tas tikrai aišku: jei vestuvės po savaitės, o nuotraukų reikalas nepradėtas svarstyti, tai suskubti ne REIKIA, o REIKĖJO (patvirtins ir kiekvienas vestuvių fotografas ir asmenys iš vestuvių planavimo flango). Logika nesudėtinga: kuo anksčiau ieškoma, tuo didesnis pasirinkimas ir įvairesnės derinimo bei idėjų realizavimo galimybės. Be to, paieškos ramesnės, nereikia verstis per galvą.

Kelios naudingos paieškų minutės

Gurkšnojant arbatą nesunku surasti įvairių fotografų kontaktų. Net per pertraukėlę tarp darbų pavyksta pasižvalgyti po šį menišką ir aktualų paslaugų sektorių. O tai reiškia, kad svarbiausia neatidėlioti ir interneto naršyklėje paprasčiausiai įvesti porą žodžių – vestuvių fotografas.