Home » terasines lentos

Žyma: terasines lentos

Terasinės lentos: patarimai, kaip pasirinkti

terasines lentosJei nusprendėte įsirengti terasą, tokiu atveju telieka tik pridurti, jog be terasinių lentų tikrai neišsiversite. Kone kiekviena statybinių medžiagų salonas šiandien gali pasiūlyti ypač platų terasinių lentų pasirinkimą. Na, o, kad pasirinktumėte iš tiesų teisingai, belieka tiks atkreipti dėmesį į šiuos patarimus.

Kaip žinia, terasinės lentos yra gaminamos iš įvairių rūšių medienos, o kiekviena iš jų pasižymi tam tikromis savybės. Būtina pabrėžti, kad būtent šios savybės gali tapti puikiu rodikliu siekiant pasirinkti labiausiai tinkančias lentas. Štai, pavyzdžiui, iš maumedžio pagamintos terasinės lentos, bus ypač tvirtos ir kietos, todėl tarnaus ilgai, be to, pasižymi puikia išvaizda; iš pušies pagamintos lentos yra taip pat labai dekoratyvios, tačiau tai – minkšta mediena, todėl ir tarnaus  šiek tiek trumpiau. Na, o, jei vis tiek pasirinkote iš pušies pagamintas terasines lentas, tokiu atveju jas yra būtina saugoti nuo smūgių ar aštrių daiktų.

Svarbu prisiminti ir tai, jog terasa yra geriausia matoma namų dalis, tuo tarpu terasinės lentos yra geriausia matoma terasos dalis. Būtent dėl šios priežasties verta rinktis tik dekoratyviai atrodančias terasos lentas, kadangi jos taps puikia jūsų namų aplinkos puošmena.

Norite ne tik kokybiško produkto, bet ir palankios kainos? Tokiu atveju belieka tik pridurti, kad terasines lentas yra palanku pirkti vėsiuoju metų laiku, kadangi būtent tuomet jų kaina yra mažesnė, na, o atšilus orams, šio produktai pardavimai gerokai išauga, todėl ir mokėti reikia daugiau.

Dar viena svarbi pastaba – jei norite puikaus galutinio vaizdo, tokiu atveju belieka tik prisiminti, jog svarbų vaidmenį suvadins ne tik lentos, kurios bus pasirinktos – svarbus yra ir jų montavimo procesas. Puikiu galutiniu vaizdu bus galima mėgautis tik tuomet, jei terasinės lentos bus sumontuotos tinkamai. Būtent dėl šios priežasties, šių lentų montuoti nederėtų patiems – rinkitės profesionalų paslaugas.  

Na,  o baigiant dalintis pastebėjimais, belieka tik pridurti, kad ir kokias terasines lentas nuspręsite įsigyti, jas vertėtų padengti viena iš apsauginių medžiagų – laku arba dažais. Toks sprendimas pailgins terasos tarnavimo laiką.