Home » spintos

Žyma: spintos

Spintos stumdomomis durimis palėpėje

Palėpės interjeras – vienas sunkiausių darbų net ir patyrusiems dizaino meistrams. Visų pirma, sunkumų kelia nestandartinis erdvės išplanavimas, be to, priešingai nei miegamasis ar svetainė, palėpė leidžia realizuoti novatoriškiausias dizaino idėjas – čia galima įrengti jaukią poilsio zoną, produktyvų darbo kambarį, vaikų žaidimų erdvę ir t. t. Daug klausimų kelia ir tinkamų baldų parinkimas. Vienas dažniausių pirkėjų sprendimų – spintos stumdomomis durimis, leidžiančios realizuoti originalius interjero sprendimus ir efektyviai išnaudoti gyvenamosios erdvės plotą.

spinta stumdomomis durimis

Erdvės poreikis

Palėpė – savita atmosfera pasižyminti gyvenamoji erdvė, kurioje daug dėmesio skiriama šviesos žaismui. Kadangi daugelis palėpių yra mažos kvadratūros, siūlome vengti itin didelių ir masyvių baldų, kurie gyvenamąją erdvę „apsunkins“. Dėl tos pačios priežasties čia retai montuojamos ir tradicinės varstomų durų spintos. Šios konstrukcijos ne tik užima daug vietos, bet dažnu atveju negali atitikti individualaus palėpės išplanavimo. Ir, priešingai, stumdomos durys tampa puikia alternatyva efektyviam ploto išnaudojimui. Nors tokios konstrukcijos yra kiek brangesnės, jos gali būti pritaikomos nelygioms luboms.

Drąsa eksperimentuoti

Interjero specialistai siūlo atsisakyti tradicinių sprendimų ir nebijoti eksperimentuoti – palėpė pati savaime reikalauja išskirtinės struktūros baldų. Drąsiai eksperimentuokite su baldų dizainu ir spalviniais sprendimais. Jei ieškote spintos, galbūt verta pagalvoti apie itin ryškų modelį, kuris akimirksniu suteiks daugiau gyvybės ir unikalumo? Spintos stumdomomis durimis, atviros lentynos, žema lova, ratukiniai stalai ir kėdės – tik dalis pasirinkimų, kurie suteiks palėpei daugiau komforto ir patogumo. Verta pagalvoti ir apie baldų gamybines medžiagas. Paprastai čia dominuoja medžio konstrukcijos, suteikiančios ramybės ir harmonijos įspūdį. Tiesa, naujausios tendencijos rodo, kad vis daugiau pirkėjų renkasi modernius gyvenamosios erdvės išplanavimo sprendimus, minimalizmą ir solidų baldų dizainą.

 

Kokybės ir stiliaus dermė

Šiuolaikinės baldų gamybos technologijos atitiks išrankiausių pirkėjų poreikius. Stumdomos durys gali būti gaminamos su įvairiais intarpais ir originaliais dizaino elementais. Be to, klientui pageidaujant, įrengiamos berėmės spintų konstrukcijos, kurios puikiai derės moderniame interjere. Primename, kad svarbu įvertinti ne tik spintos išorę, bet ir vidų. Kadangi paprastai palėpės erdvė yra nedidelė, jums bus reikalinga tinkamai išplanuota spinta, kurioje galėsite laikyti visus reikalingus daiktus. Jei palėpėje didžiąją laiko dalį praleis vaikai, siūlome pasidomėti spintų uždarymo technologijomis – šiuolaikiniai sprendimai užtikrina maksimalų saugumą ir apsaugo nuo pirštų prisivėrimo.