Home » paklodė su guma

Žyma: paklodė su guma

Renkamės paklodę su guma: patogumas kūdikiui ir ne tik

Paklodė su gumaKūdikio priežiūra yra labai atsakingas procesas. Ir net ne vienas procesas, o įvairių darbų visuma. Gera žinoti, kad prireikus padės kūdikio seneliai. Gera žinoti ir tai, kad įvairių reikalingų prekių galima įsigyti internetu. Paklodė su guma – ne išimtis.

Tenka skaičiuoti

Visi skaičiuoja, o jaunos šeimos ypač. Poreikių yra visokių, o kūdikiui negalima pirkti bet ko. Maistas, patalynė ir kiti daiktai privalo būti kokybiški. Tad užsiimama matematika. Bandoma atrasti optimaliausią asmeninio biudžeto variantą.

Jei jums reikalinga paklodė su guma, turbūt ketinate vykti į kokią nors vaikiškų prekių parduotuvę. Bet jei planuojate įsigyti daugiau prekių, vertėtų pagalvoti apie pirkimą internetu. Kodėl? Nes taip labiau apsimoka.

Atidus pasirinkimas

Suprantama, vien skaičiuoti nepakanka. Prioritetas – kokybė. Pirkti internetu labai apsimoka, bet tik tada, kai atidžiai pasirenkama tiek pati el. parduotuvė, tiek konkrečios prekės.

Ką galėtume patarti? Neskubėti. Pasidomėkite, pasižvalgykite po prekių asortimentą. Kad paklodė su guma būtų kuo geresnė, palyginkite prekes. Atidus pasirinkimas atsiperka. Ne vien dėl to, kad prekė kokybiška, bet ir todėl, kad saugoma kūdikio sveikata.

Ir internete kainos skiriasi

Nors internetas vertinamas kaip galimybė sutaupyti, vis dėlto galima atrasti pačių įvairiausių kainų. Kartais pasiseka „pagauti“ kokią akciją. Tuomet pirkimas finansiniu požiūriu dar priimtinesnis.

Kainų skirtumas argumentuojamas visaip. Dažniausiai akcentuojama, kad brangesnis produktas yra kokybiškesnis. Tačiau jis greičiausiai vis vien kainuos mažiau nei ta pati prekė fizinėje parduotuvėje.

Medžiagos pasirinkimas

Iš kokios medžiagos paklodė su guma yra pasiūta? Štai satinas pasižymi švelnumu ir tankumu. Tėčiams ir mamoms patinka, kad šio audinio priežiūra nesudėtinga, todėl toks pasirinkimas laikomas praktišku.

Kokybiškas trikotažas irgi džiugina geromis savybėmis – nesukelia alergijos, yra švelnus ir pralaidus orui.

Minkštumu, pralaidumu orui ir puikiomis drėgmės sugėrimo savybėmis pasižymi frotinis audinys.

Pralaidi orui yra ir medvilnė. Ji gerai sugeria drėgmę, o priežiūra nesudėtinga.

Medžiagos pasirinkimas svarbus renkantis paklodę, nes nuo to priklauso mažylio komfortas. Medžiaga lemia ir paklodės priežiūros sudėtingumą bei laiko sąnaudas. Tad prieš įsigyjant verta apsvarstyti, kuris paklodės variantas labiausiai tiktų.

Praktiškumas

Paklodė su guma puikiai vertinama dėl praktiškumo. Šiaip įprastas pagrindas kasryt būtų sujauktas, reikėtų tvarkyti. O štai specialūs patiesalai leidžia to išvengti. Kiekvieną rytą sutaupoma laiko, nes lova tvarkinga.

Praktiškumo kriterijų sustiprina neperšlampamos paklodės. Jos naudojamos ne tik kūdikių lovytėms. Suaugusieji taip pat renkasi šias paklodes (pavyzdžiui, tie, kurie daug prakaituoja).

Spalvos ir dydžiai

Renkantis reikia atkreipti dėmesį į dydį. Siūloma įvairių matmenų paklodžių, todėl tinkančią įsigis kiekvienas. 80 x 160, 90 x 200, 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200, 200 x 220 – štai tokių variantų randa ieškantys kūdikiams ir ne tik kūdikiams skirtų praktiškų prekių.

Baltos, melsvos, žalsvos ir kitokios paklodės atitinka kiekvieno skonį. Rodos, svarbiausia tai, kaip paklodė su guma atlieka savo funkciją – kaip laikosi ant lovos. Tačiau dėl to nenukenčia dizaino sritis. Ir labai džiugu, nes sukuriama malonesnė miegamojo erdvė.

Kainos ir kokybės santykis

Paklodė su guma – labai praktiškas sprendimas. Svarbu, kad įsigyjant internetu praktiškumas įkainojamas patraukliai. Taip tėvai lengviau pasirūpina vaikais.

Žinote, kas dar svarbu? Ogi tai, kad perkant internetu sutaupoma laiko. O juk jo taip trūksta. Nusprendę pirkti iš el. parduotuvės daugiau laiko galite pabūti su mažuoju šeimos nariu.