Home » Mada

Žyma: Mada

Vyriškos apyrankės subtilaus stiliaus mėgėjams

Turbūt, niekas neužginčys to, kad mada pastaruoju metu užima vis didesnę dalį visų mūsų gyvenimuose. Juk tik tai padeda mums išsiskirti iš kitų, save išreikšti ir parodyti pasauliui. Tačiau mada turi ir tam tikrą pasiskirstymą pagal kultūrą, subkultūrą, įsitikinimus ir kitus aspektus. Būtent todėl kartais yra sunku išsirinkti ką vertėtų rengtis esant vienoje ar kitoje situacijoje, nes tam tikrais momentais stilius gali pasirodyti esantis netinkamas ar netgi iššaukiantis. Tačiau nėra padėties be išeities. Jeigu jums yra svarbu visą laiką būti madingam, tačiau tam tikrai momentais neįsivaizduojate ką derėtų rengtis, tuomet rinkitės tai kas subtilu, klasiška ir niekuomet nesensta. Vienas populiariausių tokios mados aksesuarų yra visiems gerai pažįstamas kostiumas. Vyrai su jais visuomet atrodo šauniai, patraukliai, madinga, o kas svarbiausia, visur priimtinai. Tačiau stiliaus detalių yra kur kas daugiau nei vien tik apranga. Jeigu norite papildyti savo mados garderobą, vyriškos apyrankės visuomet puikiai papildys jūsų įvaizdį subtiliu bei rafinuotu įvaizdžiu.

Vyriškos apyrankės visuomet suteikia rafinuotumo, ypač jeigu apyrankė yra auksinė, sidabrinė ar iš kokio nors kito metalo. Taipogi, pastaruoju metu pradėjo populiarėti dar viena medžiaga, iš kurių sėkmingai yra gaminamos iš ties akį traukiančios apyrankės – tai oda. Odinės apyrankės dėl savo spalvos taip pat neleidžia prašauti pro šalį stengiantis atrodyti madingai. Tiesa pasakius, būtent odinės apyrankės yra paskutinis mados klyksmas, todėl tapo itin populiarios visame pasaulyje.  Dažnai iš brangiųjų metalų gaminamos apyrankės yra pakankamai brangios, todėl ne visi gali sau leisti įsigyti šį aksesuarą, tačiau išeitis visuomet yra. Odinės apyrankės yra nebrangios, visiems priimtina, o paskutinės mados tendencijos garantuoja, kad su šiuo aksesuaru būsite pastebimi visur.

Mada tapo pastebimai svarbi šių dienų pasaulyje. Dažnai tai net gali lemti sėkmingiau besiklostančius įvykius, nes kaip visiems žinoma – geras įvaizdis visuomet būna pirmas žingsnis darant teigiamą įvaizdį. Leiskite sau būti madingiems, o stengdamiesi tokiais būti, neapsiribokite vien apranga. Visi, net ir menkiausi aksesuarai suteikia tam tikro papildymo bendrame įvaizdžio formavime, o jeigu abejojate savo mados skoniu, vyriškos apyrankės suteiks rafinuotumo bei subtilumo, kuris leis jums švytėti pasitikėjimu bei puikiu įvaizdžiu.

Pagrindinės stiliaus klaidos

 

 

Kiekvienas mūsų įrašas yra vienaip ar kitaip susijęs su  tendencijomis, su stiliaus patarimais bei idėjomis, kaip rengtis. Šį kartą norėtume pakalbėti priešinga tema – kaip nesirengti. Nors nemažai žmonių teigia, kad domėjimasis mada – tai tuštybė ir savo stiliaus kūrimas – laiko švaistymas. Mes skubame su tuo nesutikti – tinkama apranga parodo jūsų pagarbą aplinkai.

 

Pirma klaida – jogos kelnės už sporto salės ribų

Jau vien šio pavadinimas – „Jogos kelnės“ – parodo, kad skirtas šis rūbas. Taip, jis skirtas užsiėmimas jogos salėje, bėgiojant, einant į sporto klubą. Tai pat tai gali būti patogus rūbas būnant namuose ar darbuojantis sode. Tačiau jokiais būdais nereikėtų rengtis šio rūbo einant į miestą, į darbą ar tuo labiau į vakarėlį.

Antroji klaida – Tigras + zebras + pantera

Žvėrių raštai gali atrodyti tikrai stilingai, tačiau tik derinami su neutraliomis, monochrominėmis spalvomis. Jokiu būdu ne su kitu raštu. Garsus ne tariamas tigrinio rašto palaidinei suderintai su zebro raštų kelnėmis, tačiau ta pati tigrinė palaidinė suderinta su tamsiomis kelnėmis jau atrodo visiškai kitaip.

Trečioji klaida – Palaidinės aukštu kaklu

 aukštu kaklu (kitaip dar vadinamos „golfu“) puošia retą moterį. Viena gražiausių kūno vietų – tai kaklas, krūtinės sritis bei raktikauliai, o šio tipo palaidinės jas uždengia. Kaklas tampa nebe toks grakštus, vizualiai jis sutrumpėja. Geriau rinktis trumpą, kuklią iškirptę, o jei šaltą – elegantišką šaliką.

Ketvirtoji klaida – pigūs arba Pavargę aukštakulniai

Verčiau turėti vieną porą tačiau geros kokybės , nei dešimt porų pigių. Žinoma, biudžeto apribojimus patiriančios moterys šauks, sakydamos, kad ne visos įperka gerą avalynę, tačiau jei sudėtumėte per metus avalynei išleidžiamus pinigus – gautųsi kelios poros tikrai kokybiškos avalynės, kuri atrodys elegantiškai, bei bus dėvima tikrai ne viena, o gal ir ne du sezonus.

Taip pat jei aukštakulniai savo laiką atitarnavo – ramia sąžine išleiskite juos į užtarnautą poilsį. Nes ir pačios prašmatniausios suknelės spindesį gesins nubraižyti, nunešioti aukštakulniai.

Penktoji klaida – per daug atidengtas kūnas

Trumpas – seksualu. Gili iškirptė – taip pat seksualu. Apnuoginta nugara – neabejotinai vyrus veda iš proto. Tačiau visa tai vienoje aprangoje – vulgaru, vulgaru ir dar kartą vulgaru! Kad ir kokį tobulą kūną turėtumėte, kad ir kaip norėtumėte jį demonstruoti – pasirinkite tik vieną atidengiama sritį. Laikykitės amžino patarimo: jei atviras viršus – rinkitės uždarą apačią, ir atvirkščiai, jei apačia atvira – rinkitės saikingą ir kuklų viršų.

Šeštoji klaida – Kvepalų debesis, paliekamas praėjus

Coco Chanel yra sakiusi, kad moteris, kuri nesikvėpina – neturi ateities. Ir garsioji aktorė Merilyn Monroe sakė, esą ji miega dėvėdama tik lašelį „Nr.5“ kvepalų. Tačiau įsidėmėkite – lašelį. Jau verčiau pasikvepinkite per mažai, nei per daug, nes per daug intensyvus kvapas nepuošia nei vienos moters, o aplinkiniams tai gali atrodyti atstumiančiai.

Septintoji klaida – Per maži rūbai

Jei jau nešiojate M dydį, susimildamos, nesisprauskite į S. Labai svarbu pažinti savo kūną, susidraugauti su juo, bei dėvėti savo dydžio Jei spraudžiatės į mažesnį dydį – tai dar nereiškia, kad atrodysite smulkesnė. Priešingai – tai privers vizualiai atrodyti kaip tik stambesnei, nei esate iš tiesų.

Aštuntoji klaida – Nupieštas veidas

Dekoratyvinė kosmetika – tobulas išradimas, Jos paskirtis paslėpti trūkumus, bei pabrėžti privalumus. Akcentuojame – pabrėžti, o ne sukurti naujus. Neretai merginos ant veido tepa tokį storą makiažo sluoksnį, kuris sukuria visiškai naujus bruožus, ir net nesimato tikrosios odos spalvos. Laikykitės principo, kad mažiau yra daugiau. Jau geriau kukliau pasidažyti – nei per daug.

Från materialet synvinkel är spets festklänningar kan sägas en tidlös trend. Romantiska spetsar brudklänning är fortfarande den största ledningen varumärket mässgolvet. ,, Kan inte motstå trenden av vinden.