Home » krovinių pervežimas į Švediją

Žyma: krovinių pervežimas į Švediją

Ar ilgai užtrunka krovinių pervežimas į Švediją?

Švedija yra viena didžiausių Lietuvos eksporto partnerių, o Lietuvos ir Švedijos dvišalė prekyba sudaro net apie 2 mlrd. eurų per metus. Vis daugiau Lietuvos verslininkų, ieškodami tarptautinių partnerių ir verslo galimybių, atsisuka būtent į šią ekonomiškai stiprią Skandinavijos šalį. Bendradarbiaujant su užsienio šalimis itin svarbiu procesu tampa krovinių pervežimas. Ieškodami krovinių pervežimo paslaugas teikiančios įmonės, visuomet norime geriausių sąlygų, kurias sudarytų  nepriekaištinga paslaugų kokybė ir kuo trumpesni krovinių pervežimo terminai. Kalbant apie krovinių gabenimą, laikas visuomet yra svarbus rodiklis. Jūs norite kuo greičiau pristatyti savo produktus užsienio partneriams, kurie savo ruožtu visuomet liks patenkinti gavę krovinį per kuo trumpesnį laiką. Tad ieškant patikimos logistikos įmonės dažnai kyla konkretus klausimas – kiek trunka krovinių pervežimas į Švediją?

Galime jus nudžiuginti! Krovinių gabenimo paslaugas teikiančios įmonės paprastai krovinius iš Lietuvos į Švediją pristato per vieną darbo dieną. Tai yra apytikslis terminas, kalbant apie krovinių gabenimą iš Lietuvos į Švediją keltu per Baltijos jūrą. Būtent toks gabenimo būdas priimtiniausias, nes už pakankamai žemą kainą kroviniai pristatomi labai greitai. Žinoma, šis terminas gali kisti priklausomai nuo krovinio, bei laikinų keltų judėjimo sutrikimų, kurie pasitaiko labai retai. Kai kurios įmonės teikia krovinių pristatymo tiksliu laiku paslaugas. Bendradarbiaujant su tokiomis logistikos įmonėmis, kroviniai, atsižvelgiant į gabenimo terminus, gali būti pristatyti tiksliai jūsų užsakytu laiku.

Galima drąsiai teigti, kad Lietuvos aktyvus integravimasis į užsienio rinkas sudaro puikias sąlygas tobulėjimui visose verslo srityse. Logistikos įmonės, norėdamos patenkinti visus klientų lūkesčius, siūlo nepriekaištingas sąlygas tiek kokybės, tiek laiko atžvilgiu. Be to, kai kurios iš įmonių teikia papildomas krovinių draudimo ar muitinės dokumentų pildymo paslaugas. Tad šiandien sudarytos lanksčios sąlygos verslo tobulėjimui ir plėtrai.