Home » Ispanijos kurortai

Žyma: Ispanijos kurortai

Atostogos rudėjant orams

ispanijos kurortaiVasarą dideli karščiai traukia mases žmonių prie jūros, prie ežerų ar baseinų. Vasarą šilta, malonu ir galima pasiplaukioti vandenyje. Tik bėda, kad esate ne vienas toks, kuris mėgsta ramiai paatostogauti šiltuoju metų laiku. Minios žmonių tiesiog grūdasi paplūdimiuose, norėdami pailsėti ir ramiai praleisti atostogas. Tačiau kokios ten atostogos, jei valandą reikia ieškoti kur rankšluostį pasitiesti?? Būtent didelės minios žmonių tiek Lietuvoje, tiek Turkijoje, Afrikoje ar Viduržemio jūros regione vargiai pailsi per atostogas. Ir būtent todėl kita dalis žmonių renkasi atostogas vėsesniu metų laikų – rugsėjį, spalį ar net lapkritį. Sakote, šalta? Tik ne Ispanijos kurortuose, kur saulė šviečia ištisus metus, o vanduo būna šiltas lyg arbata!

                  Ispanijos kurortai – puiki vieta atostogoms rudens metu. Nors šiaip Ispanijos vasara būna karšta ir dažnam turistui tas karštis nepakeliamas (juk net ir vietiniai eina popiečio miego per siestą!), tačiau rugsėjį ar spalį, orai tampa vėsesni, bet ne per daug, na pavyzdžiui, kaip lietuviškos vasaros metu. Todėl ruduo yra puikus metas pailsėti užsienyje. Tuomet ir žmonių mažiau, o ir atpinga daug kas, pavyzdžiui, nakvynė prabangiuose viešbučiuose. Taigi belieka tik sugalvoti kokį Ispanijos kurortą pasirinksime. Ar tai bus garsioji Alikantė, ar Ibiza, Maljorkos sala? O gal keliaukime toliau, į Kanarus? Pamatyti ugnikalnių ir didžiulių urvų, laukinės gamtos ir susipažinti su vietiniais salų gyventojais?

                  Stipriai per vasarą įšilęs vanduo artėjant rudeniui vėsta iš lėto. Todėl, net ir spalio mėnesiais daugumoje Ispanijos kurortų galima laisvai išsimaudyti ir nedrebėti iš šalčio pamėlusiomis lūpomis. Tuomet dar galima spėti ir pasideginti, jei pavyks – jūsų natūralus įdegis išliks ilgiau, nei kolegų, besideginusių vasarą Palangoje. Kurortuose rudeniop sumažėjus žmonių, daug lengviau patekti į norimas lankytinas vietas, ar tai būtų senos bažnyčios, muziejai ar kad ir Teidės ugnikalnis. Ištuštėjus šioms vietoms, nereikės pečiais glaustytis su fotoaparatais apsikrovusiais pagyvenusiais vokiečių turistais ir nereikės baimintis, jog netyčia ant kokio vaiko užlipsit. Svarbu ištaikyti kelionės laiką, kai turistų srautai sumažėja, bet muziejų ir kitų pramogų aktyvumas dar būna išlikęs. Ne retas reiškinys, kai ne sezono metu muziejų ar kitų lankytinų objektų darbo laikas trumpinimas, tad į juos yra sunkiau patekti.

                  Prašmatnūs viešbučiai – dar vienas pliusas, kuriuos siūlo Ispanijos kurortai. Rudeniop ir žiemą kambarių kainos sumažėja, dažniau taikomos akcijos ir nuolaidos. Dar gi daug viešbučių būna ir patuštėję nuo turistų. Keliaudami rudenį galėsite lengviau išsirinkti viešbutį, galbūt dėl sumažintos kainos apsistoti viešbutyje su baseinu ir rasti laisvą kambarį su nuostabiu vaizdu į jūrą. Visi šie privalumai keliaujant rudenį tikrai padarys jūsų kelionę malonesnę ir gal ir pigesnę. Tad ruoškimės lagaminus ir keliaukime į Ispanijos kurortus!