Home » https://www.trafic.lt

Žyma: https://www.trafic.lt

Ką žmonės perka internetu dažniausiai?

Pastaruoju metu internetinė prekyba Lietuvoje sparčiai vystosi. Vis dažniau varginančius ir daug laiko atimančius apsipirkimus prekybos centruose lietuviai pakeičia  patogiu prekių užsakymu neišeinant iš namų. Internetinės parduotuvės kartais dažniau aplankomos nei fizinės dėl kelių priežasčių – patogumo ieškant reikalingos prekės, didesnės prekių pasiūlos, palankesnių kainų ir pan. Dauguma internetinių parduotuvių teikia prekių pristatymo tiesiai į namus galimybes, kurios daro šį apsipirkimo būdą dar patrauklesniu. Internetu perkamos įvairiausios prekės, pradedant maisto produktais, baigiant stambiaja buitine technika ar baldais. O štai apžvalga, ką žmonės perka internetu dažniausiai.

  • Kosmetika/ parfumerija

Įvairios kosmetikos prekės bei kvepalai turi didžiausią paklausą internetinėse parduotuvėse. Pirkėjai dažniausiai renkasi jau išbandytus, žinomus produktus. Pirkimą internetu, o ne kosmetikos prekių parduotuvėje įtakoja žemesnė kaina ir pirkimo proceso patogumas.

  • Drabužiai

Aprangos prekės taip pat užima aukštą vietą dažniausiai internetu perkamų prekių sąraše. Įsigyti šios grupės prekių nesimatavus nesibaiminama. Juk dauguma internetinių parduotuvių suteikia 30 dienų grąžinimo garantiją. Tad net ir nusipirkus netinkamo dydžio drabužį, nepatiriama nuostolių.

  • Automobilių prekės

Automobiliams skirtų prekių pirkimas internetu vis labiau populiarėja. Internetinėse parduotuvėse sudaromos galimybės prekių paieškai pagal automobilio markę ar VIN kodą. Tad pirkėjai namuose, prie kompiuterio įsigyja įvairiausių, būtent savo automobiliui skirtų  produktų. Prekių automobiliams pasiūla yra labai gausi. Autochemijos produktus, valytuvus, padangas, akumuliatorius ir daugybę kitų prekių galite rasti čia: https://www.trafic.lt.

  • Ūkinės prekės

Prekės, skirtos sodui, daržui ar namų buičiai taip pat labai paklausios internetinėse parduotuvėse. Patogus užsakymas ir pristatymas tiesiai į namus leidžia įsigyti reikalingus buičiai daiktus be jokių rūpesčių.

Tai dažniausiai internetu perkamos prekių grupės. Linkime jums malonių ir patogių apsipirkimų!