Home » Šviestuvų asortimentas didžiuosiuose miestuose

Šviestuvų asortimentas didžiuosiuose miestuose

Renkantis šviestuvus savo namams, suklysti tiesiog negalima. Kokybiškas ir tinkamas apšvietimas yra labai svarbus komfortiškam gyvenimui. Tai neretai yra vienas pagrindinių namų interjerą atspindinčių akcentų, apie kuriuos sukasi ir kitos namų detalės.

Šviestuvai gali būti lubiniai bei sieniniai, pakabinami bei įleidžiami į lubas ar užglaistomi, taip pat staliniai ar pastatomi ant žemės. Šviestuvų pasirinkimas Vilniuje ir Kaune – bene didžiausias, todėl čia visuomet rasite platų ir išskirtinį jų asortimentą.

Patikimi šviestuvus gaminantys prekiniai ženklai tiek fizinėse, tiek internetinėse parduotuvėse siūlo vienas už kitą pranašesnius šviestuvų modelius. Norintys gyvai pamatyti ir rankomis paliesti, gali tai padaryti ne vienoje parduotuvėje, kurias galima rasti daugelyje miestų. Tačiau ne paslaptis, kad didžiausiomis ekspozicijomis vis dėlto gali pasigirti didieji miestai. Čia galima ne tik apžiūrėti, tačiau gauti išsamias konsultavimo bei apšvietimo projektavimo paslaugas.

Šviestuvas – tai tik baigtinė detalė visame apšvietimo projekte. Iki tol, kol šviestuvą galima pakabinti, reikalinga tiksliai viską apskaičiuoti, numatyti reikiamą kiekį apšvietimo taškų kiekvienoje patalpoje. O jų skaičius, priklausomai nuo patalpos dydžio, jos paskirties, tikrai yra skirtingas.

Paprastai rekomenduojama įrengti ne mažiau dviejų sluoksnių apšvietimą, kuris leidžia maksimaliai išpildyti skirtingus poreikius toje pačioje patalpoje. Tai vadinama bendru ir funkciniu apšvietimu, kuriam montuojami skirtingo tipo šviestuvai, skirtingose kambario vietose ir veikiantys nepriklausomai vienas nuo kito. Galima naudoti bendrą apšvietimą arba pagalbinį – specialų apšvietimą darbo vietai ar knygos skaitymui, priklausomai nuo poreikio.

Be to, galima įrengti ir dekoratyvinį ar akcentinį apšvietimą, pabrėžiantį tik į tam tikras erdves ar interjero detales. Dekoratyvus apšvietimas dažnai planuojamas į baldus ar nišas, paprastai naudojamas ne dėl apšvietimo, o labiau dėl bendros nuotaikos kūrimo.