Home » Prireikė audio reklamos?

Prireikė audio reklamos?

Reklama šiais laikais yra neatsiejama kiekvieno verslo dalis. Skirtumas tik tas, kokią reklamą pasirinksite. Turbūt didžioji dalis renkasi internetines reklamas, kuomet įvairiose svetainėse matomos reklamos, siūlančios atitinkamas paslaugas ar prekes. Kiti, ypač stambesnės firmos, renkasi reklamas televizijoje. Šios reklamos itin brangios ir ne kiekvienam įkandamos. Dar kiti renkasi reklamas popieriniuose leidiniuose ar siunčia jas elektroniniu paštu. Tačiau egzistuoja ir dar viena reklamos rūšis, tai – audio reklama.

        Audio reklamos gamybaAudio reklamos skamba radijo laidose, televizijoje, taip pat ir prekybos centruose bei įvairiuose renginiuose, šventėse, parodose. Audio reklamos gamyba yra gana nesudėtinga. Tačiau tam reikia įrašų studijos. Žinoma, tai nėra nemokama, tačiau galite būti tikri, kad gausite aukščiausią kokybę. Tie, kas audio reklamą naudoja dažnai, naudojasi įrašų studijos siūloma paslauga įgarsinti šią reklamą ar ją pagaminti. Tai, kaip kokybiškai įrašytas įrašas, nulemia dalį reklamos sėkmės. Joks žmogus nepasitikės firma, kurios audio reklamoje girdimi pašaliniai garsai, o pats reklamos tekstas neaiškus ar įrašytas nekokybiškai. Taigi, neišvengiamai tenka keliauti įrašų studiją ir ten įrašyti reikiamą audio reklamą.

Kiek trunka pagaminti audio reklamą?

        Verta žinoti, kad audio reklamos gamyba paprastai ilgai neužtrunka. Svarbiausia turėti reikiamą įrašyti tekstą ir žmogų, kuris jį perskaitytų. Dažnai įrašų studijos siūlo ir savo žmones, tad su tuo kilti bėdų neturėtų. Paprastai reklama pagaminama per 24 valandas, nors kartais tai gali užtrukti ir vos valandą. Žinoma, viskas priklauso nuo audio reklamos sudėtingumo, trukmės, pasirinkto balso.

        Viena iš įrašų studijų, https://debesys.lt siūlo audio reklamos gamybą tarp daugybės kitų paslaugų. Tiesą sakant, užėję į įrašų studiją, galite nustebti, kiek daug skirtingų paslaugų gali čia jums pasiūlyti. Pradedant garsų įrašymu ir audio reklamos gamyba bei baigiant muzikanto samdymu ar dainos kūrimu.

        Prieš eidami į įrašų studiją, turėkite aiškią viziją, kokios audio reklamos jums reikia. Ar jūs turite tekstą? Ar žinote, kokio balso jums reikia, tai yra, vyriško ar moteriško? Ar žinote, kiek truks reklama, kokia intonacija ji turi būti pasakyta? Kai jau viską nuspręsite, galite drąsiai keliauti į įrašų studiją ir pateikti savo pageidavimus. Galiausiai, galėsite sutarti dėl kainos ir pradėti audio reklamos gamybą. Kaip minėjome anksčiau, gamybos laikas priklauso nuo pačios reklamos, tačiau dažniausiai ilgai neužtrunka.