Home » Paskolų refinansavimas ne visada yra geriausia išeitis

Paskolų refinansavimas ne visada yra geriausia išeitis

paskolu refinansavimasTurite nemažai sunkumų vykdant finansinius įsipareigojimus? Kredito įstaigoms esate skolingi nemažas sumas? Jas galite sumažinti tinkamai pasirinkus naują paskolą. Paskolų refinansavimas ne šiaip sau yra laikoma viena populiariausių finansinių paslaugų Lietuvoje. Jos dėka asmenys gali ženkliai sumažinti įsipareigojimų sumas ir šitaip palengvinti tolimesnį jų grąžinimą. Viskas ko reikia – susirasti kredito įstaigą, kurioje refinansavimo paskolos būtų teikiamos mažesnėmis palūkanomis nei mokama dabar. Tiesa, jeigu ir rasite tokią bendrovę, kurioje bus siūlomos mažesnės palūkanos, tai dar nereiškia, kad šiuo pasiūlymu pasinaudoti pavyks. Tiesiog yra galiojantys įstatymais, kurių būtina laikytis siekiant užtikrinti, atsakingą skolinimą.

Paskolų refinansavimas, kaip ir visos kitos paskolos, suteikiamos panašia tvarka. Jeigu kalba eina apie skolinimąsi internetu, refinansavimo atveju vis tiek teks pateikti paraišką. Be to, reikės nurodyti savo asmeninius duomenis ir atlikti kitas procedūras. Taipogi verta žinoti, kad dauguma kredito įstaigų nesuteikia galimybės gauti refinansavimo paskolą tiesiai į savo sąskaitą. Dažniausiai ši paslauga atliekama taip, kad kreditorius tiesiog apmoka skolas ir tiek. Šitokiu būdu siekiama išvengti situacijų, kuomet klientai tuos pinigus panaudoja ne taip, kaip buvo minėta prieš tai.

Taipogi labai svarbu akcentuoti, kad refinansavimo paskoloms retai kada taikomos akcijos, kuomet nemokamos palūkanos. Paprastai kalbant, ši paslauga skirta skolų perkėlimui ar tiesiog norint visas skolas apjungti į vieną bendrą. Skolinantis paprastai, galima pasinaudoti įvairiais pasiūlymais – kredito įmokos atidėjimo galimybe, nemokamomis palūkanomis ir t.t.

Jeigu turite daug skolų, kurias norėtumėte sumažinti ar tiesiog sujungti į vieną, turite suprasti, kad paskolų refinansavimas nėra vienintelė išeitis. Jeigu yra galimybė, galite skolintis iš įprastų vartojimo kredito teikėjų ir tuomet padengit senas skolas. Tiesa, tai reikėtų daryti atsakingai ir racionaliai – skolintis reikėtų pigiau nei turimos skolos.

Esant tokioje finansinėje situacijoje, kuomet 40 procentų gaunamų mėnesio pajamų yra skiriama kredito įmokos sumokėti, naujos paskolos gauti nepavyks. Tokiu atveju, paskolų refinansavimas būtų vienintelė alternatyva. Bet, kaip jau minėta, turite viską gerai paskaičiuoti, kad nebūtų tokių situacijų, jog po refinansavimo mokėsite didesnes įmokas.