Home » Paskolų refinansavimas Lietuvoje

Paskolų refinansavimas Lietuvoje

paskolos refinansavimasPaskolų refinansavimo galimybe noriai naudojasi vis daugiau klientų, nes tai yra puiki galimybė sumažinti įsipareigojimus ne tik kredito bendrovėms, bet ir lizingo paslaugą suteikusioms įmonėms. Toks įsipareigojimų sumažinimo procesas vykdomas paprastai – asmuo pateikia paraišką dėl refinansavimo, nurodo kokius įsipareigojimus nori perkelti į kitą bendrovę, o tada laukia atsakymo. Jeigu refinansavimo paslaugą teikianti įmonė sutinka perimti įsipareigojimus, tai klientas pinigų negauna – jis turi pateikti sąskaitas, kurias apmoka refinansavimo bendrovė. Tuo siekiama išvengti piktnaudžiavimo, kuomet klientai gali panaudoti pinigus netinkamiems tikslams. Paskolos refinansavimas yra ne kas kita, o tiesiog įsipareigojimų perkėlimas ten kur geriau.

Reikia pastebėti, kad vis dėlto yra žmonių, kurie refinansavimu pasinaudoja netinkamai. Trumpai tariant, tokie asmenys paprasčiausiai pasirenka bendrovę, kuri nesudaro geresnių sąlygų, kartais pasirenka ir tokias, kurios perima įsiskolinimus siūlydamos dar griežtesnes sąlygas. Kiekvienam klientui siūloma peržiūrėti visas siūlomas sąlygas, jog paskui nebūtų tokių situacijų, kad perkėlus paskolą, ją grąžini būtų dar sudėtingiau dėl didžiulių įmokų.

Įprastai refinansavimo paslaugas teikiančios bendrovės atsižvelgia į klientų situacijas. Tai reiškia, kad neretai yra duodami atskiri pasiūlymai, kurie suderinti su kliento situacija. Pagal kiekvieną klientą gali skirtis ir siūlomos palūkanos. Kai kurios bendrovės refinansavimo metu reikalauja ir kažkokio užstato, tačiau jeigu šia paslauga naudojatės internetu, tai jums ko gero turto įkeitimo neprireiks. Daug kreditų bendrovių paskolų refinansavimo paslaugą teikia nereikalaudamos jokio turto įkeitimo, tačiau verta pastebėti, kad turtas leidžia pasinaudoti išskirtinėmis sąlygomis – dar mažesnėmis palūkanomis bei kitais privalumais.

Kiekviena bendrovė nustato skirtingas palūkanas, tačiau jeigu jūs skolinatės įprastai, tai tikėtina, kad palūkanos bus gerokai didesnės nei paskolą tiesiog refinansuojant. Trumpai tariant, kreditoriams yra naudingiau refinansuoti paskolą, nes jie mato kaip iki šiol klientas tvarkėsi su įsipareigojimais. Jeigu asmuo ilgą laiką mokėjo įmokas laiku ir nevėlavo nei dienos, tai perkėlus paskolą, jis turėtų tai daryti toliau – jam bus netgi lengviau. Tokiais klientais tikrai susigundo daugelis kreditorių. Bet, jeigu jūs refinansavimu norite pasinaudoti tuo metu kai jau vėluojate mokėt įmokas, tai jums ko gero niekas nesuteiks refinansavimo paskolos.

Parašykite komentarą