Home » Padangos internetu – paprasčiau ir pigiau

Padangos internetu – paprasčiau ir pigiau

padangos internetuTurbūt nesuklysime sakydami, kad dažnas vairuotojas, artėjant padangų keitimo metui, pradeda galvoti, kur įsigyti naujas ir kokybiškas padangas už piniginei draugiškesnę kainą. Pasak specialistų, pastaruoju metu populiarėja padangos internetu, nes vairuotojai jau spėjo įvertinti pirkimo virtualioje erdvėje privalumus. Tad, jei dar nesate išbandęs šio apsipirkimo būdo, pateikiame 5 priežastis, kodėl vertėtų nedvejoti ir naująjį sezoną pasitikti su naujomis ir kokybiškomis padangomis, įsigytomis elektroninėje parduotuvėje.

  1. Pigiau. Ne paslaptis, kad daugelis daiktų elektroninėse parduotuvėse kainuoja šiek tiek pigiau, padangos internetu – nėra išimtis. Vairuotojai, nusprendę įsigyti padangas elektroninėje parduotuvėje, gali sutaupyti nuo kelių iki keliasdešimties eurų, o tai nėra jau tokie ir maži pinigai, tiesa?
  2. Paparasčiau. Kartais atrodo, kad nuvažiuoti į padangų saloną ir ten išsirinkti naująjį automobilio apavą, yra pats paprasčiausias būdas įsigyti naujas padangas. Taip, tačiau pirkdami padangas internetu, net neišeidami iš namų galite peržiūrėti kelias elektronines padangų parduotuves, palyginti kainas, pirkimo sąlygas ir atrasti optimaliausiai jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį padangų variantą.
  3. Platesnis asortimentas. Padangos internetu siūlo labai platų pasirinkimą. Elektroninėse parduotuvėse galite rasti ne tik puikiai žinomų gamintojų produktus, bet ir ne tokių garsių įmonių padangos, kurios paprastai kainuoja šiek tiek pigiau.
  4. Patogus pristatymas. Perkant padangas įprastame salone ar autoservise, tenka galvoti, kaip naująjį pirkinį parsigabenti į namus. Puiku, jei jūsų automobilis talpus ir keturių padangų komplektas nesunkiai telpa bagažinėje, tačiau jei vairuojate nedidelį miesto automobiliuką, reikės pagalvoti, kaip sutalpinti padangas, neištepus salono ir pan. Tuo tarpu, padangos internetu yra pristatomos iki pat namų ar autoserviso, kurio adresą nurodėte.
  5. Visos grąžinimo garantijos. Vairuotojai, kartais baiminasi, kad pigesnės padangos, įsigytos elektroninėje parduotuvėje, yra prastesnės kokybės, tačiau tai ne tiesa. Elektroninės parduotuvės gali savo klientams pasiūlyti patrauklesnes produkcijos kaina, nes tokios parduotuvės išlaikymas kainuoja žymiai pigiau. Visgi, jei taip nutiktų, kad naujasis pirkinys jums netinka ar yra brokuotas, visada jį galite grąžinti arba pakeisti kitu. Dauguma elektroninių parduotuvių garantuoja lanksčias prekių grąžinimo sąlygas.

Taigi, padangos internetu – išties protingas pasirinkimas vairuotojams, kurie taupo savo laiką ir pinigus.

 

 

Parašykite komentarą