Home » Nuskilo dantis? Dantų laminavimas – geriausias sprendimas

Beautiful pretty smiling teen girl

Nuskilo dantis? Dantų laminavimas – geriausias sprendimas

Šiais laikais net ir pačios keisčiausios dantų problemos gali būti nesunkiai išsprendžiamos specializuotose dantų gydymo įstaigose. Dėl pačių įvairiausių priežasčių nuskilęs dantis gali būti kabai greitai atkuriamas naudojant pačias pažangiausias technologijas. Laminatės dantims šiuo metu gali atkurti bet kokio pobūdžio nuskilimo problemą, tad jeigu turite šio pobūdžio dantų defektą – kuo skubiau kreipkitės į profesionalus.

Dantų laminatai nepriekaištingai padengia dantų paviršių ir tuo pačiu užpildo ertmes, kurios atsiranda dėl įvairiausių priežasčių. Šiuo atveju galima kalbėti tik apie nelaimes, tiek apie ligas, kurios kartais gali kilti dėl netinkamos priežiūros. Svarbu akcentuoti, kad laminatės dantims nededamos tokiu atveju, jei danties konkrečioje vietoje nėra apskritai. Tokiu atveju geriausia išeitimi tampa dantų implantavimas, tačiau šįkart kalbame ne apie tai.

Dantų laminatai – geras pasirinkimas nuskilus dančiui. Teikiami privalumai paskatina vis daugiau žmonių pasinaudoti teikiama paslauga:

 • Kaina nėra didelė, o gaunamas efektas akivaizdžiai labai patrauklus. Jos teikiamos asmenims, kurie jau turi nuolatinius dantis. Natūralu, kad pieniai dantis nelaminuojami.
 • Laminatės nesugadina natūralaus danties, kuris yra dengiamas.
 • Tai labai greitai atliekama procedūra, kuri nereikalauja labai daug laiko. Vienu metu galima sutvarkyti net iki 6 dantų.
 • Tuo pačiu laminavimas suteikia natūraliai baltų dantų įspūdį.
 • Dėl aukštos kokybės užtikrinama, kad rezultatu džiaugsitės iki pat gyvenimo pabaigos. Žinoma, reikia labai atidžiai rūpintis sutvarkytų dantimi (kaip ir visais kitais).
 • Jeigu spalva pakito arba pasikeitė forma – gyvenimo trukmėje dantis galima paprasčiausiai poliruoti siekiant gauti geresnį efektą.

Vis procedūra yra ne tik labai greita, tačiau tuo pačiu ir nesudėtinga. Asmenims nereikia skirti laiko procedūros pasiruošimui, o detaliai apie kiekvieną žingsnelį reikiamą informaciją jums suteiks profesionalai, kurie užtikrina, kad rezultatas – natūraliai atrodantys dantys.

 • Pirmiausia odontologas apžiūrės jūsų dantis ir įvertins būklę. Deja, dėl tam tikrų ligų arba pačio danties organo būklės laminavimas ne visada gali būti atliekamas. Kita vertus – galėsite būti tikras, kad procedūra atliekama tik tokiu atveju jeigu ji tikrai galima ir bus naudinga.
 • Tuomet kuriamos laminatės atsižvelgiant į natūralių dantukų formą ir spalvą. Stengiamasi, kad koreguojami dantys kuo labiau primintų natūralius.
 • Vėliau esami dantys kiek nupoliruojami. Taip jie paruošiami tolimesniam darbui.
 • Vėliau laminatės dantims yra pritvirtinamos.
 • Koreguojama spalva ir dantys.
 • Galiausiai nupoliruojama ir žiūrima, kad estetiniu atžvilgiu dantukas atrodytų kuo gražiau ir primintų natūralų.

Laminatės dantims – puikiausias sprendimas tokiu atveju, jeigu norite tiek save, tiek aplinkinius džiuginti nuostabia šypsena.

Kartais dantų laminatai reikalingi tokiu atveju, jeigu asmuo neturi labai didelių problemų su danties išvaizdą, tačiau nori, kad šypsena būtų kuo gražesnė. Tokiu atveju pirmiausia dantys padengiami laminatėmis ir vėliau, esant poreikiui, jie nubalinami. Užtikrinama, kad gautas rezultatas patenkins net ir pačio išrankiausio kliento poreikius.

Labai svarbu, kad jūsų pasirinktas specialistas, kuris suteiks paslaugas, būtų kompetentingas. Vis dažniau parodo informacija, kurioje teigiama, kad asmuo pateiks visiškai nebrangiai paslaugas. Dažniausiai tai būna nelegalus būdas sutvarkyti žmonėms dantis, kuris baigiasi dar didesnėmis problemomis. Galbūt pirmus porą metų ir džiaugsitės rezultatais, tačiau vėlesnės problemos vistiek paskatins keliauti pas profesionalus.

Dantys – labai svarbus organas. Ne tik todėl, kad norime gražiai šnekėti ir mielai šypsotis, tačiau ir siekiant, kad neiškiltų kokių nors rimtesnių sveikatos problemų.