Home » Mados tendencijos 2020: kokius drabužius rinktis vasarai?

Mados tendencijos 2020: kokius drabužius rinktis vasarai?

Jei nusprendėte atnaujinti savo garderobą, tikėtina, kad jūsų galvoje kirba klausimas, kaip išleisti kuo mažiau pinigų, tačiau atrodyti tikrai stilingai. Gana dažnais atvejais visiškai pakanka įsigyti vos kelis naujus drabužius, su kuriais susikursite tikrai puikių derinių, o tuomet, jei žinosite, kokie mados top‘ai vyrauja šiemet, išsirinkti tinkamus drabužius galėsite kur kas paprasčiau. Style24 parduotuvėje rasite iš tiesų nemažą įvairių drabužių pasirinkimą, o siūlomų prekių įsigysite tikrai palankiomis kainomis.  Taigi, kokios drabužių mados vyrauja šiemet?

Drąsios neoninės spalvos

Neoninės spalvos iš mados top‘ų nesitraukia ir šiemet: ant podiumo galima dažnai išvysti demonstruojamų fuksijų, oranžinės, ryškiai žalios ar geltonos spalvos drabužių. Nors kasdien rinktis tokius drabužius gali atrodyti pernelyg drąsu, tačiau tikrai nesuklysite, jei juos dėvėsite eidami į vakarėlį ar atostogaudami kurorte.

Šortų ir švarko kostiumas

Vasaros metu gali būti pernelyg karšta dėvėti kelnes ir švarką, tačiau šortų ir švarko kostiumas gali būti tikrai puikia alternatyva. Žinoma, toks aprangos sprendimas kartais gali atrodyti pernelyg drąsus, tad visuomet palanku įvertinti, ar dėl tokios aprangos paprasčiausiai nebūsite pasmerkti.

Balta suknelė

Klaidinga manyti, kad balta suknelė yra tinkama tik vestuvėms – šiemet šios spalvos suknelės yra itin madingos, tad nesuklysite, jei pasirinksite trumpą, vidutinio ilgio ar ilgą šios spalvos suknelę. Toks pasirinkimas vasarą ypač tinka – juk niekam ne paslaptis, kad balta spalva atspindi saulės šviesą, taigi, su tokia suknele nebus labai karšta.

Lietpaltis

Net ir pačią šilčiausią vasarą negalima būti tikriems, kad orai staiga nesubjurs, todėl savo drabužių spintoje pravartu turėti lietpaltį, kuris yra vienas praktiškiausių drabužių. Šį sezoną itin madingi švelnių tonų ar netikėtų spalvų (pavyzdžiui, sidabrinės spalvos) lietpalčiai, todėl nebijokite eksperimentuoti su spalvomis, ir susikursite tikrai įspūdingus drabužių derinius.

Džinsai, džinsai, džinsai…

Sakysite, o kada gi jie nebuvo madingi? Nuo tada, kai šie drabužiai įgavo pakankamą populiarumą, įvairių modelių džinsai buvo madingi visais laikais, tad ir šis sezonas taip pat nėra išimtis. Nauja tik tai, kad dabar džinsines kelnes galite drąsiai derinti ir su kitais džinsiniais drabužiais: liemenėmis, švarkeliais, ir t.t. Style24 parduotuvėje turėsite galimybę rinktis iš įvairių džinsų modelių, tad tikrai rasite tokius, kurie jums ne tik patiktų, bet ir puikiai tiktų jūsų figūros tipui.

Tropikų raštai

Praėjusį rudenį ant podiumo pasirodė Jennifer Lopez, vilkinti šifoninę tropikų raštais margintą suknelę, ir jau tada nekilo abejonių, kad artimiausią vasaros sezoną tropikų raštai bus itin madingi. Mados ekspertai teigia, kad šį sezoną galima drąsiai rinktis įvairius tropikų raštais margintus drabužius ir aksesuarus: skareles, sijonus, kelnes, palaidines ar net kostiumus.

Permatomi drabužiai

Nors modeliai drąsiai demonstruoja perregimus drabužius, po kuriais neretai nieko nevilki, tačiau kasdienybėje tokia apranga gali atrodyti pernelyg drąsi. Vis dėlto, sprendimas tikrai yra: galite rinktis įvairių spalvų palaidines, kurios gali būti dėvimos po tokiais gana iššaukiančiais drabužiais. Galite net neabejoti – tikrai neliksite nepastebėta!

Marškiniai

Marškiniai – vienas svarbiausių šio sezono drabužių. Juos galite derinti prie kelnių, sijono ar šortų – atrodysite tikrai stilingai. Taip pat nesuklysite, jei nuspręsite rinktis marškinių tipo suknelę – ji jau kurį laiką laikosi mados viršūnėse.

Drabužiai su kutais

Kutais dekoruoti drabužiai mados viršūnėse laikosi ganėtinai ilgai, todėl galite nesibaiminti, kad kitą sezoną tokius drabužius gali tekti paprasčiausiai išmesti. Pasidairykite, ką gali pasiūlyti drabužių parduotuvės – tikrai atrasite jums labiausiai patinkančius drabužius.

Aštuntojo dešimtmečio vėjai

Niekam ne paslaptis, kad bėgant laikui mados sugrįžta, todėl dabar tikrai nesuklysite, jei pasirinksite tokius drabužius, kurie buvo madingi aštuntąjį dešimtmetį. Jei turite polinkį kaupti drabužius, tokių rūbų galbūt rasite ir savo spintoje ir tereikės juos prikelti naujam gyvenimui.

Jei nuolat skundžiatės laiko trūkumu ar paprasčiausiai nemėgstate lankytis prekybos centruose, įvairių drabužių galite įsigyti tiesiog internetu. Style24 internetinėje parduotuvėje rasite tikrai nemažą jų pasirinkimą, o išsirinkti patinkančius rūbus galėsite vos per kelias akimirkas. Tuomet tereikės palaukti, kada jūsų užsakymas bus patvirtintas, o prekės – pristatytos jūsų nurodytu adresu. Paprasčiau nei paprasta!