Home » Lengvųjų automobilių nuoma Kaune

Lengvųjų automobilių nuoma Kaune

Lengvųjų automobilių nuoma didžiuosiuose ir kurortiniuose miestuose yra ypač paklausi paslauga. Ne išimtis ir Kaunas, kuris yra antras pagal dydį Lietuvos miestas. Automobilių nuomos paklausai įtakos taip pat turi ir mieste esantis oro uostas. Labai dažnai automobilio paėmimo taškas yra būtent čia.

Čia atvyksta ne tik turistai, tačiau ir lietuviai sugrįžta iš užsienio atostogoms. Neretai žmonės, daugelį metų gyvenantys svetur, čia dažniausiai automobilio nebeturi. Todėl automobilių nuoma ir trumpalaikė nuoma yra labai populiarios paslaugos.

Tačiau automobilių nuoma aktuali nebūtinai atvykstantiems, neretai automobilis nuomojamas kelionei, sugedus nuosavam automobiliui. Arba tuo metu, kai pardavus savo automobilį, ieškoma įsigyti kitą automobilį.

Siūlančių išnuomoti mašiną parai Kauno mieste yra išties nemažai. Tereikia išsirinkti geriausią, kainos ir kokybės santykį atitinkančią nuomos bendrovę. Automobilių nuomos principas Lietuvoje lygiai toks pat, kaip ir svetur. Norintys išsinuomoti automobilį Kaune, suradę jiems tinkamą nuomos partnerį, gali pasirinkti poreikius atitinkantį automobilio dydį, klasę.

Kiekvienu atveju automobilio nuomos kaina priklauso nuo automobilio klasės ir papildomų paslaugų. Papildomai galite užsakyti automobilinę kėdutę, navigaciją ir kt. Labai svarbu išsiaiškinti visas automobilio nuomos sąlygas, kad vėliau nebūtų staigmenų.

Nuomojantis automobilį tiek Kaune, tiek kitame mieste, būtina žinoti, ar nuomotą automobilį gali vairuoti kitas asmuo. Dažniausiai už tai reikia papildomai mokėti. Tai svarbu tuo atveju, jeigu įvyktų auto įvykis, kad vairuotojas turėtų teisę vairuoti šį automobilį. Kitaip draudimo išlaidas tektų padengti nuomininkui. Taip pat pasidomėkite, koks principas galioja kuro atžvilgiu. Dažniausiai galioja sąlyga pilnas/pilnas. Tai reiškia, kad pasiimate automobilį su pilnu kuro baku ir jį grąžinti turite taip pat pilnai užpildę. Kitaip teks susimokėti ne tik už kurą, bet ir papildomą mokestį.