Home » Kur geriau pirkti padangas: internetu ar gyvai?

Kur geriau pirkti padangas: internetu ar gyvai?

Kiekvienas žmogus turi skirtingus pirkimo įpročius ir išankstinius įsitikinimus. Maistas, drabužiai, buitinė technika ir bet kokios kitos prekės. Vieniems vis labiau patinka pirkti internete o kitiems norisi patirti pirkimo ir rinkimosi džiaugsmą renkantis parduotuvėje. Vis daugiau prekybos persikeliant į internetą ne išimti ir automobilio padangos. Kaip apsimoka pirkti padangas labiau, kompiuteriu ar gyvai parduotuvėje? Įvertinkime kiekvieno būdo patogumus ir trūkumus.

 

Pasitikrinkite kainą

 

Kai nuvažiuojate į parduotuvę ir kalbatės su pardavėju labai dažnai nutinka jog jie ima manipuliuoti žmogumi jei mato kad šis nėra įsiginęs apie prekę. Tokiu būdu galima priversti žmogų įsigyti brangesnį produktą arba įkalbinti pakeisti ir ratlankius arba kitų automobilio aksesuarų. Jeigu kainą pirkėjas anksčiau negalėjo palyginti būdamas parduotuvėje, šiuo metu bet kuris gali patikrinti ar parduotuvė siūlo konkurencingas kainas lyginant su kitais pardavėjais. Pavyzdžiui Padangos Klaipėda šiuo atveju pasirinko tokią kainodarą kai nežaidžiama nuolaidomis, o iš karto siūloma maksimali mažiausia kaina.

 

Išsami konsultacija

 

Atvažiavus į parduotuvę pasižvalgyti naujų padangų jūs sulauksite daugiau dėmesio ir išsamesnės konsultacijos tačiau tik tuo atveju jei pasirinksite palankų laiką. Prasidėjus padangų keitimo vajui pavasarį ir rudenį padangų servisai dažniausiai prašo registruotis ir atvažiuoti griežtai nustatytų laiku. Ką jau kalbėti apie plūstančius pirkėjus kurie nesiregistravo o tiesiog važiavo pro šalį ir nusprendė padangomis pasidomėti spontaniškai. Tuo tarpu jei norėtumėte pasikonsultuoti internetinėje parduotuvėje tikėtina kad kitame telefono laido gale išgirstumėte studento administruojančio elektroninę padangų parduotuvę balso kuris vargu ar turės pakankamai kompetencijos suteikti kokybišką informaciją apie padangas.

 

Sumontuos iš karto

 

Jei pirksite dvi ar visas keturias padangas jums autoservisas tikrai pasiūlys sumontuoti iš karto. Jei pirktumėte padangas internetu jums iškiltų nepatogumų nes be to kad padangas tikriausiai reikėtų parsivežti namo arba laikyti automobilyje tol kol rastumėte meistrą kuris pakeistu ratus artimiausiu metu. Perkant gyvai viso šio košmaro išvengsite. Be to, tokiose situacijose nebūkite pasyvus, jei perkate brangesnes padangas, prašykite ne tik nuolaidos prekėms bet kad ir sumontuotų nemokamai. Pardavėjai jūsų norą išpildys. Atsiminkite, nugauna nuolaidos tas kuris neprašo.