Home » Kokias duris labiausiai verta rinktis jums?

Kokias duris labiausiai verta rinktis jums?

renkames durisDurų rinkoje kiekvieną savaitę atsiranda po gausybę naujų modelių, tad jeigu jau seniai darėte remontą namie arba tiesiog nusprendėte po ilgo laiko atnaujinti savo namų interjerą gražiomis, patogiomis ir stilingomis durimis, gali būtų sunku tinkamai išsirinkti. Su mumis sutiko pakalbėti vienas iš žinomų lietuviškų durų gamintojų atstovų apie šiuolaikines rinkos tendencijas. Be jokios abejonės, profesionalas taip pat patarė, kaip žmogui išsirinkti duris, kurios būtų tinkamiausios ir mažiausiai „kirstų“ per kišenę.

Pastaruoju metu populiarios durys iš kombinuotų medžiagų

Jau seniai praėjo tie laikai, kai buvo populiariausi plastikiniai durų gaminiai, taip pat praėjo ir šarvuotų (plieninių durų) bumas. Dabar itin madinga pirkti duris iš kombinuoto junginio. Kas tai tokio? Pavyzdžiui, stakta iš plastiko, faneros arba metalo, o štai durų varčia jau iš įvairių skirtingų medžiagų, kurios yra žinomos dėl labai gerų šilumos izoliacijos duomenų. Gamintojai dabar pasitelkia pačias aukščiausias technologijas, kad savo klientams galėtų pasiūlyti tai, ko jie visada trokšto – iš visų medžiagų išrenkamos tik pačios geriausios savybės ir bandoma atrasti tobula kombinacija.

Anksčiau galbūt tekdavo rinktis tarp geros šilumos izoliacijos ir estetinio vaizdo. Taip pat neretai tekdavo rinktis tarp ilgaamžiškumo ir patogumo. Dabar visa tai yra suderinama, negana to, visada galite pasirinkti iš kur kas daugiau apdailos medžiagų ir variantų nei taip buvo galima padaryti anksčiau.

Kalbant apie konkretaus tipo duris, pastebima, kad plastikinės durys jau išeina iš mados. Tai nėra todėl, kad kaina būtų nepalanki – net gi priešingai, šių durų kaina dabar dar labiau atpigo, tačiau dažniausiai vartotojai linkę nusipirkti truputį brangesnį, tačiau kokybiškesnį produktą. Kadangi plastikinių durų minusai yra aiškiai matomi, jas pakeičia durys, pagamintos iš kitų medžiagų. Visgi, gana stabiliai laikosi plieninių durų pardavimai – dėl saugumo ir lengvos priežiūros, šis durų tipas jau pastarąjį dešimtmetį yra ganėtinai populiarus ir nepanašu, kad artimiausiu metu ši tendencija keisis.

Kaip išsirinkti tinkamiausias duris?

Mūsų kalbintas durų produkcijos specialistas teigia, kad renkantis duris labai svarbu atsižvelgti į situaciją, pavyzdžiui, tai, kur gyvenate – jeigu gyvenate bute, tuomet specialistas jums rekomenduotų įsigyti seifo tipo arba plienines (šarvuotas) duris. Pagrindiniai argumentai – tokios durys gerai išsaugo šilumą ir yra labai saugios, tad sumažinsite įsibrovimų riziką iki minimumo. Plieniniai gaminiai taip pat puikiai izoliuoja garsą.

Jeigu lygintume privačių namų bei butų durų pasirinkimus, tai galėtume rasti vieną panašumą – šiais laikais populiariausios metalinės arba pusiau metalinės durys. Visgi, žmonės, kurie gyvena nuosavuose namuose turėtų susirūpinti tokių durų apdaila – labai svarbu, kad apdaila būtų atspari drėgmei. Be jokios abejonės, su tokia problema nesusidurs tie, kurie gyvenate bute, kadangi lauko durys yra laiptinėje.

Visgi, nors individualių namų durys turi šiek tiek aukštesnius reikalavimus dėl to, kad jų apdaila turi būti atspari drėgmei ir kitoms gamtos stichijoms, specialistas įvertino, jog šiuo metu rinkoje daugiau variantų turi individualių namų gyventojai, o ne butų. Tačiau, būtų gyventojai turi daugiau galimybių rinktis iš aliuminio bei klijuotos medienos gaminių – nustatyta, kad šių gaminių šilumos koeficientai yra didžiausi, kas reiškia, jog šiluma bus geriausiai izoliuota su būtent tokio tipo durimis.

Parašykite komentarą