Home » Kodėl vis dažniau pasirenkami privatūs gydytojai?

Kodėl vis dažniau pasirenkami privatūs gydytojai?

Šiandieną tikriausiai nerastume žmogaus, kuriam nėra tekę apsilankyti pas vienos ar kitos srities gydytoją. Rečiau ar dažniau, pas medicinos atstovus tenka apsilankyti ne tik senjorams, bet ir vidutinio amžiaus žmonėms. O ką jau kalbėti, kai savo atžalas pradedame leisti į ugdymo įstaigas ar prasideda rudeninių virusų metas. Deja, tuomet gydytojo kabineto duris tenka atverti dar dažniau.

Tada pacientams iškyla klausimas – galbūt verta rinktis privatų gydytoją vietoje mediko, dirbančio valstybinėje medicinos paslaugų įstaigoje? Pastaruoju metu būtent privatūs gydytojai ir jų paslaugos pasirenkamos vis dažniau.

Privatūs gydytojai medicinos centruose – kokie privalumai?

● Neginčijamas teiginys, kuriam pritars kiekvienas, kam tekę lankytis privačiose klinikose – čia nėra eilių! Privačios klinikos vadovaujasi aiškia registracijos sistema, jose besilankančių pacientų skaičius mažesnis, tad čia žmonių aptarnavimas žymiai operatyvesnis ir greitesnis.
● Ne paslaptis, jog ne visose valstybinėse poliklinikose (o ypač kalbant apie pirminės sveikatos priežiūros centrus) atliekami visi įmanomi diagnostiniai tyrimai, o kai kuriais atvejais nėra netgi kai kurių specialistų. Esant būtinybei apsilankyti pas pavyzdžiui, krūtų onkochirurgą, poliklinikos siunčia pacientes į kitas gydymo įstaigas. Tuo tarpu privačiose klinikose dažniausiai teikiamos plataus spektro specialistų paslaugos vienoje vietoje.
● Dėl didelio darbo krūvio, daugybės pacientų ir ilgų darbo valandų, pastaruoju metu poliklinikose dirbantys medikai patiria pervargimą, o kartais ir emocinį perdegimą. Savaime suprantama, tokia gydytojo būsena atsiliepia darbo kokybei. Šiuo požiūriu, privataus gydytojo konsultacija bei apžiūra dažnai būna efektyvesnė ir kokybiškesnė.
● Poliklinikų finansavimo trūkumas yra itin jautri šių dienų tema. Tad kartais valstybinių įstaigų biudžetas neleidžia įsigyti moderniausios medicininės įrangos, į kurią investuoti nevengia privačių klinikų vadovai.
Itin kokybiškas, profesionalias, paremtas naujausiomis metodikomis ir medicinos naujienomis paslaugas teikia privatūs gydytojai Šiauliuose, „Senojo Bokšto‘‘ klinikoje.