Home » Kiek kainuoja tikrai geras mobilusis telefonas?

Kiek kainuoja tikrai geras mobilusis telefonas?

Oneplus 3 kaina, Xiaomi mi5 kainaNorint nusipirkti tikrai gerą mobilųjį telefoną, reikia būti pasirengus sumokėti išties nemažai. Ir nors supratimas apie tai, kas jau yra tikrai geras, modernus, šiuolaikiškas telefonas ir  skiriasi tarp skirtingų žmonių, tačiau ko gero visi jie vieningai pasakytų, jog šimto ar net dviejų šimtų eurų tam tikrai neužteks. Na negi naujo, su visa garantija parduodamo Oneplus 3 kaina įsiteks į jūsų pasiūlytus du šimtus eurų? Tikrai vargu. Žinoma, galite pirkti naudotą, skelbimuose pardavinėjamą telefoną. Gal net gerokai apibraižytą, dėl ko jo vertė tiek ir sumažėjusi. Tačiau turite puikiai suvokti, jog taip stipriai rizikuojate, ir dėl pačio telefono būklės, ir garantijos jam nebebuvimo. O žvelgiant iš kitos pusės, toli gražu ne visi pritartų, jog Oneplus 3 kaina yra nedideli, tačiau tai jau yra tas telefono modelis, kurį pristatytume kaip tikrai modernų, labai gerą ir pavyzdinį šių laikų technologijų atspindį.

Tie, kas nori pačio geriausio gaminio ne tik iš techninės ir dizaino pusės, bet ir susimokėti už jo vardą, populiarumą ir madingumą, dažniausiai dairosi į naujausius iPhone modelius. Ir kainos čia yra maždaug dvigubai didesnės nei mūsų paminėtas Oneplus 3 ar koks nors panašios kategorijos xiaomi mi 5. Žinoma, xiaomi mi5 kaina nėra maža, tačiau vis dar ir ne pati didžiausia. O štai brangiųjų Apple fanai jums tikrai mušdamiesi į krūtinę teigs, jo nieko geriau už jų mėgstamo gamintojo produkciją nėra tad neverta čia su jumis net diskutuoti. Gal jie ir teisūs? Kaip pažiūrėsi.

Vis norint suprasti ir įsivaizduoti, kiek kainuoja tikrai geras, kokybiškas mobilusis telefonas, turbūt nereikia dairytis į pačius geriausius ir brangiausius ir geriausius. Juolab, kad nemažą dalį jų kainos sudaro tiesiog brangus mokestis už vardą ir žinomumą. Štai jei ieškote greito, galingo, didelės operacinės apimties, talpaus jūsų failams telefonui, kurio pagalba darysite tikrai kokybiškas nuotraukas, naudositės nestringančia ir tikslia navigacija, o internetas veiks taip pat greitai kaip ir kompiuteryje, jums derėtų dairytis į apie tris ar keturis šimtus eurų kainuojančius telefonus. Puikus t pavyzdys – Xiaomi mi5 kaina, iliustruojanti ir tokio pobūdžio tikrai modernų ir kokybišką telefoną, ir realią šios kategorijos telefonų kaina. O jei vis tik tai atrodo neadekvačiai brangu kaip už telefoną, visada galite pasidairyti į kur kas senesnius, labiau morališkai nei techniškai pasenusius modelius. Jie kainuos ženkliai mažiau už naujai išleistus.