Home » Ką galima pamatyti į Suomiją keliaujant keltu?

Ką galima pamatyti į Suomiją keliaujant keltu?

Kelionių mėgėjai, pastoviai ieškantys naujų krypčių, stengiasi atrasti vietas, kurios suteikia naujų patirčių ir yra išskirtinės. Suomija – yra viena iš tokių šalių, kurioje net ir patys išrankiausi gali rasti kai ką ypatingo. Nors ši šalis negarsėja, kaip išskirtinis turistų traukos centras, tačiau tai yra nepelnytai, nes joje tikrai yra ką pamatyti.

Dažnas, planuodamas savo kelionę į Suomija, gali svarstyti įvairius patekimo į šią šalį būdus, tačiau neabejotina, jog vienas įdomesnių ir patogesnių yra kelionė keltu. Vairuojantiems tai yra galimybė pailsėti, o visiems kitiems – galimybė pakeisti vaizdą už lango, bei pakvėpuoti jūros oru. Be to kelionė trunka visai neilgai, o keltuose galima rasti visus reikiamus patogumus ir net pramogas. Apie galimybę nukeliauti į Suomiją kelt, galima sužinoti svetainėje ferrybookings.lt.

Suomija turi ką pasiūlyti turistams kiekvienu metų laiku. Žiemą didžioji keliautoju dalis traukia į Laplandiją – Kalėdų Senelio gimtinę. Tai yra nuostabi atrakcija visai šeimai, kurios metu galima pasigrožėti įspūdingais vaizdais ir asmeniškai susipažinti su tuo, kas nepamiršta kasmet atnešti dovanas į kiekvienus namus. Spalio – kovo mėnesiais Suomijoje galima stebėti šiaurinę pašvaistę. Nors ją galima matyti beveik visoje šalyje, tačiau geriausios vietos tam yra šiaurėje. Daugybė nuotykių ištroškusių keliautoju atvyksta čia būtent dėl šių nepamirštamų, kvapą gniaužiančių vaizdų. Žinoma neverta pamiršti, kad kaip ir kitose Skandinavijos šalyse, čia yra apstu vietų, kur galima pasidžiaugti žiemos sportu. Pavasaris ir vasara leidžia pasidžiaugti šalies gamta ir apžiūrėti miestų įžymias vietas. Viena tokių – Suomenlina tvirtovė Helsinkyje. Šis, šešiose salose, išsidėstęs statinys, dar 18-ame amžiuje pastatytas švedų, leis įsivaizduoti kuo gyveno vietiniai žmonės prieš kelis šimtmečius. Mieste taip pat yra daugybė bažnyčių, kurios istorinių pėdsakų galima rasti ir kituose šalies vietovėse.