Home » Grožio salonų paslaugos

Grožio salonų paslaugos

Grožio salonų paslaugų yra daug ir įvairių. MOTERŲ PLAUKŲ KIRPIMAS- kiekvienos moters puošmena, nes gražūs ir sveiki plaukai suteikia ypatingą dėmesį ir žavesį. VYRŲ PLAUKŲ KIRPIMAS- stilingas kirpimas pagerina vieną iš pagrindinių įvaizdžio akcentų. MANIKIŪRAS- moterims savo rankų išvaizda pasirūpinti būtina, kai rankoms trūksta drėgmės, vitaminų ir riebalų, oda išsausėja, skeldėja, ją reikia reguliariai drėkinti, o gražus rankų manikiūras taps jūsų vizitine kortele. PEDIKIŪRAS- jo metu atliekamas pėdų masažas, suintensyvėja kraujotaka, pašalinamos nuospaudos, po procedūros pėdoms suteikiamas nepakartojamas lengvumas, malonumas pėdos vėl tampa dailiomis ir kvepiančiomis. PLAUKŲ DAŽYMAS- pasinaudojus šią paslaugą plaukai tampa ypatingai spindinčiais ir gražiais. VEIDO VALYMAS- po šios procedūros veido oda atsinaujina, tampa gaivesnė, lygesnė ir sveikesnė.

Grožio prekės profesionalams

Profesionalūs kirpimo meistrai reikalauja profesionalios produkcijos atliekant plaukų priežiūrą, įmantrių šukuosenų  formavimą. Grožio prekes profesionalams gaminamos ypač geros kokybės ir plataus asortimento. Turėdami profesionalius įrankius ir aukštos kokybės priemones palengvinamas grožio  specialistų darbas ir prisidedama prie  paslaugų lygio kėlimo. Tinkamai parinkta įranga taip pat lemia darbo kokybę: masažo stalai, kosmetologiniai ir  pedikiūro krėslai, SPA įranga ir baldai, estetinės kosmetologijos aparatai veido ir kūno procedūroms.

Plaukų priežiūra vasarai

Vasaros metu kaitrioje saulėje plaukai tampa sausi, besišakojantys ir praradę blizgesį, o jeigu maudomės druskingoje jūroje ar chloro baseinuose plaukai praranda atspalvį, pradeda slinkti. Vasaros metu reikėtų nepamiršti kepuraitės ar skrybelaitės, naudoti drėkinantį šampūną, kondicionierių, kurių sudėtyje yra apsauga nuo UV spindulių, nenaudoti karštų džiovinimo prietaisų, gerti daug vandens. Svarbiausia pasirinkti  kokybiškas plaukų priežiūros priemones, kurios apsaugos nuo druskų, bei chloro ir užtikrins pakankamą drėkinimą.