Home » Ar padeda reklaminiai stendai?

Ar padeda reklaminiai stendai?

Reklaminiai stendaiŠiais laikas reklamos galimybių įvairovė yra išties didžiulė. Galimybė reklamuotis televizijoje ar laikraščių puslapiuose jau domina vis mažesnį ratą įmonių. Atrodytų, jog internetas perima vis didesnę dalį reklamos ir tradiciniai reklamos būdai greitai bus užmiršti. Tačiau taip toli gražu nėra ir nebus, o tos įmonės, kurios per greitai “nurašo” reklaminių stendų ar laikraščių vertę marketinge kartais praranda visai nemažai klientų.

Paprastai tokie dalykai reklaminiai stendai naudingi dviem pagrindiniais atvejais. Tai arba labai didelės kompanijos ir gerai žinomi prekių ženklai, kuriems reikia nuolat visais įmanomais būdais apie save priminti, arba konkrečių regionų, miestelių ir rajonų įmonės. Nedidelio miestelio parduotuvei, vaistinei ar vienam iš kelių ten esančių autoservisų turėti plotą reklaminiame stende tame mieste yra tikrai labai naudinga. Ir ne tik dėl to, kad juos puikiai žinotų vietiniai. Pravažiuojantiems pro šalį tai bus puikus informacijos šaltinis, o įmonei – geriausia reklama. Tad toku atveju apie investavimą į reklaminio stendo ploto nuomą tikrai reikėtų pagalvoti.

Koks reklaminis geriausias jūsų reklamai?

Kaip pasirinkti, kuri iš siūlomų vietų reklamai stende bus pati geriausia būtent jūsų įmonei? Žinoma, visų pirma reikėtų ieškoti tokių vietų, kur didžiausi žmonių srautai. Dauguma reklaminių stendų yra įrenginėjami ties įvažiavimais į miestus ir miestelius, prie žiedinių ar šiaip didelių sankryžų, miesto centre. Tokios reklamos teikėjai stengiasi, jog jų stendus matytų kuo daugiau žmonių. Tad jei esate įmonės savininkas ir ieškote būtent tokios reklamos, pasistenkite labiausiai lankomą vietą pasirinkti ir jūs.

Taip derėtų atsižvelgti ir į kitus paprastus dalykus. Jei norite reklamuoti autoservisą, turbūt naudinga turėti savo reklamą prie įvažiavimų į miestą. Labai tikėtina, jog kelyje gedimų patyrę vairuotojai vos įvažiavę į miestą ir pamatę jūsų stendą greitai pas jus apsilankys. Tai galioja ir kitais atvejais, kuomet jūsų tiksliniai klientai – miesto svečiai. Prie įvažiavimų į miestą naudinga reklamuoti apgyvendinimo paslaugas, įvarias pramogas, didesnes parduotuves.

Jei taikotės labiau į pačio miesto ar miestelio gyventojus, reklaminio stendo ieškokite kur nors miesto centre. Tokie stendai ypač tinkami informuoti apie tam tikras jūsų parduotuvėje ar autoservise taikomas akcijas – vietiniai gyventojai tikrai tokią reklamą miesto centre greitai pastebės. Ir tikėtina, jog bus suinteresuoti tuo pasiūlymu pasinaudoti.