Home » Technologijos » Internetas

Kategorija: Internetas

Kuomet reikia internetinės svetainės

Svetainių kūrimasŠiais laikais bet kuriam verslui reikia ir savo vietos internete. Na, nebent esate paprastas turgaus prekeivis ir save vadinate verslininku. Tuomet internetinis puslapis ir paskyra socialiniuose tinkluose galbūt jums ir nereikalinga. Kita vertus, net ir tokiu atveju nustebtumėte sužinoję, kiek klientų gali atvesti populiarumas facebook‘e ar kitame tinkle. Net paprasto prekeivio bulvėmis.

Tačiau jei turite bent kiek didesnį ar bent kiek modernesnį verslą svetainių kūrimas jums bus tikrai aktuali paslauga. Ar tai būtų autoservisas, ar vertimų biuras, ar maža kelionių agentūra, ar logotipų ant marškinėlių spausdinimo paslauga – turėti savo vietą internete tikrai reikia. Tikėtina, jog svetainių kūrimo ir web dizaino subtilybės tokių atveju jums pernelyg neturėtų rūpi. Viskas, ko jums reikia, tai saugios, patikimos, funkcionuojančios svetainės patogiu dizainu. Įmonių ir pavienių asmenų, teikiančių tokių svetainių kūrimo paslaugas, tikrai netrūksta, tad sunkumų rasti kūrėją kilti neturėti. O gal verta pabandyti pačiam?

Web dizainas kuriant svetaines patiems

Dažnas lietuvis, turėdamas smulkų verslą, nori būti visų galų meistras. Ir direktorius, ir buhalteris, ir darbininkas viename asmenyje. Ir čia kuo puikiausiai galime įrašyti ir savo internetinės svetainės kūrėją bei dar ir dizainerį. Taip, tai tikrai įmanoma ir netgi nesudėtinga. Paprastų svetainių kūrimas ir šabloninis web dizainas leidžia gana greitai patiems pramokti pasidaryti paprastą interneto puslapį. Tačiau elgtis reikėtų tikrai atsargiai.

Patarimų, kaip pačiam susikurti interneto puslapį, gali būti įvairiausių. Bet svarbiausia turbūt būtų nepersistengti. Šių laikų internete šabloninių interneto svetainių dizainų ir turinio valdymo sistemų netrūksta. Geriausia nuo jų niekur nenukrypti ir pasinaudoti tuo, kas jau yra. Ir yra nemokamai. Tačiau dažnai sau besikuriantys svetaines pradedantieji verslininkai daro labai panašias klaidas web dizaino srityje.

Pagrindinė klaida – tai noras išsiskirti. Paprasta ir aiški svetainė, kokia ji bebūtų patogi potencialiam klientui, savininkui dažnai gali atrodyti nuobodi. Tuomet atsiranda noras įdėti judančių ir mirgančių elementų, daug raudona spalva paryškinto teksto, paveiksliukų ten, kur jų nereikia ir panašių „patobulinimų“. Bet kuris bent kiek pažengęs web dizaineris ar svetainių kūrėjas greitai pasakytų, kad tai neturi jokios prasmės. Geriausia naudotis paruoštais nemokamais dizainais ir džiaugtis jų paprastumų. Klientai tai įvertina kur kas geriau nei raudonai mirksintį tekstą.

Spartus internetas – produktyvus darbas! Efektyviosios 4G antenos

Laisvai samdomi darbuotojai sprendžia įvairius klausimus. Prie arbatos puodelio šnekučiuojamasi ir apie darbo sąlygas, apie erdvę, kurioje atliekamos suplanuotos užduotys. Pradėjus apie tai kalbėti vienas aspektas atrodo ypač svarbus – sklandus interneto ryšys. O ką daryti, jei gyvenate ten, kur ryšys silpnas? Situaciją pagerina 4G antenos.

Pone internete, nepabėk…

Puikus pavyzdys – laisvai samdomo SEO specialisto darbas. Ką daryti, jei susirašinėjate „Skype“ su klientu ir dingsta internetas? Ką daryti, jei turite išanalizuoti kliento svetainę ir pateikti ataskaitą, bet ryšys lėtesnis už labiausiai paliegusio vėžlio judėjimą? Pasiryžtama investuoti – taip, įrangos gerinimas prilygsta investicijai. Juk nemalonu dirbti, kai nežinai, ar kitas mygtuko paspaudimas neatvers užrašo „Nėra interneto ryšio“.

Pradžioje užsiminta, kad 4G antenos padeda pakreipti situaciją į teigiamą pusę. O šia sritimi pasidomėjus paaiškėja, kad tų antenų pasiūla nemaža. Ne tik skirtingi modeliai, bet ir gana kontrastingos kainos. Taigi, atsiveria pasirinkimo laisvė. Žinia, kad galima sustiprinti ryšį, jau ir taip skamba pozityviai. O gausus reikiamos įrangos asortimentas skatina dar labiau nusišypsoti. Tad ir pokalbis prie arbatos tampa linksmesnis, nes situacija, pasirodo, nėra beviltiška.

Jokių strigimų

Interneto trikdžiams galima pasakyti „ne“. Žmonės domisi Wi-Fi antenomis, aktualios modemų kainos ir kiti klausimai. Visuomet ieškoma tokių įrenginių, kurie leistų naudotis internetu maksimaliai sklandžiai. Verta akcentuoti, kad 4G antenos ir kiti ryšio sprendimai ne visada yra komplikuoti. Vartotojams patinka, kai nereikia vargti. Smagu, kai įsigijus anteną ir ją išpakavus kone tuoj pat naudojamasi spartesniu ir nestringančiu internetu.

Nedelsti ar neskubėti?

Prieš perkant svarbu atsižvelgti, kokiomis sąlygomis įrenginys gali veikti. Kiekvienas parametras nurodytas ne šiaip sau. Nuo įrenginio duomenų priklauso veikimas ir interneto stiprinimo galimybės. Aišku, kuo ilgiau ieškosite optimaliausio varianto, tuo labiau nutols problemos sprendimas. Visgi pulti į dilgėles nereikėtų.

4G antenos pirkimas, ypač kai tai susiję su darbo produktyvumu, prilygintinas investicijai. O investicijos paprastai būna apgalvotos. Tačiau rezultatą pasiekti pavyksta tik tada, kai klausimas nenukeliamas į kitą mėnesį ar kitus metus.

Seo paslaugos interneto svetainėms

SEO paslaugos interneto svetainėmsInternetinių svetainių optimizavimas yra sunkus ir daug laiko reikalaujantis procesas. Laiko ir pastangų reikės dar daugiau, jei viską atliksite ne taip, kaip iš tikrųjų reikia. Rezultatai bus mažesni, išlaidos didesnės, o juk viską galima padaryti paprasčiau. Tam reikalingos profesionalios SEO paslaugos interneto svetainėms. Suklysti su profesionalia pagalba yra sunku. Tai nekainuos papildomo laiko, o rezultatai ateis kur kas greičiau nei laukta.

SEO optimizavimas – internetinių svetainių pritaikymas paieškos sistemoms. Kam to reikia? Tai atliekama tam, kad svetainė būtų geriausiai pritaikyta prie paieškos sistemų algoritmų, kurie kiekvieną dieną tikrina ir stebi svetainių kokybę, jų struktūrą ir pokyčius, o vėliau pagal tai reitinguoja visus šiuos puslapius paieškos rezultatų lange. Tai procesas, kurio metu tikrinami patys įvairiausi metrikai, pradedant nuo domeno registravimo datos ir baigiant kiek laiko vartotojas praleido svetainėje. Faktorių yra daug ir tik visus juos efektyviai išnaudojus galima pasiekti tikrai nepaprastų rezultatų paieškos rezultatuose.

Kiekviena internetinė svetainė negali sėkmingai konkuruoti su kitomis, jei joms nebus atlikta SEO optimizacija. Tenka pripažinti, jog paieškos sistemomis naudojasi šimtai tūkstančių interneto vartotojų kiekvieną dieną. Tai tampa vienu svarbiausių reklamos kanalu bet kurio verslo rinkodaroje. Būtent todėl organinė paieška yra tokia svarbi. SEO paslaugos interneto svetainėms leidžia iškilti paieškoje natūraliais būdais. Tai reiškia, jog nebereikės daugiau papildomai mokėti už atliktą optimizaciją ar vartotojų apsilankymą svetainėje. Pasiektos pozicijos ir toliau generuos jums vartotojų srautą.

Tačiau nereikia manyti, jog vienos SEO optimizacijos pagalba pavyks iškilti į aukščiausias paieškos pozicijas. Viskas priklauso nuo daugelio faktorių, į kuriuos įeina ne vien raktažodis, pagal kurį siekiama iškilti, bet ir konkurentų analizė. Priklausomai nuo to sudaromas specialus veiksmų sąrašas, kuris reikalingas geriausiems rezultatams pasiekti. Pagal tai nustatoma ir paslaugų atlikimo kaina, ir terminas.

Galima rasti ne vieną būdą, kaip sėkmingai išreklamuoti savo internetinę svetainę, tačiau seo paslaugos suteikia unikalią galimybę pagerinti savo reitingus paieškoje, kas ilgalaikėje perspektyvoje padėtų generuoti milžinišką vartotojų srautą net ir po daugelio mėnesių. Būtent tuo ir pasižymi SEO paslaugos interneto svetainėms. Tai efektyvi paslauga, kurios rezultatai ilgalaikiai.

 

Tinklapių kūrimas jūsų verslui

Neretai norint suprasti, kas yra teisinga, reikia nemažai kalbėti apie tai, ko daryti nereikėtų. Ta pati taisyklė galioja ir kalbant apie internetinius tinklalapius. Kaip bebūtų gaila, tačiau net ir dabartiniame moderniųjų technologijų amžiuje yra labai daug verslo savininkų, kurie turi prastos kokybės internetinius tinklalapius ir mano, kad jiems to visiškai pakanka. Dažniausiai tokiai kategorijai priskiriami žmonės į savo įmonės internetinį tinklalapį žvelgia visiškai kitomis akimis nei iš tikrųjų turėtų. Jie žvelgia labai subjektyviai ir vadovaujasi tik savo asmenine nuomone. Tai reiškia, kad jie mažiau galvoja apie tai, ką pagalvos jų potencialūs klientai. O juk akivaizdu, kad mūsų klientai ne visuomet yra tokios pačios nuomonės kaip ir mes. Tai reiškia, kad turime stengtis prisitaikyti prie savo tikslinės auditorijos, tokiu būdu pasiūlydami jiems būtent tai, ko jiems labiausiai reikia.

Interneto svetainiu kurimasKuo anksčiau šie principai tinkamai suvokiami, tuo greičiau galima pakeisti savo internetinį tinklalapį ir pritraukti vis daugiau naujų klientų. Todėl šiuolaikinis interneto svetainiu kurimas yra svarbus bet kokią komercinę veiklą vykdantiems asmenims. Nepaisant to ar jūsų verslas tik žengia pirmuosius žingsnius, ar jau veikia ne vienerius metus – tinklapiu kurimas yra būtent tai, kas leidžia lengviau pasiekti savo tikslus. Taigi, dėl šių priežasčių senamadiškas ir atgyvenęs požiūris yra ne tik netinkamas, tačiau taip pat ir žalingas jūsų verslui.

Be abejo, jei iki šiol jūs niekuomet nesidomėjote internetinėmis technologijomis ir visa tai jūsų nuomone jums yra tik „juodas miškas“, visuomet galite kreiptis į tinklalapių kūrimo profesionalus, kuriems pateiksite visus jums rūpimus klausimus ir sulauksite norimų atsakymų. Be to, neturėtumėte drovėtis užduoti net ir pačius keisčiausius klausimus – jei nesate susidūrę su internetinių tinklalapių kūrimu, puikiai suprantama, kad negalite žinoti visų subtilybių. Todėl kuo daugiau informacijos gausite, tuo lengviau bus suprasti, kas yra svarbu internetiniam tinklalapiui, kuris turi reprezentuoti jūsų verslą. Kai galiausiai jūsų įmonės tinklalapis atitiks visas šiuolaikines tendencijas ir bus modernaus dizaino, galėsite mėgautis didesniu klientų prieaugiu.

Optimizuokite savo tinklalapį naudodami usability

Internetas su lig kiekvienais metais tampa vis patrauklesnis žmonėms. Visų civilizuotų šalių piliečiai naudojasi internetu, o bendras vartotojų srautas sudaro per keletą milijardų. Skaičiai iš ties skamba neįtikėtinai, tačiau tuo pačiu ir verčia žmonės judėti pirmyn. Kai anksčiau verslo populiarinimas būdavo tiesiog elementarus skelbimasis, tai šiuo metu norint turėti sėkmingai progresuojantį verslą, būtina steigtis interneto platybėse, jog būtumėte matomi šioje erdvėje. Kitu atveju jūsų klientų srautas bus itin mažas, o tai verslą gali paversti netgi nuostolingu, ko pasėkoje, vėliau gali tekti jį uždaryti visam laikui. Reklamos būdų internete, kaip ir realybėje yra apstu, tačiau pagrindinis įrankis, be kurio neapsieina nė vienas verslas – tai nuosavas tinklalapis, kuris reprezentuoja jūsų vykdomą veiklą. Nors patį tinklalapį nėra sunku sukurti, tačiau jo valdymas gali būti kiek sudėtingesnis, o ir priežiūros tenka skirti iš ties nemažai. Dažnai atsiranda ir trikdžių, kurie apsunkina klientų lankymąsi jūsų tinklalapyje, o tai irgi nėra gerai. Norėdami išvengti visų nemalonių pasekmių bei pilnai optimizuoti tinklalapį, naudokite usability.
Usability – tai terminas, kurio pagrindinė esmė padaryti tinklalapį kuo priimtinesniu vartotojui. Šiuo metodu yra sumažinamas resursų vartojimas, spartinamas tinklalapio veikimas, išryškinamos svarbiausios tinklalapio detalės, susisteminamas informacijos pateikimas. Visa tai yra skirta maksimaliam vartotojų pasitenkinimui lankantis jūsų internetinėje svetainėje. Dažnai yra neatkreipiamas didelis dėmesys į svetainės techninę priežiūrą, tačiau visai be reikalo. Juk niekam nepatinka kai tinklalapis striginėja, padrikai išmėtyta informacija ir neįmanoma nieko konkretaus bei naudingo atrasti. Būtent tokiu būdu galite atgrasyti potencialius klientus nuo naudojimosi jūsų paslaugomis ar prekių įsigijimo. Jeigu tikrai norite sėkmingo pelną nešančio verslo, būtina atkreipti dėmesį net į menkiausias detales, nes vėliau jos gali tapti didelėmis problemomis.

Nors interneto įtaka šių dienų pasauliui yra milžiniška, kad ir kaip sunku įsivaizduoti, ji vis dar kils. Būtent todėl, jeigu jūs dar nesate pasiekiamas internetinėje erdvėje, imkitės priemonių nedelsiant, nes kitu atveju jūsų vykdoma veikla taps vis nuostolingesnė. Kurkite savo tinklalapį ir padarykite jį patraukliu kiekvieno vartotojo akiai, o šiam tikslui pasiekti pasitelkti galite usability, kuris užtikrina maksimalų vartotojų pasitenkinimą lankantis jūsų internetinėje svetainėje.

SEO paslaugos jums

seoSEO paslaugos yra viena tų sričių, kur specialistai uždirba daugiausiai, tačiau nereikėtų galvoti, kad klientai negauna jokios naudos – jeigu specialistas yra profesionalus, tai darbus atliks kokybiškai, o puikiais rezultatais bus galima džiaugtis jau po kelių savaičių. Žinoma, tai taikoma vidutinę ir žemą konkurenciją turinčioms interneto svetainės, nes itin aukštos konkurencijos svetainės paieškos sistemos kyla gerokai lėčiau. Labai svarbu žinoti, kad ne visi SEO specialistai yra patikimi – kiti paima pinigus už žemos konkurencijos raktažodžių iškėlimą, o svarbiausia – paima dideles sumas, nors ir patiems klientams pasiekti tuos rezultatus nebūtų sunku, jeigu būtų įdėta pastangų į mokymosi procesus. Jeigu jūsų svetainės konkurencija yra labai maža, tada tikėtina, kad ir be išorinės optimizacijos jūsų svetainė kažkuriuo laiku vis tiek pasieks pirmąsias paieškos sistemų vietas.

Galvojantiems, kad SEO paslaugos yra pigios, vertėtų tiksliau pasidomėti kainomis. Pasitaiko atvejų, kuomet galima matyti, jog kai kurie specialistai prašo vos kelių dešimčių eurų, o taip būna tik dėl vienos priežasties – specialistas arba naujokas arba teikia prastos kokybės paslaugas, nes vis tiek specialistams tenka leisti pinigus įvairiems resursams, todėl kaina turėtų būti ženkliai didesnė.

Užsisakant SEO paslaugas, būtina įvertinti ar jos iš tiesų reikalingos. Matote, kai kurie žmonės investuoja į optimizacijos procesus tam, kad padidintų lankomumą iš paieškos sistemų. Tam dažniausiai pasitelkiami SEO specialistai. Bet, geriausia SEO specialistą samdyti būtų tik tuomet, jeigu jūs kažkuo prekiaujate arba jeigu jūsų interneto svetainėje yra tokia tema, kur reklamos paspaudimas įvertinamas nemaža suma. Kitu atveju geriausia rinktis kitus reklamos metodus, nes šis gali būti per daug brangus ir mažai atsiperkantis.

Kiekvienas profesionalus SEO specialistas gali patvirtinti, jog rezultatai nėra matomi sekančia dieną po sąskaitos apmokėjimo ir darbų pradžios – rezultatai matomi mažiausiai po mėnesio ar galbūt šiek tiek trumpesnio laikotarpio, bet ir tai – tie rezultatai pradžioje būna tik minimalūs. Reikia išlaukti kelių mėnesių, jog matytųsi akivaizdūs pasiekimai. Tad, samdydami SEO specialistą, įsitikinkite, kad jis yra profesionalus.

Paskolų refinansavimas Lietuvoje

paskolos refinansavimasPaskolų refinansavimo galimybe noriai naudojasi vis daugiau klientų, nes tai yra puiki galimybė sumažinti įsipareigojimus ne tik kredito bendrovėms, bet ir lizingo paslaugą suteikusioms įmonėms. Toks įsipareigojimų sumažinimo procesas vykdomas paprastai – asmuo pateikia paraišką dėl refinansavimo, nurodo kokius įsipareigojimus nori perkelti į kitą bendrovę, o tada laukia atsakymo. Jeigu refinansavimo paslaugą teikianti įmonė sutinka perimti įsipareigojimus, tai klientas pinigų negauna – jis turi pateikti sąskaitas, kurias apmoka refinansavimo bendrovė. Tuo siekiama išvengti piktnaudžiavimo, kuomet klientai gali panaudoti pinigus netinkamiems tikslams. Paskolos refinansavimas yra ne kas kita, o tiesiog įsipareigojimų perkėlimas ten kur geriau.

Reikia pastebėti, kad vis dėlto yra žmonių, kurie refinansavimu pasinaudoja netinkamai. Trumpai tariant, tokie asmenys paprasčiausiai pasirenka bendrovę, kuri nesudaro geresnių sąlygų, kartais pasirenka ir tokias, kurios perima įsiskolinimus siūlydamos dar griežtesnes sąlygas. Kiekvienam klientui siūloma peržiūrėti visas siūlomas sąlygas, jog paskui nebūtų tokių situacijų, kad perkėlus paskolą, ją grąžini būtų dar sudėtingiau dėl didžiulių įmokų.

Įprastai refinansavimo paslaugas teikiančios bendrovės atsižvelgia į klientų situacijas. Tai reiškia, kad neretai yra duodami atskiri pasiūlymai, kurie suderinti su kliento situacija. Pagal kiekvieną klientą gali skirtis ir siūlomos palūkanos. Kai kurios bendrovės refinansavimo metu reikalauja ir kažkokio užstato, tačiau jeigu šia paslauga naudojatės internetu, tai jums ko gero turto įkeitimo neprireiks. Daug kreditų bendrovių paskolų refinansavimo paslaugą teikia nereikalaudamos jokio turto įkeitimo, tačiau verta pastebėti, kad turtas leidžia pasinaudoti išskirtinėmis sąlygomis – dar mažesnėmis palūkanomis bei kitais privalumais.

Kiekviena bendrovė nustato skirtingas palūkanas, tačiau jeigu jūs skolinatės įprastai, tai tikėtina, kad palūkanos bus gerokai didesnės nei paskolą tiesiog refinansuojant. Trumpai tariant, kreditoriams yra naudingiau refinansuoti paskolą, nes jie mato kaip iki šiol klientas tvarkėsi su įsipareigojimais. Jeigu asmuo ilgą laiką mokėjo įmokas laiku ir nevėlavo nei dienos, tai perkėlus paskolą, jis turėtų tai daryti toliau – jam bus netgi lengviau. Tokiais klientais tikrai susigundo daugelis kreditorių. Bet, jeigu jūs refinansavimu norite pasinaudoti tuo metu kai jau vėluojate mokėt įmokas, tai jums ko gero niekas nesuteiks refinansavimo paskolos.

Jau ruošiamos įstatymų pataisos privatiems kredito teikėjams

paskolosVartotojų apsaugojimas nuo galimai pavojingų paskolų jau pasiekė patį įkarštį – Lietuvos banko priežiūros institucijos imasi veiksmų, siekiant sureguliuoti ne tik privačius paskolų teikėjus, bet ir šiuo metu itin populiarėjančias tarpusavio skolinimo sistemas. Jau ruošiami įstatymų projektai, kurie įpareigos šiuos paskolų teikėjus užtikrinti, jog jų klientai būtų mokūs ir pajėgūs skolų grąžinimui. Tai reiškia, kad šiems paskolų teikėjams bus būtina ne tik registruotis specialiuose sąrašuose – jiems bus privaloma reguliuoti visas išduodamas paskolas taip, kad kiekviena jų būtų suteikiama tik tiems asmenims, kurie iš tiesų gali tas skolas grąžinti laiku. Portale http://nulis.eu/vel-populiareja-busto-paskolos-ir-vartojimo-kreditai/ pabrėžiama, kad šie kredito teikėjai iki šiol galėjo veikti niekieno netrukdomi, todėl rizikingų išduodamų paskolų skaičius iki šiol augo, o po įstatymo projektų pakeitimo ir įsigaliojimo, tikėtina, kad kaip reikiant sumažės tų skolininkų, kurie jau buvo priversti uždelsti mokėjimus.

Paskolų bendrovės, kurioms buvo įprasta registruotis vartojimo kredito teikėjų sąraše, tikėtina, kad jokių pokyčių nepastebės. Didžiausius pokyčius pamatys klientai, kurie paskolas ima iš privačių kredito teikėjų. Dabar bus privaloma sudaryti paskolų sutartis, kuriose būtų apibrėžiama aiški informacija dėl paskolos išdavimo. Tai reiškia, kad klientas galės matyti tiek palūkanas, tiek bendrą kredito kainos metinę normą ir t.t. Taip pat reikia akcentuoti, šie kredito teikėjai toliau galės imti norimas palūkanas – jos ko gero dar nebus reguliuojamos. To tiesiog neprireikė, nes matoma, kad šie privatūs kreditoriai skolina pinigus daug pigiau nei prieš tai minėtos vartojimo kredito bendrovės.

Privatūs kredito teikėjai paskolas išduoda su nekilnojamo turto įkeitimu, todėl jie apeina būtiną registraciją kreditorių sąraše – įstatymuose numatoma, kad į vartojimo kredito teikėjų sąrašą turi būti įtraukiami tie paskolų teikėjai, kurie kreditus išduoda be turto įkeitimo. Privatūs kredito teikėjai visada reikalauja nekilnojamo turto užstato.

Nors įstatymų projektai ruošiami privatiems kreditoriams bei tarpusavio skolinimo sistemoms, tikėtina, kad neužilgo atsiras naujų reikalavimų ir vartojimo kredito bendrovėms. Ant straipsnio http://www.roletai123.eu/index.php/finansai/21-paskolos-kreditai-ir-informacines-technologijos autorių, tokie pakeitimai vykdomi vis dažniau, nes šiuos kreditus išduodančios bendrovės vis dar ima milžiniškus mokesčius.

Kreditų palyginimas ir jo nauda

Kreditu palyginimasTurbūt spėjote pastebėti, kiek daug skirtingų kredito bendrovių veikia šiandieninėje finansinių paslaugų rinkoje. Puikiai suprantama, kad didžiulė kreditorių pasiūla tiesiogiai susijusi ir su vartotojų poreikiais. Paklausa milžiniška. Paskolos teikiamos kasdien. Šimtai tūkstančių vartotojų jau ne kartą yra išbandę kredito bendrovių teikiamas paskolas. Tačiau, kai yra tiek daug skirtingų pasiūlymų, būtinas kreditu palyginimas, kuris sutaupytų laiko ir leistų pasirinkti pačius geriausius variantus.

Anksčiau kreditai būdavo teikiami tik fiziniuose kredito bendrovių filialuose. Tai reiškia, kad kiekvienam paskolomis norinčiam pasinaudoti žmogui tekdavo nukakti pakankamai tolimą atstumą, laukti eilėse ir galiausiai pildyti šūsnį įvairių dokumentų. Ką jau kalbėti apie tai, kad kreditoriai atsakymą pateikdavo kur kas vėliau, todėl potencialiam klientui tekdavo gerokai palaukti, visą laukimo laikotarpį sukant galvą, koks bus kreditorių sprendimas.

Tuo metu nebuvo ir kreditų palyginimo tinklalapių, todėl apie kredito bendrovių teikiamas paslaugas ir paskolų pasiūlymus reikėdavo domėtis jų internetiniuose tinklalapiuose arba pasitelkiant įvairias spausdintos reklamos priemones, kuriose kreditoriai reklamuodavo patraukliausias paskolų sąlygas. Tai atimdavo labai daug laiko ir neleisdavo viso šio proceso paversti kur kas sklandesniu ir efektyvesniu.

Tačiau tuomet, kai atsirado kreditų palyginimas, tokių nepatogumų buvo akimirksniu išvengta. Kreditoriai paslaugas ėmė teikti ne tik fiziniuose filialuose, tačiau ir internetu. Be to, kai kurios kredito bendrovės savo klientams siūlo ir paskolas SMS žinutėmis. Tai dar vienas labai dažnai pasitelkiamas metodas.

Kaip matote, naudojimosi paskolomis būdų yra begalė, o paskolų palyginimo dėka visus palankiausius pasiūlymus galime rasti vienoje vietoje. Tokiuose tinklalapiuose taip pat pateikiama ir papildoma kiekvienam vartotojui aktuali informacija, kuri leidžia lengviau perprasti kiekvieną paskolų rūšį ir geriau suprasti, kokią iš jų pasirinkti.

Tuo tarpu, jei vis dėlto trūksta reikiamos informacijos, galite į pagalbą pasitelkti kredito bendrovių konsultantus. Jie atsakymus gali pateikti tiek el. paštu, tiek ir telefonu ar atvykus į jų veiklos vykdomo filialus. Tuomet galėsite gauti visą jus dominančią informaciją ir dar geriau įsigilinti į paskolų teikimo tvarką bei papildomas sąlygas.

Padangos internetu – paprasčiau ir pigiau

padangos internetuTurbūt nesuklysime sakydami, kad dažnas vairuotojas, artėjant padangų keitimo metui, pradeda galvoti, kur įsigyti naujas ir kokybiškas padangas už piniginei draugiškesnę kainą. Pasak specialistų, pastaruoju metu populiarėja padangos internetu, nes vairuotojai jau spėjo įvertinti pirkimo virtualioje erdvėje privalumus. Tad, jei dar nesate išbandęs šio apsipirkimo būdo, pateikiame 5 priežastis, kodėl vertėtų nedvejoti ir naująjį sezoną pasitikti su naujomis ir kokybiškomis padangomis, įsigytomis elektroninėje parduotuvėje.

  1. Pigiau. Ne paslaptis, kad daugelis daiktų elektroninėse parduotuvėse kainuoja šiek tiek pigiau, padangos internetu – nėra išimtis. Vairuotojai, nusprendę įsigyti padangas elektroninėje parduotuvėje, gali sutaupyti nuo kelių iki keliasdešimties eurų, o tai nėra jau tokie ir maži pinigai, tiesa?
  2. Paparasčiau. Kartais atrodo, kad nuvažiuoti į padangų saloną ir ten išsirinkti naująjį automobilio apavą, yra pats paprasčiausias būdas įsigyti naujas padangas. Taip, tačiau pirkdami padangas internetu, net neišeidami iš namų galite peržiūrėti kelias elektronines padangų parduotuves, palyginti kainas, pirkimo sąlygas ir atrasti optimaliausiai jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį padangų variantą.
  3. Platesnis asortimentas. Padangos internetu siūlo labai platų pasirinkimą. Elektroninėse parduotuvėse galite rasti ne tik puikiai žinomų gamintojų produktus, bet ir ne tokių garsių įmonių padangos, kurios paprastai kainuoja šiek tiek pigiau.
  4. Patogus pristatymas. Perkant padangas įprastame salone ar autoservise, tenka galvoti, kaip naująjį pirkinį parsigabenti į namus. Puiku, jei jūsų automobilis talpus ir keturių padangų komplektas nesunkiai telpa bagažinėje, tačiau jei vairuojate nedidelį miesto automobiliuką, reikės pagalvoti, kaip sutalpinti padangas, neištepus salono ir pan. Tuo tarpu, padangos internetu yra pristatomos iki pat namų ar autoserviso, kurio adresą nurodėte.
  5. Visos grąžinimo garantijos. Vairuotojai, kartais baiminasi, kad pigesnės padangos, įsigytos elektroninėje parduotuvėje, yra prastesnės kokybės, tačiau tai ne tiesa. Elektroninės parduotuvės gali savo klientams pasiūlyti patrauklesnes produkcijos kaina, nes tokios parduotuvės išlaikymas kainuoja žymiai pigiau. Visgi, jei taip nutiktų, kad naujasis pirkinys jums netinka ar yra brokuotas, visada jį galite grąžinti arba pakeisti kitu. Dauguma elektroninių parduotuvių garantuoja lanksčias prekių grąžinimo sąlygas.

Taigi, padangos internetu – išties protingas pasirinkimas vairuotojams, kurie taupo savo laiką ir pinigus.