Home » Namai

Kategorija: Namai

Kaip parinkti plyteles namų interjere?

Planuojant namų arba buto interjero dizainą e veltui rekomenduoja peržiūrėti daug katalogų kuriuose geriausiai galite susipažinti su vieno ar kito stiliaus plytelių panaudojimu. Namų interjero kūrimas – individualus dalykas, vieni eksperimentuoja, kiti pernelyg nesuka dėl to galvos ir renkasi tai kas paprasta ir niekuomet nesensta, treti – užsisako dizainerio paslaugas. Nesvarbu ką pasirinksite jūs, renkantis plyteles namų interjerui, visiems galioja vienodos taisyklės, na o kaip mes jas suprantame tai jau skonio reikalas.

 

Plytelių forma ir dydis

 

Pagal tai kokios dydžio jūsų butas ar namas ir jo erdvės, reikia parinkti atitinkamo dydžio plyteles. Jei lubos žemos, erdvės nedidelės – naudokite mažo formato plyteles, didelėms atviroms erdvėms labiau tinka didesnės. Šiuo metu madinga daryti ir atvirkščiai, tačiau turėkite omenyje, kad plytelės yra toks paviršių apdailos būdas kurį nėra lengva pakeisti, tam gali prireikti ir nedidelio remonto. Dizaineriai pataria rinktis didesnio dydžio plyteles ne jos vizualiai padidina sieną, esant tokiais plytelių įvairovei ir daug originalių idėjų internete, plytelėmis klijuojamos ne tik virtuvės ar vonios grindys ir sienos, bet ir lubos, miegamojo, vaikų kambario sienos ir kitos vietos kurios suteikia išskirtinumą. Jei galite sau leisti, išsirinkite plyteles nelygiu paviršiumi, paviršius gali būti blizgus arba matinis, apsispręskite pagal tai ar jums reikia praktiškų ar stilingų namų.

 

Spalvos

 

Pagal kiekvieno žmogaus temperamentą galime atspėti kokios spalvos jam patinka. Įrengiant namus ir norint sukurti jaukią atlaiduojančia atmosferą reikėtų vengti ryškių spalvų. Šviesios pastelinės spalvos veikia raminančiai, neišblaško. Šviesios spalvos dekoratyvines plyteles dažnai derinamos su tam tikrais interjero akcentais – paveikslu, vaza, ryškesniu šviestuvu ar kitokiu dekoratyviniu elementu. Nereikia pamiršti senos tiesos, tamsios spalvos sumažina erdvę todėl tamsias spalvas derinti reikėtų su didesnio dydžio veidrodžiais. Kontrastingų spalvų dekoratyvinės plytelės gali pradėti varginti ir atsibosti po kelių metų. Renkantis plyteles kartu pagalvokite kokios spalvos mišiniu užpildysite tarpus tarp plytelių. Skirtingos spalvos tarpai dar labiau pabrėš stilių, tuos paviršius kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra, užpildykite tokios spalvos mišiniu kuris nekeičia spalvos po daugkartinio valymo.

 

Kokio vėdinimo reikia statant naujos statybos namus?

Norint namuose pastoviai turėti šviežią orą, tenka rūpintis papildoma įranga, kuri atlieka šią užduotį. Tinkamas vėdinimo sistemos suplanavimas ir įrengimas, reikalauja specialistų darbo, tačiau savininkams yra svarbu suprasti bent jau ventiliacijos veikimo principus. Tai leidžia bendrais bruožais suprasti kokie darbai laukia ir kiek jie gali kainuoti.

Pirmiausia, pabandykime išsiaiškinti kam iš viso reikalinga vėdinimo sistema? Oro kokybė turėtų palaikyti komfortišką žmogaus organizmo būklę. Tarp esminių kokybiško mikroklimato faktorių įvardijami šie aplinkos rodikliai: oro švarumas ir grynumas, bei oro temperatūra ir drėgnumas.

Tam, kad šie rodikliai visada būtų leistinose ribose, privačiuose namuose įrenginėjamos vėdinimo sistemos. Jų schemos yra apskaičiuojamos kiekvienam namui atskirai. Vėdinimas turėtų atlikti šias pagrindines užduotis: šalinti iš patalpų orą, kuriame yra per daug dulkių ir anglies dvideginio bei tiekti į patalpas deguonimi prisotinto oro.

Vėdinimo sistema turėtų parūpinti oro padavimą, reikalingą komfortiškam buvimui namie. Vienam žmogui šis skaičius yra lygus 30 kubinių metrų per valandą, jeigu pastato plotas yra didesnis nei 20 kvadratinių metrų vienam žmogui. Jei patalpoje yra žmonių, tai rekomenduojama, kad oras joje pasikeistų bent kartą per valandą.

Visos vėdinimo sistemos yra dalinamos į du pagrindinius tipus: natūralios ir dirbtinės. Pirmosios veikimo principas yra panašus į tą, kuris veikia gamtoje, kai oro masės juda skirtingų temperatūrų ir spaudimų dėka. Antro tipo sistemose vėdinimas vyksta ventiliatorių arba oro kompresorių pagalba.

Šiuolaikinės vėdinimo sistemos tai ir būdas padidinti namo energinį naudingumą. Daug kam tenka girdėti apie A+ klasė ar dar aukštesnę, kuriomis žymimas pastatų energetinis naudingumas. Tai yra ženklinimas, reiškiantis, kad namas sunaudoja ypač mažai šiluminės energijos.

Žalių zonų priežiūra

Galime pasidžiaugti, kad mūsų šalyje yra be galo daug žaliųjų zonų, kurios dar neužstatytos statiniais. Tad laisvalaikiu, atšilus orams dauguma traukia į parkus, kur gali ne tik atsipalaiduoti ir pasivaikščioti, bet ir sportuoti. Tam yra sudarytos visos sąlygos, nes daug kur yra įrengti lauko treniruokliai ar žaidimų aikštelės, kur galima žaisti krepšinį, lauko tenisą ar tinklinį. Daugeliui patinka aktyviai leisti laiką gryname ore ir aplinkoje kur vyrauja švara ir tvarka.

Žaliosios zonos yra prižiūrimos miesto savivaldybių, reguliariai yra šienaujamos vejos, sezoniškai formuojami medžiai, krūmai ir prižiūrima kita augmenija. Taip pat stengiamasi palaikyti tvarką ir yra įrengtos šiukšlių dėžės, kad ir patys poilsiautojai, turėtų kur išmesti savo šiukšles. Tai yra labai svarbu, nes jei mes patys rūpinsimės savo aplinka ir didinsime savo sąmoningumą, kad reikia gyventi tvarkingai galėsime ilgiau mėgautis ramybės oazėmis, kur galima pailsėti po ilgos darbo dienos. Taip pat atsakingai reiktų vaikščioti ir su savo keturkojais augintiniais, pasirūpinti, kad turėtumėte specialius maišelius jų ekskrementams surinkti, nes kitiems žmonėms būna labai nemalonu ant žolės rasti paliktų „dovanėlių“, kurias maži vaikai dar ir sugalvoja pačiupinėti rankomis. Tad pasirūpinkite, kad taip nenutiktų ir būkite atsakingi.

Taip pat stengiamasi, kad žaliosios zonos būtų ramybės oazėmis, tad tikrai nevertėtų trikdyti viešosios tvarkos, garsiai klausantis trankios muzikos, rėkaujant ar trukdant kitiems žmonėms. Labai svarbu gerbti kitus žmones, esančius šalia ir nesijausti, jog jūs esate svarbiausi. Bendrystės jausmas ir darni kaimynystė, puikiai dera su kokybišku poilsiu, tad reiktų stengtis, kad tai būtų komfortiška ir saugu visiems, nes nuo to priklauso ne tik mūsų emocijos, psichologinė būklė, bet ir fizinė sveikata.

Nekilnojamas turtas – puiki investicija į ateitį

Nekilnojamas turtas – sritis, į kurią vis dažniau dairosi turintieji atliekamų lėšų. Ypatingai ši rinka „sujudo“ prasidėjus kalboms apie Lietuvoje įvedamą eurą, vis dažniau pasigirsta kalbos, į ką investuoti:  į akcijas, obligacijas, nekilnojamąjį turtą? Nekilnojamasis turtas visuomet buvo laikomas patikima investicija.Kaip parodė atlikti tyrimai, šiuo metu į nekilnojamąjį turtą, esant laisvoms lėšoms, investuotų apie 68 proc. gyventojų, tuo tarpu prieš metus taip manančių buvo 80 procentų. 2014metų pradžioje statistikos rodikliai parodė, kad itin domimasi tiek parduodamu, tiek nuomojamu būstu, arba norima turimą parduoti ar išnuomoti. Per metus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje butų pasiūlos kainos išaugo bent dešimtadaliu, rodo skelbimuose siūlomų parduodamų butų kainų statistika. Nepaisant to, butai išlieka vieni iš paklausiausių nekilnojamojo turto objektų, o gyventojai perka butus ne tik norėdami juose apsigyventi, bet ir investuoti santaupas.

Pagal paskirtį nekilnojamas turtas yra skirstomas į biurus, prekybines, pramonines ir gyvenamas patalpas. Investicijos į biurus yra prestižinė nekilnojamo turto investicijų rūšis, kadangi paprastai šie objektai būna pačiame miesto centre arba kitose populiariose vietose. Prekybinės patalpos apima nuo didelių prekybos centrų iki smulkių parduotuvėlių. Gyvenamųjų patalpų nuoma yra bene populiariausia ir turinti stabiliausias pajamas investicija į nekilnojamąjį turtą. Kad įvertinti, ar nekilnojamas turtas gera investicija, reiktų skaičiuoti ne tik turto kainos (vertės) pokyti, bet taip įvertinti ir nuomos pajamingumą, remontų išlaidas, pagrindinių konstrukcijų nusidėvėjimą, baldų bei kitos įrangos įsigijimo ar nusidėvėjimo sąnaudas (jei ta nekilnojamo turto rūšis yra nuomojama su šiais daiktais). Bet kuris investuotojas yra suinteresuotas pirkti nekilnojamąjį turtą ten, kur jo vertė ateityje būtinai stabiliai augs. Nekilnojamojo turto rinkoje dažnai kyla kainų „burbulai“, kai daugelis žmonių gali įsigyti nekilnojamojo turto naudodamiesi beveik tik paskolomis, tad reikėtų įvertinti ir šią riziką. Norintys investuoti į nekilnojamą turtą užsienyje renkasi tas šalis, kur kainos ne itin didelės, o įsigytą būstą vėliau galima nuomoti. Investuoti per ilgus metus sukauptus pinigus taip pat galima į žemės ūkio paskirties ar namui statyti tinkamą žemės sklypą.

Kokiais būdais galima nustatyti nekilnojamo turto objekto rinkos kainą? Dažniausiai naudojamas ir daugeliui žmonių prieinamiausias būdas – tai konkurencinių pasiūlymų lyginimas internete. Naudingus NT skelbimus rasite puslapyje https://resolution.lt/.

akrilines vonios

Vonios – viskas, ką būtina žinoti

Vonios , tai vieta kur galima atsipalaiduoti , tai vieta kur galima praustis , tai vieta kurioje mes renkamės kiekvieną dieną , ten atliekame daug veiksmų , šauni vieta praleisti keliasdešimt minučių , žinant jog po to tapsi švaresnis , laimingesnis žmogutis šioje žemėje . Prieš daug daug metų , senų senovėje , kai dar nebuvo sukurtos vonios , manoma jog mūsų protėviai turėjo vonią . Tik netiek prabangią kaip 21 amžiuje . Būdavo mediniai kubilai , metalinės bačkos , ar netgi dekoratyvinės bačkos nukaltos iš metalo . Vonia , tai svarbiausia mūsų gyvenimo dalis ir etapas . Vonios turi daug rūšių . Vonios : metalinės , skardinės , špižinės , akrilinės , arba savadarbės gamintos statybininkų.
Špižinės vonios – tai vonia vadinama metaline , pagaminta iš metalo , iš kelių komponentų . tai metalas , špyžius , plienas , anglis . Tokia vonia yra labai sunki . Špyžius palaiko temperatūrą , bet jis yra labai trapus ,todėl į jį yra įmaišoma truputis plieno . Šiuolaikinis atradimas leidžia truputį atsipūsti su kilogramais statybininkams .
Metalinės vonios ( skardinės ) – tai pagamintos iš plieno . Jos yra labai lengvos . Prilygsta beveik akriliniai voniai ( svoriu ) . Turi labai didelį minusą , praleidžia labai daug šilumos . tokios vonios yra labai neekonomiškos . Tokių vonių jau nebeturėtų egzistuoti prekyboje , nes tikras bankrotas . Aišku turi ir savo pliusų , tai geras , ir greitas šilumos laidininkas . tokios vonios turėtų buti montuojamos su dviguba nauda . Sakykim ir išsimaudyti ir perleisti šilumą kažkur kur būtu panaudota pagal paskirtį . Kainos atžvilgiu jos yra pigios .
Akrilinės vonios – tai superiškai lengvos vonios . Pagamintos iš plasmasės ir dar kelių cheminių priedų , bei stiklo audinio . Akrilinės vonios ,tai šiuolaikinės vonios , tam kas mėgsta naujoves ir madą . Akrilas ant vonios paviršiaus žiba tarsi emaliniai dažai . Blizga tarsi katino kiaušiniai .
Dušo kabinos – tai didelė dėžė , kurioje įmontuoti kranai , ir dušo purkštukai . Viduje labai smagu pasitiurkšti . Dėžutė su durelėmis , kurioje miela , po to švara ir atgaiva jūsų kūnui .

vandens minkstinimo filtras

Geležies perteklius vandenyje – dažna problema

Geležies šalinimas iš vandens, dažniausiai, nuosavų namų problemą, kurie naudoja nuosavą vandens gręžinį arba šulinį. Dažniausiai tai pastebima problema, kai pasimato rudos dėmės ant rūbų, ant kriauklės ar vonioje. Neretai pajaučiamas ir negeras kvapas. Tikriausiai tai ženklai, kurie nėra labai malonūs ir norisi kuo greičiau tai sutvarkyti. Pamačius tokius požymius ir ištyrus vandenį specialistų akimis, išvada viena – per didelis geležies, mangano ir vandenilio sulfido kiekis vandenyje. 

Nuo ko pradėti

Pirmiausiai, reikia kreiptis pas specialistus, kurie su specialia įranga, paima mėginius tyrimams ir kruopščiai ištiria jūsų namų vandenį. Jeigu iš tikrųjų jūsų namų vanduo nėra pritaikymas gėrimui sužinosite, kaip su tuo kovoti. Šiuo metu labai populiaru ir, galima sakyti, darosi būtina namų dalis – vandens valymo filtrai. Skamba prabangiai, tačiau tai ne reikalauja labai didelių investicijų, o nauda yra labai didelė.

Jeigu taip nutinka, kad jums reikalingas yra vandens valymas ir filtro naudojimas namuose, tuomet įmonė, kuri darė tyrimus, pagal poreikius ir vandens išnaudojimą per mėnesį parinks jums ir jūsų namams tinkamiausią filtrą. 

Minkštinimo ir nugeležinimo filtrai

Jeigu esate girdėję apie filtrus, žinote, kad yra minkštinimo arba nugeležinimo filtrai. Trumpai papasakosiu kuo jie skiriasi.

Minkštinimo filtrai –  minkština kietą vandenį. Visa tai labai lengvai galima pamatyti ant stiklinių paviršių. Visi tie balti taškeliai ir yra kieto vandens pasekmės. Tokius filtrus naudojama dažniausiai norint suminkštinti vandenį ir pašalinti ne didelį kiekį geležies. Kalkės virdulyje, skalbimo mašinoje, indaplovėje ir kituose buitiniuose prietaisuose atsitinka būtent dėl per kieto vandens. Vanduo pasidaro daug sveikesnis visam organizmui, tausojama buitinė technika ir taupoma elektros energija. 

Nugeležinimo filtraijeigu vandenyje yra didelis kiekis vandens, galbūt net per didelis, minkštinimo filtro neužteks, tuomet reikia rinktis nugeležinimo.  Vandens nugeležinimo filtrai naudojami, kai vandenyje esantis geležies kiekis viršija normatyvinį kiekį. Jie garantuoja patogų ir saugų naudojimą.

Filtrų priežiūra

Vandens filtrai turi būti nuolat prižiūrimi. Kadangi dauguma filtrų turi įdiegtą Wifi, galima stebėti ar viskas veikia ir kada reikalinga priežiūra. 

Vandens valymo sistemoms reikalingas periodinis aptarnavimas, kurio metu yra keičiami filtrai. Labai svarbu, kad įmonė, kuri rūpinasi jūsų vandens filtrais, atsakingai lankytųsi ir keistų filtrus, nes ilga laiką nepakeitus filtrų jie pradeda irti ir taip gali užteršti vandenį. 

Tad jeigu jau pagalvojote apie tai nedelskite ir kreipkitės pas specialistus dėl vandens tyrimų. Kam laukti kol vandens situacija bus labai bloga. EcoWater systems yra vieni geriausių vandens valymo įrenginių gamintojai, siūlantys tyrimus, įrengimą ir filtrų priežiūrą.

Sienų oro tarpų šiltinimas Lietuvoje

Grįžę namo mėgstame pasakyti: „Pagaliau namai namučiai“. Ištarti tai galima po ilgos kelios, po ilgos darbo dienos, po grįžimo iš varginančio susitikimo ir po begalės kitų nutikimų. Sakome tai, nes visur gerai, bet namuose geriausia, o kad tai būtų tiesa, o ne tik posakis, reikia atlikti tam tikrus darbus. Namui dažnai padeda sienų oro tarpų šiltinimas, kuris šalina vieną pagrindinių namo trūkumų – šaltį. Pastarasis namuose tikrai neturėtų būti svečias. Neabejojame, kad visi mieliau laiką leidžia malonioje židinio aplinkoje, kai iš židinio išgauta šiluma lieka patalpoje, o ne jai vienai žinomais keliais išeina į lauką pasivaikščioti negrįžtamai.

Yra skirtas tiek naujam namuo, tiek ir senam pastatui, čia ne pastoto statymo metai svarbūs, o jo būklė. Jei namas yra susidėvėjas tiek, kad tos sienos visai trupa, mediena sukirmijus, o sijos nėra tvirtos, tai kokia kalba gali eiti apie šiltinimo darbus. Čia pirmumo eilę turėtų kiti darbai, kurie sienas ir visą namą sutvirtintų. Jei to padaryti jau nebegalima, tai verčiau namą nugriauti ir tame sklype statyti naują. Naujo namo sienoms sienų oro tarpų šiltinimas reikalingas tam, kad neprireiktų papildomo šiltinimo po keliarių metų. Tam tikros šiltinimo medžiagos sukrinta, susidėvi ir veikia ne taip efektyviai kaip iš pradžių. Sienų oro tarpų šiltinimas putomis bus naudingesnis, nes putos nepalieka galimybės susidaryti tiems oro tarpams. Jei lyginti su kitomis šiltinimo technikomis, tai purškiamos putos yra paklausios. Taip yra todėl, kad čia kainos ir kokybės santykis pirkėjus tenkina iš pirmo paslaugos suteikimo. Informacijos sklaidos dėka žmonės gali pasiskaityti apie tai, kas yra sienų oro tarpų šiltinimas ir tai yra gerai. Gerai tada, kai internetas naudojamas savišvietai, o ne pramogoms. Juk internetas tam ir buvo sukurtas, kad žmonės greičiau galėtų keistis informacija, o ne kompiuterinius žaidimus žaisti. Deja, bet kompiuteriniai žaidimai neša žymiai didesnį pelną nei sienų oro tarpų šiltinimas. Ką jau padarysi, kad žmones domina pramogos. Koks gyvenimas būtų be pramogų, kai darbe visi tiek emociškai (arba fiziškai) privargsta? Pilkas. Pilkumos reikia vengti. Kita vertus, koks gyvenimas būtų sename name, kuriame šaltą? Sienų oro tarpų šiltinimas yra žymiai praktiškesnis nei žaidimų portalai. Gyvename tai savo namuose, realiame pasaulyje, nebus namų, tai ir žaisti nebus kur, ne žaidimai tada bus galvoje, kai ant galvos lis lietus ir nebus kur pasislėpti. Dar visa laimė, kad Lietuvoje nebūna didelių žemės drebėjimų kaip kituose žemynuose, kitose valstybėse. Lietuvoje namai statomi ir stirpūs, ir šilti, nes mūsų žiemos vis dar atšiaurios, ne taip kaip tose šalyse, kurios sniego nemačiusios. Ne taip seniai Nepale vyko smarkus žemės drebėjimas, kai pastatai beveik iki dulkių subyrėjo. Tada žmonėms kilo pavojus, ne tik pastatams, o užsimename apie tai todėl, kad tuo metu Nepale viešėjo ir lietuvos piliečiai, norėję paatostogauti. Kai kelionės darosi vis pavojingesnės, tai tada ir kyla mintys, kad geriausia atostogauti savo šalyje. Kai rūpesčiai yra išspręsti, sienų oro tarpų šiltinimas baigtas, galima pakeliauti ir po Lietuvą, kurią tikrai ne visą pažįstame. Kelionės po gimtąją šalį gali būti su nuotykiais, kartais net didesniais nei buvo planuota. Taip yra todėl, kad kiekviena kelionė pateikia netikėtumų, kurių niekaip neatspėsi, jei neesi ekstrasensas. Beje, pastarųjų buvimu abejojama iki šių dienų, nes jų „talentas“ atrodo surežisuotas.

Eglutės žaisliukai

Gražiausi eglutės žaisliukai Kalėdoms

Laukiant gražiausių švenčių metuose – Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų, mintyse kyla idėjos, kaip puošti namus šiemet? Be abejo, daugiausia dėmesio namuose sulaukia kalėdų eglutė. O eglutės žaisliukai – bene svarbiausias Kalėdų akcentas.

Puošiant ją, gali kilti įvairiausių minčių. Šiame straipsnyje aptarsime, kokie gali būti eglutės žaisliukai, ir kokius reikėtų rinktis.

Stikliniai žaisliukai

Iš stiklo pagaminti žaisliukai visuomet suteiks prabangų ir išskirtinį įvaizdį. Daugeliui iš mūsų tokie papuošimai primena vaikystę, kuomet eglutę tėvai puošdavo tik stikliniais žaisliukais.

Kainos dažniausiai būna aukštesnės, lyginant su kitokių medžiagų aksesuarais, tačiau kalėdiniai žaisliukai eglutei dažnai parduodami ne po vieną, o rinkiniais. Tad taip išsirinkti patinkančius žaisliukus nebus sudėtinga, kadangi rinkiniuose esantys papuošimai dera tarpusavyje.

Reikia nepamiršti ir to fakto, kad eglutė neturi būti apkrauta dekoracijomis, reikia išreikšti natūralų jos grožį, o ne slėpti jos po daiktais.

Plastikiniai žaisliukai

Plastikinės dekoracijos stipriai valdo šių dienų pasaulį. Įvairūs lietučiai, girliandos ir aksesuarai namams dominuoja kiekviename būste. Kalėdinių dekoracijų formų, dydžių ir spalvų įvairovė milžiniška.

Nevertėtų pamiršti, kad plastikinius žaisliukus eglutei galime dekoruoti ir patys. Nusipirkę bespalvių, tuščiavidurių žaisliukų galime juos puošti kaip tik fantazija geidžia. Į vidų galime pridėti saldainių, blizgučių, LED lempučių, dažyti dažais ar klijuoti kitomis detalėmis. Internete galite rasti begalę idėjų, reikia tik pasitelkti vaizduotę ir pirmyn!

Namų gamybos žaisliukai

Atsižvelgiant ir į sparčiai teršiamą mūsų planetą, žaliaskarę galima puošti ir namuose pagamintomis dekoracijomis. Dekoracijos gali būti valgomos arba ne.

Dažnai Kalėdoms kepami imbieriniai sausainiai gali būti puikus būdas papuošti eglutę. Saldumynų kepimas gali suburti visą šeimą bendram darbui ir suvienyti visus kartu vienam bendram tikslui.

Džiovinti vaisiai taip pat gali būti nuostabi dekoracija kalėdų eglutei. Galite pasirinkti apelsinus ar kriaušes. Suderinti juos su kitais žaisliukais (pvz.: papuošti plastikinius žaisliukus).

Nuostabiausia tai, kad po švenčių valgomas dekoracijas galima tiesiog pasidalinti su kitais, nesukeliant papildomo kalno šiukšlių. Ir kiekvienais metais eglutę dekoruoti vis kitaip, kasmet neprisirišant prie tų pačių žaisliukų.

Namų karalienė – eglutė

Tikros kalėdos namuose atsiranda tuomet, kai įžengę į namus, pamatome ją – tarsi tikrą karalienę nupuoštą eglutę. Eglutė gali būti tiek dirbtinė, tiek gyva. Kokią išsirinkti, priklauso tik nuo jūsų poreikių.

Eglutė nebūtinai turi būti žalia. Baltų, tarsi apsnigtų eglučių pasirinkimas nemenkas. Taip pat, ji gali būti pagaminta iš metalo, arba iškirpta iš popieriaus ir priklijuota prie sienos. Ji gali būti medinė ar sukrauta iš knygų.

Svarbiausia – šeima

Kokie gražūs ir kalėdiniais žaisliukais išpuošti namai bebūtų – svarbiausias šventės akcentas yra šeima. Be jų Kalėdos būtų niūrios ir šaltos. Gražūs sveikinimai su Kalėdomis turėtų pasklisti po visus namus ir apgaubti tiek pačius mažiausius, tiek ir vyresnius. Svarbiausia nepamiršti, kad Kalėdos – susitaikymo metas

Minkštinimo filtrai

eVOLUTION Boost 400 – minkštinimo filtras naujam būstui

Didelis mineralų kiekis – priežastis dėl ko namuose atsiranda kietas vanduo. Nors tiesioginės gresmės mūsų sveikatais jis nekelia, pastovus jo naudojimas gali kaip reikiant paveikti mūsų gyvenimo kokybę.

Kalkės kriauklėje, vonioje, užsikimšęs vamzdynas ar išblukę rūbai – reguliariai naudojamo kieto vandens namuose pasekmės. Puiki išeitis tokiu atveju – patikimas kalkes šalinantis vandens minkštinimo filtras.

EcoWater eVOLUTION Boost 400 – tai kokybiška švarų ir minkštą vandenį užtikrinanti filtravimo sistema tarnausiantis bent 10-15 metų, todėl – tai saugi investicija į ateitį.

Filtro privalumai

  • Patogumas– ši sistema taip pat pasižymi patogumo komponentu.

eVOLUTION Boost 400 – nesunkiai įrengiamas ir jam nereikia daug vietos. Svarbiausia yra tinkamai įrengti šią sistemą vandens įvado į būstą vietoje. Gretimais reikia turėti nutekėjimo į kanalizaciją prieigą ir elektros lizdą.

Priežiūra – taip pat nesudėtinga, kas 2 savaites papildyti druskos bakelį esantį filtre.

  • Nuotolinis valdymas– vienas iš nedaugelio filtrų rinkoje, turintis periodinių pranešimų sistemą nuotoliniu būdu.

Filtre esantis infraraudonasis jutiklis perduoda žinutę SMS arba elektroniniu paštu per namų WiFi sistemą. Pranešimus galite gauti tiesiogiai į savo mobilųjį telefoną, kompiuterį ar planšetę. 

  • Taupus, saugus, paprastas – filtras nereikalauja daug priežiūros ir sąnaudų. 

Šis vandens filtravimo sistemos variantas – itin efektyvus šalinant kalkes ir minkštinant atitekantį vamzdyno vandenį.

Filtro pagalba iš vandens yra pašalinamas ne tik kalkių nuosėdos, tačiau kalcio ir magnio dalelės – pagrindiniai elementai kurie lemia kietą vandenį.

Minkštinimas ir šalinimas – saugioje ir pažangioje sistemoje

Pagrindinės medžiagos kurios lemia kietą vandenį – tai magnis ir kalcis. EcoWater eVOLUTION Boost 400 sistema – tai vandens priežiūros sistema kuri iš vandens pašalina šių dalelių perteklių kartu su kalkėmis ir namų vandens sistemos. 

Šis filtras tai ne tik patogus būdas laiku pastebėti namų vandens sistemos gedimą, tačiau būdas kontroliuoti jos būklę filtro pagalba.

Domina efektyvus filtras galintis pašalinti kalkes ir minkštinti vandenį jūsų namuose? Apsilankykite šioje svetainėje, joje rasite daugiau informacijos apie šios EcoWater serijos sistemų filtrus.

Kokybiškas mini rekuperatorius, kuris sugrąžins gaivų orą jūsų namuose

Niekuomet nereikėtų nuvertinti vidaus patalpų vėdinimo sistemos svarbos ir naudos. Deja, bet daugelyje šiuolaikinių būstų veikia labai prasta vėdinimo sistema, o tai reiškia, kad tokios sąlygos nulemia daugybę gyvenimo kokybę bloginančių problemų. Žinoma, tikrai ne kiekvienas žmogus žino, kaip galėtų pasirūpinti tokiais klausimais, todėl vertėtų į pagalbą pasitelkti internetą. Jei kyla klausimas, kodėl būtent internetas, atsakymas yra labai akivaizdus ir paprastas – interneto pagalba galima sutaupyti kur kas daugiau laiko ir norimą informaciją atrasti labai paprastai ir greitai. O tam, kad toks informacijos ir jums svarbių atsakymų paieškos procesas taptų kur kas lengvesnis, jums vertėtų pasinaudoti keliais praktiškais patarimais.

Visų pirma jums reikia pasinaudoti internetine paieškos sistema. Ja neabejotinai bent kartą yra naudojęsis kiekvienas iš jūsų. Internetinės paieškos sistemos laukelyje įrašę tikslinę raktinę frazę, tokią kaip „mini rekuperatoriai“, „rekuperacinis vėdinimas“, „kambarių vėdinimas“ ar bet kurią kitą frazę, galėsite lengvai surasti internetinius tinklalapius, kuriuose yra pateikiama informacija apie mini rekuperatorius ir jų veikimą. Be to, tokiais atvejais įprastai internetinėje paieškoje bus pateikti tinklalapiai, kurie priklauso mini rekuperatoriais prekiaujančioms bendrovėms, tokioms kaip Inventer.lt. Tai reiškia, kad jūs galėsite sužinoti tiek apie labai skirtingus šiuolaikinėje rinkoje siūlomus mini rekuperatorių modelius, tiek ir apie tai, kiek galėtų kainuoti jų montavimo paslaugos.

Bet kuriuo atveju, jei jūs norite, kad visi šie klausimai būtų išspręsti kur kas lengviau ir jūsų būste vėl įsivyrautų kokybiškas bei gaivus oras, turėtumėte kreiptis į šios srities profesionalus, kurie galėtų parinkti jūsų būstui geriausiai tinkančius mini rekuperatorius. Tai leistų jums būti visiškai tikriems, kad jūs investuosite į labai kokybišką technologinę įrangą, kuri bus skirta jūsų patalpų vėdinimui. Taip pat jūs turėtumėte išsiaiškinti visas jums svarbias detales ir įsitikinti, kad jūsų būste bus pasirinktas būtent toks mini rekuperatoriaus modelis, kuris optimaliausiai tiks jūsų namams. Tai reiškia, kad jei jūs pasirinksite savo darbą kuo puikiausiai išmanančius profesionalus, galėsite gerokai lengviau pasiekti savo norimą rezultatą.