Home » Grožis

Kategorija: Grožis

veido elektroepiliacija

Veido depiliacija – pašalink plaukelius visam laikui !

Senovėje žmonės, o ypač moterys, rūpinosi savo kūno grožiu. Viena iš pagrindinių grožio problemų, visuomet buvo nepageidaujamų plaukelių augimas ir bandymai juos pašalinti. Tam, kad oda išliktų švelni, moterys ankstesniaisiais laikais ryždavosi varginančioms, nuolat pasikartojančioms bei daug laiko užimančioms plaukų šalinimo procedūroms.

Plaukų šalinimas nuo veido

Mat didelis kiekis plaukų tam tikrose kūno vietose, anuomet reikšdavo apsileidimą, nešvarą. Laimei, šiandienos mokslo laimėjimai siūlo efektyvesnius plaukų šalinimo būdus.

Žinoma, nepageidaujami plaukeliai kelia nepatogumų ir verčia jaustis nemaloniai ne tik dėl to, kad jie auga ant mūsų kūno : rankų, kojų ir t.t. Kaip žinia, nereikalingi plaukeliai nepuošia ir mūsų veido.

Galime įsivaizduoti, kad veido oda yra ypač jautri ir pažeidžiama, todėl plaukelių šalinimas nuo veido odos gali virsti itin skausminga procedūra. Taigi, tai reikalauja ypatingo atsargumo bei subtilaus šalinimo būdo. Kokį gi būdą galima pasirinkti ?

Šiam tikslui puikiai pasitarnauja patogiausias ir veiksmingiausias plaukelių šalinimo būdas – elektroepiliacija. Ne veltui ši plaukų šalinimo procedūra yra labiausiai vertinama ir pripažinta. Jūs ne tik pašalinsite nepageidaujamus plaukelius ilgam, o gal net visam laikui, bet ir liksite patenkinti tuo, jog veido oda neliks sudirgusi ar nusėta spuogeliais po elektroepiliacijos atlikimo.

Elektroepiliacija Vilniuje

Šią efektyvią procedūrą jums dovanoja grožio salonai, o vienas jų – Vilniuje esantis salonas “EPIL”, siūlo elektroepiliacijos paslaugas. Kviečiame pasitikėti profesionalų rankomis !

Kodėl verta rinktis būtent elektroepiliaciją? Todėl, kad depiliacija vašku ar epiliatoriumi nėra maloni procedūra, o nuolat ataugantys plaukeliai verčia šias nemalonias procedūras dažnai kartoti. Jei depiliuojate odą vašku ar depiliaciniu kremu, po depiliacijos neretai susiduriate su odos sudirgimu bei atsirandančiu dermatitu.

Salonas EPIL Vilniuje >>

Ne išeitis ir naudotis skustuvu, nes plaukeliai atauga stipresni ir tankesni, o atauginėdami jie įauga į jūsų odą. Na, o kur dar visos nedžiugios išlaidos, kuomet dažnai tenka pirkti depiliacinius vaško pleistrus, kremus bei skustuvus…?

Ar tikrai visam gyvenimui?

Atsisveikinę su nepageidaujamais plaukeliais, jūs jausitės daug patogiau ir užtikrinčiau. Elektroepiliacijos efektyvumas leis mėgautis lygia, beplauke oda. Kartodami šią procedūrą keletą kartų, jūs galite pašalinti plaukelius visam laikui. Šis laiko patikrintas grožio puoselėjimo būdas jums padės ilgam džiaugtis veido odos glotnumu.

Ne veltui yra sakoma : “ Grožis reikalauja aukų “. Norėdami atrodyti patraukliai, privalome skirti tam laiko ir pastangų. Kiekvienas vertina ir žavisi grožiu, kiekvienas trokšta atrodyti žavingai, kiekvienam svarbu pasitikėti savimi…o galiausiai, kiekvienas nusipelno dovanos – galimybės būti gražiu !

Plačiau www.elektroepiliacija.lt

 

veido elektroepiliacija

Veido depiliacija

veido elektroepiliacijaVeido plaukuotumas priklauso nuo įvairių veiksnių ir kiekvienam žmogui yra skirtingas. Veido depiliacija yra rizikinga procedūra kurią derėtų patikėti šios srities žinovams. Iš pažiūros paprasta veido depiliacija atrodo galime pasidaryti ir patys namų sąlygomis, tačiau vertėtų pagalvoti ir apie pasekmes. Randai, įaugę plaukai, odos porų uždegimas – taip gali būti mūsų pastangos pačioms pigiau pasidaryti šią veido grožio procedūrą.

Veido oda yra labai jautri, nes yra plonesnė ir joje daug todėl paviršinių kraujagyslių ir nervinių galūnių ir bet koks skubotas ir neatsargus plaukelių pešiojimas gali baigtis liūdnai. Skutant plaukus peiliuku galima įpjauti odą ir likęs randas subjauros odą visam likusiam  gyvenimui. Juk tai pati svarbiausia mūsų kūno vieta kuriai negalime leisti, kad ji atrodytų negražiai.

Vyrams veido depiliacija nėra tiek svarbi nes jie kasdien skuta ar dailina, formuoja barzdą kurdami savo išskirtinį stilių, na o moterims tai tikras galvos skausmas. Mus ypač erzina plaukeliai ant nosies, aplink lūpas, smakro, ūsiuka virš lūpų, platūs antakiai ir pavieniai plaukai įvairiose veido vietose.

Ne vietoje išaugęs ir nepastebėtas plaukelis moterims tai sukelia didžiausią pasibjaurėjimą, nepasitikėjimą jausmą ir trukdo galvoti apie bet kokį kitą dalyką tol kol nėra pašalintas. Jeigu bandėte depiliuoti veidą patys, tikriausiai žinote, kad dažnai tai baigiasi spuogeliais, paraudimais ir net pūlinukais kuriuos vėliau tenka gydyti vaistais.

Išrauti plaukus su šaknimis galime ir namuose su pincetu, bet tai padaryti kruopščiai ir steriliai pavyksta ne kiekvienam. Išbandykite veido elektroepiliaciją salone EPIL Vilniuje ir liksite nustebinti kaip greitai ir be skausmo galima pašalinti bet kokius plaukus ant veido. Salone jums gali atlikti ne tik veido bet ir viso kūno depiliaciją.

Labai svarbu pasirinkti tinkamą depiliacijos būdą nes nėra to vienintelio tinkamiausio kuris tiktų visiems odos tipams. Jei esate labai jautrus skausmui jums pasiūlys išgerti tabletę nuo skausmo ar patepti depiliuojamą vietą nujautrinančiu kremu. Atminkite, po veido depiliacijos venkite naudoti kosmetiką, praustis karštu vandeniu ir degintis saulėje.

Geriausia veido depiliaciją atlikti atostogų metu kai nereikia eiti į darbą. Tuomet nereikės slėpti veido po kosmetinės pudros sluoksniu ir aiškintis kolegoms kas atsitiko jūsų veidui. Visą reikalingą informaciją apie veido depiliaciją jums suteiks kosmetologė prieš atliekant veido plaukų šalinimo procedūras kurių gali prireikti keletos tam kad būtų pasiektas geriausias rezultatas ir plaukai neataugtų ilgą laiką ar netgi visą likusį gyvenimą.

Ar galima pasiekti tobulą grožį

Hairfree

Bene kiekviena moteris nori pasiekti tobulą grožį – jos naudoja įvairias grožio priežiūros ir kosmetikos priemones, naudojasi kosmetologų teikiamomis paslaugomis ir žūtbūt stengiasi atrasti pačią geriausią grožio formulę. Tačiau ar kiekvienai pavyksta tai pasiekti? Ar kiekviena moteris, kuriai rūpi jos išvaizda, visuomet pasiekia tobulą rezultatą? Deja, bet labai dažnai susiduriama su pačiomis įvairiausiomis problemomis. Todėl norint, kad viskas eitųsi sklandžiau, reikėtų apgalvoti visą tai, kas yra svarbu ir aktualu. Taigi, nuo ko reikėtų pradėti?

  • Nustatykite savo odos tipą. Jei norite, kad jūsų naudojamos grožio priežiūros priemonės veiktų kaip įmanoma efektyviau, jums tiesiog privalu išsiaiškinti, koks yra jūsų odos tipas. Pavyzdžiui, jei jūsų oda ir sausa, puikiai suprantama, kad reikėtų dažniau naudoti odos drėkinimo priemones ir nepamiršti apie riebesnės konsistencijos veido odos kremus. Tuo tarpu, jei jūsų oda yra riebi, tokio tipo kremai neturėtų būti naudojami. Žinoma, tai yra labai primityvus ir abstraktus pavyzdys, tačiau jis puikiai iliustruoja tikrąją situaciją. Jei norite, kad jūsų įsigyti produktai veiktų būtent taip, kaip turėtų veikti – rinkitės tai, kas tinka jums. Nesivadovaukite draugių ar kolegių patarimais. Jų odos tipas ir būklė gali būti visiškai kitokia.
  • Nustatykite savo plaukų tipą. Lygiai taip pat, kaip ir jau minėtų odos tipo atveju, jums privalu nustatyti ir savo plaukų tipą. Sausi, riebūs, dažnai suskilinėjantys, garbanoti, tiesūs ir kt. tipo plaukai – yra labai daug skirtingų variantų, todėl ir plaukų priežiūros priemonės kaskart labai skiriasi. Be abejo, jūsų naudojami plaukų priežiūros produktai turėtų būti kokybiški ir natūralūs. Tai reiškia, kad jų sudėtyje neturėtų būti jokių kenksmingų medžiagų.
  • Nelaukite greito rezultato. Tai negali būti jūsų pagrindinis tikslas. Jei norėsite greito rezultato, labai tikėtina, kad jis bus trumpalaikis, o pats norimo rezultato siekimas bus paremtas labai neteisingais ir kenksmingais sprendimais. Todėl turėtumėte suprasti, kad jūsų grožio priežiūra yra ilgalaikis ir tęstinis procesas. Tai reiškia, kad savo išvaizdą reikėtų puoselėti nuolatos ir pačiais sveikiausiais bei natūraliausiais būdais. Jei to nepamiršite ir sistemingai kasdien prižiūrėsite savo išvaizdą, galite būti tikros, kad rezultatai, kuriuos pasieksite, pranoks visus jūsų lūkesčius.
  • Rinkitės natūralumą. Taip, grožio priežiūros rinka yra didžiulė. Suprantama, kad stengiamasi uždirbti kaip įmanoma daugiau, tačiau nepasiduokite reklamų įtakai. Stenkitės rinktis ne tai, ką reklamuoja, o tai, kas tinka būtent jums. Jums reikia naudoti tokius produktus, kurie negali turėti jokio neigiamo poveikio jūsų odai ir plaukams. Todėl kuo natūralesnės priemonės bus naudojamos jūsų kasdienėje grožio priežiūroje, tuo ramiau galėsite jaustis, nes žinosite, kad rezultatas bus užtikrintas ir ilgalaikis.
  • Saugokite savo odą. Tai reikėtų daryti labai įvairiais būdais. Žinoma, pirmiausia odą reikėtų apsaugoti nuo ultravioletinių saulės spindulių, todėl kaskart eidamos į lauką, būtinai savo odą patepkite apsauginiu kremu. Kita vertus, tai ne vienintelė užduotis, kuria turėtumėte pasirūpinti. Taip pat labai svarbu, kad pasirinktumėte tinkamas odos plaukelių šalinimo priemones – juk turbūt suprantama, kad kaskart plaukelius šalinant su skutimosi peiliukais, gali atsirasti įvairių neigiamų odos pakitimų ir alerginių reakcijų, jau nekalbant apie galimybę įsipjauti. Todėl vietoje to galite pasirinkti tokias šiuolaikines priemones kaip fotoepiliatoriai (https://www.hairfree.lt/).
  • Pasirūpinkite sveika gyvensena. Jei norite, kad jūsų grožio priežiūra būtų pati efektyviausia, būtinai propaguokite sveiką gyvenseną. Tai turėtų tapti neatsiejama jūsų gyvenimo dalimi.

Dantų pasta

Gražios šypsenos daro stebuklus. Ir gražios šypsenos puošia. Tam, kad šypsena taptų jūsų grožio akcentu, tereikia išsirinkti jums tinkamiausią dantų pastą. Kai įvairovė didelė, kainos skirtingos, o produktų aprašymai skamba labai panašiai, verta išsirinkti tą prekės ženklą, kuris užtikrina ir kokybę, ir suteikia norimą rezultatą.

Dantų pastosDantų pastos tūbelė, tokia, kokią šiandien perkame internetinėse parduotuvėse, vaistinėse ar prekybos centruose, dar palyginti visai neseniai atsirado prekyboje kaip naujas ir ypatingas išradimas. Daugiau nei šimtą metų rūpinamės savo dantimis, pirkdami dantų pastas, tačiau dažnai užmirštame esminį klausimą: kokia ji iš tiesų turėtų būti ir kokia jos tikroji paskirtis? Ankstesnių laikų metodai, tokie kaip įvairių miltelių ar gelių gamyba, šiandien jau nebeatrodo nei patikimi, nei apskritai galimi vartoti. Bet būtent tada, kai šiuolaikinių moderniųjų technologijų amžius atrodė labai tolimas ar net visai nesuprantamas, jau buvo žinoma esminė dantų pastos paskirtis: atkurti naūralią, prarastą mūsų dantų spalvą ir apsaugoti dantis nuo ėduonies. Atrodo, šiandien vėl derėtų prisiminti jau seniai žinomą išmintį, ir ieškoti išties kokybiško produkto. Išskirtinė produkto pakuotė, skatinanti jį pirkti – puiku. Kitų rekomendacijos įsigyti ir išbandyti – neblogai. Neįprastas ir įsimenantis dantų pastos kvapas – dar puikiau! Tačiau tai jokiu būdu neturi būti esminiai kriterijai renkantis burnos priežiūros priemonę. Visiškai ne paslaptis, kad būtent pagal tokius kriterijus burnos higienos priemones renkasi vartotojai, kurie nežino, pagal ką išties dera rinktis kokybišką produktą. Gaminio sudėtis – štai kas turi būti svarbiausia, ir šią mintį patvirtintų kiekvienas odontologas. Dantų pastos sudėtis lemia poveikį jūsų dantims, juos apsaugo, valo ir dovanoja ilgai lauktus rezultatus. Visa tai gali suteikti tik patikrintas ir patikimas produktas. Tiesa, garsus prekės ženklas nėra vienintelė garantija, kad produktas jums idealiai tiks ir patenkins lūkesčius. Tačiau tai, kas svarbiausia burnos priežiūros priemonėms – tinkama sudėtis, efektyvumas, patikrintas saugumas jūsų dantims – telpa kokybiškos dantų pastos tūbelėje, ir be jokios abejonės šie kriterijai turėtų būti svarbiausi ją renkantis kasdieniam naudojimui. Kita vertus, renkantis produktą naudoti kasdien, labai dažnai kyla pavojus, kad tokiam pirkiniui neskirsim didelio dėmesio ir nepakankamai juo pasidomėsim. Nesusimąstydami dantų pastą vartojame kasdien, po kelis kartus į dieną, ir dantų valymas tampa įprastu veiksmu, apie kurį retai kada susimąstome. Tačiau tai, kas ištisus metus rūpinasi mūsų šypsena, vertėtų rinktis atsakingai.

Mes žinome, kad geriausia, kuomet ilgai trunkančių ieškojimų ir bandymų nereikia atlikti patiems. Todėl siūlome tik tai, kas kokybiška, seniai įvertinta ir pripažinta. Dantų pastos išsirinkimas ir pirkimas tegu būna paprastas – mes jums tinkamą produktą išrinkome už jus. Belieka įsigyti. Kokybiška sudėtis, patikrintas poveikis, ilgai išliekantis gaivumas ir tai, kas vadinama prekinio ženklo garantija – viskas sutelpa į mūsų parduotuvėje esančias dantų pastų tūbeles. Išbandykit ir įvertinkit.

Stebuklingai žavios tos šypsenos, kuriose telpa pasitikėjimas savimi. Ir tos, kuriomis priimami svarbiausi gyvenime komplimentai, iš pačių svarbiausių. Bet turbūt labiausiai šildo šypsenos, turinčios galią priversti nusišypsoti kitus. Pasidalinkime tokiomis šiandien. Ir rūpinkimės jomis visą gyvenimą.

Vestuvinės suknelės nuomos kaina gali priklausyti nuo kelių faktorių

vestuvines suknelesJeigu ieškote stilingos vestuvinės suknelės, kuri būtų prabangi ir tuo pačiu išsiskirianti iš kitų, tai būkite nusiteikę išleisti nemenką sumą. Mat gražiausios suknelės ir kainuoja atitinkamą sumą. Bet, mažą vestuvių biudžetą turinčioms poroms nereikėtų nusiminti, nes dabar galima pasinaudoti įvairiausiomis alternatyvomis, kurios padeda išvengti milžiniškų išlaidų. Vestuvines sukneles irgi galima rinktis naudojantis tam tikrais patarimais, o vienas paprasčiausių – suknelė turi būti išsinuomota, o ne pirkta. Paprasčiausiai, Lietuvoje retos poros perka garderobą vestuvėms, jos tiesiog dažniausiai jį nuomojasi ir tiek. Tas pats liečia ir vyrus. Jeigu jūs norite kažkokios vestuvinės suknelės, kurią jau nusižiūrėjote kažkokiame salone, tai būtinai to salono darbuotojų pasiteiraukite ar yra nuomos galimybė.

Vestuvinės suknelės tokioms šventėms dažniausiai yra išsinuomojamos dėl to, kad nuomos mokestis padeda ženkliai sumažinti visas vestuvių išlaidas. Paprastai tariant, su mažu biudžetu vargstančios poros pirmiausia turėtų viską planuoti būtent nuo garderobo nuomos. Susiraskite tokius salonus, kuriuose galėsite išsinuomoti suknelę ar vyrišką kostiumą ir tiek. Tiesa, verta žinoti, kad salonuose griežtėja tvarka, tad kai kuriose vietose jums gali tekti susimokėti simbolinį mokestį už to garderobo matavimąsi. Taip yra dėl to, kad pastaruoju metu Lietuvoje į tokius salonus užeina vis daugiau žmonių, kurie tiesiog iš neturėjimo ką veikti gaišina tokių salonų personalą, kartais netgi matavimosi metu sugadina tam tikrą garderobą.

Taip pat reikia žinoti, kad vestuvines sukneles galima rinktis ir internetu. Jums reikia internete susirasti salonus, kurie pateikia turimų suknelių galeriją. Išsirinkus norimą suknelę, liks tik nuvykti į tą saloną ir ją pasimatuoti. Jeigu viskas tiks, tada tiesiog ją rezervuojate vestuvių dienai ir tiek. Nuomos mokestis už suknelę priklausys nuo daugelio faktorių, tad turkite galvoje, kad kiekvienai suknelei gali būti taikomas skirtingas nuomos mokestis.

Vestuvinės suknelės nuomos kaina gali priklausti tiek nuo dizainerio, tiek nuo stiliaus, tiek ir jos populiarumo. Jeigu jūs pasirinksite garsaus dizainerio vestuvinę suknelę, tai turėkite galvoje, kad jos nuomos mokestis gali būti didesnis.

Izraelio kosmetiką pirkti geriausia būtų internetu

izraelio kosmetikaTeko girdėti, kad Izraelio kosmetika šiuo metu laikoma viena geriausių? Norėtumėte ją išbandyti, bet nežinoti kaip ją įsigyti? Tiesiog internete turėtumėte dairytis į tam tikras el. parduotuves, tokias kaip „Drnonashop.lt“ , nes jose siūlomas išties didelis pasirinkimas. Yra tam tikrų el. parduotuvių, kurios prekiauja būtent šia kosmetika ir tikrai nesiūlo tų pigių produktų, kurie neretai dar ir pakenkia žmogaus organizmui. Ši kosmetika tuo ir pasižymi, jog ji nėra kenksminga nei suaugusiems, nei vaikams. Deja, šiais kosmetikos produktais prekiauja vos kelios internetinės parduotuvės, todėl turėtumėte pradėti ieškoti būtent jų, o ne kažkokių atsitiktinių pardavėjų. Ypač rekomenduojama vengti neaiškių asmenų siūlomų produktų.

Apie Izraelio kosmetiką internete galite rasti daugybę informacijos, tačiau jokiu būdu nereikėtų manyti, kad ji yra be galo pigi. Ji yra viena iš brangesnių, nes vis dėlto – kai kurie produktai turi ir gydomąjį poveikį. Tad, jeigu naudosite šią kosmetiką tam, kad pašalintumėte kažkokias problemas, tai tikėtina, kad tai padaryti pavyks itin lengvai, jeigu rinksitės patikimus pardavėjus. Matote, internete jūs galite rasti tokius pardavėjus, kurie galbūt jums siūlys neaiškios kilmės kosmetikos priemones, tik pažymėtas garsiu prekiniu ženklu. Yra sukčių, kurie kažkokią kosmetiką ženklina patys, nors tai yra nelegalu. Tam, kad išvengtumėte tokių klastočių įsigijimo, jums reikia rinktis žinomas Izraelio kosmetika prekiaujančias el. parduotuves.

Kodėl apskritai reikėtų rinktis internetines kosmetikos parduotuves? Todėl, kad paprastose siūlomos gana nemažos kainos, o el. parduotuvės siūlo labiau prieinamas kainas už tuos pačius produktus. Tuo labiau, kad internetu įsigyti Izraelio kosmetiką yra patogiau tiems, kurių mieste nėra tokių paprastų parduotuvių. Tokiu atveju nereikia niekur vykti – užtenka atlikti užsakymą ir viskas bus pristatoma  į namus.

Izraelio kosmetika internetu prekiaujančios el. parduotuvės siūlo įvairius produktus – kremus, šampūnus, burnos higienos priemones ir t.t. Tokią produkciją jūs galite įsigyti tiek iš lietuviškų, tiek ir iš užsienietiškų el. parduotuvių, bet turėkite galvoje, kad užsienietiškos, nors ir siūlo mažesnes kainas, jos ima gana nemažus pristatymo mokesčius, o taip pat savo užsakytos kosmetikos turėsite laukti gerokai ilgiau.

Auskarų mados

auskarai_internetuAuskarai yra vieni seniausių ir mėgstamiausių papuošalų. Nors daugelis teigia, kad auskarai yra moteriški papuošalai, tačiau tai nėra visiška tiesa. Senovėje auskarus nešiojo ir vyriškos lyties atstovai. Senovėje papuošalams buvo skiriamas ypatingas dėmesys. Žmonės tikėjo juos esant šventais. Kai kurių etninių grupių žmonės auskarus laikė ne tik kūno papuošalu, bet laikė jį amuletu, apsaugančiu nuo ligų ir nelaimių.
Šiomis dienomis auskarus nešioja daugelis žmonių. Moterys auskarus nešioja dažniau, vyrai rečiau.  Madinga auskarus verti vaikams ar mažiems kūdikiams. Žmonės auskarus veriasi ne tik į ausis, bet ir kitas kūno vietas.
Auskaras bamboje. Merginos mėgsta pasipuikuoti gražia išvaizda, taigi natūralu, kad savo privalumus norima dar labiau išryškinti. Prie stangraus, liekno pilvo ir švelnaus įdegio puikiai tinka ryškus akcentas — auskaras bamboje. Ši mados tendencija buvo labai populiari prieš 10-15 metų. Šiomis dienomis auskaras bamboje nėra toks madingas. Tačiau, atsiranda viena kita mergina, kuri nori papuošti savo pilvuką.
Auskaras antakyje. Dar viena zona, į kurią mėgstama vertis auskarus yra antakis. Šią vietą dažniau renkasi vaikinai, tačiau su auskaru antakyje galima pamatyti ir dailiosios lyties atstoves.
Auskaras lūpoje. Lūpos taip pat patraukli vieta įsiverti auskarą. Nors auskaras lūpoje nėra toks populiarus kaip ausyje ar bamboje, tačiau atsiranda nemažai entuziastų norinčių papuošti lūpas. Galimi net keli variantai kur verti auskarą. Auskaras gali papuošti apatinę, viršutinę lūpą, atsidurti lūpų kamputyje arba virš viršutinės lupos, tiesiai po nosimi. Rinktis tikrai yra iš ko.
Intymios ir netradicinės auskarų vietos. Šiomis dienomis žmonės labai išdrąsėjo. Dėl originalios išvaizdos jie yra pasiryžę išbandyti pačius keisčiausius dalykus. Auskarai speneliuose, liežuvyje, akies voke, dantenose, krūtinės ląstoje — tai tik keletas vietų, kuriose veriami auskarai. Vaizdas iš tiesų šokiruojantis, tačiau, ko tik žmogus nepadarytų dėl mados.
Išplito ne tik auskarų vėrimo vietos, bet ir pačių auskarų mados. Šiandien galima nusipirkti pačių įvairiausių auskarų. Auskarai internetu yra bene populiariausias variantas. Kadangi auskarai internetu yra pigesni ir neretai jų pasiūla yra dvigubai didesnė, žmonės šiuos papuošalus užsisakinėja internetu. Žinoma, auskarus galima pirkti ir papuošalų parduotuvėse, bet čia gali prireikti pakloti kiek didesnę sumelę.

Save

Trombocitai: kas atistinka sumažėjus jų kiekiui kraujyje?

trombocitaiVisi esame turėję mėlynių, tačiau retas kuris į tai kreipdavome dėmesį. Gyvendami tokiu įtemptu ritmu net nepastebime kai susitrenkiame koją ar ranką. Tik tada, kai pajuntame skausmą susimąstome, jog vertėtų bent akimirkai sustoti ir susirūpinti savimi.  Pasirodo, kad ilgai negyjančios mėlynės ar ilgai nekrešintis kraujas gali signalizuoti apie rimtą ligą — trombocitų kiekio kraujyje sumažėjimą. Trombocitai yra bespalvės, bebranduolės ir įvairaus pavidalo plokštelės, labiau žinomos kaip kraujo plokštelės. Trombocitai atsako už kraujo krešėjimo funkciją, kuri yra labai svarbi žmogaus organizmui. Trombocitai susidaro kaulų čiulpuose.

Trambocitų kiekis kraujyje sumažėja dėl keleto priežasčių, tačiau pagrindinės yra dvi. Pirmuoju atveju trombocitų sumažėja dėl sutrikuios jų gamybos kaulų čiulpuose. Tai gali atsitikti dėl infekcinių ligų, vartojamų vaistų, onkologinių susirgimų. Kita priežastis — padidėjęs trombocitų poreikis organizme. Šį atvejį gali sukelti įvairios ligos: kepenų cerozė, vilkligė, padidėjusi blužnis ir kita. Jei trombocitų kiekis žmogaus kraujyje yra normalus, jis nejaučia jokių negalavimų. Tačiau, jei trombocitų sumažėja atsiranda keli simptomai: įsipjovus ar susižeidus nekreši kraujas, susitrenkus atsiranda didelės kraujosrūvos, mėlynės. Pasitaiko, kad dėl sumažėjusių trombocitų ant kūno gali atsirasti savaiminių mėlynių ir smulkių petechijomų. Kai trombocitų kiekis sumažėja smarkiai, gali pradėti kraujuoti iš nosies, pagausėti išsiskiriančio kraujo kiekis menstruacijų metu. Trombocitų kiekiui sumažėjus iki 10˟10⁹ litre, gali prasidėti netgi vidinis kraujavimas, kuris yra labai pavojingas žmogaus sveikatai ir neretai baigiasi mirtimi.

Ar reikia gydytis? Tai priklauso nuo konkretaus atvejo. Norint išsiaiškinti, kas sukėlė nemalonius pojūčius reikia atlikti tyrimus. Todėl, pirmiausia reikia kreiptis į gydytoją. Kai yra aiškūs ligos sukėlėjai galima pradėti gydymą. Pasitaiko, kad kartais trombocitų trūkumą organizme gydyti nėra būtina. Pavyzdžiui, vaikų kaulų čiulpai gali itin intensyviai gaminti trombocitus, kad kompensuotų jų trūkumą. Jauni trombocitai aktyviai dalyvauja kraujo krešėjime, todėl net sumažėjus bendram trombocitų skaičiui, nejuntami jokie požymiai ir krešėjimas nesutrinka. Kitais, rimtesniais atvejais, skiriamas medikamentinis gydymas.

Vaikiški drabužiai: kur tikrai nereikėtų jų pirkti?

vaikiski drabuziaiNebrangiai kainuojantys vaikiški drabužiai dabar siūlomi tikrai ne visose parduotuvėse, ypač paprastose fizinėse prekyvietės jų kainos būna kiek aukštesnės nei internete. Internetu perkantys vaikiškus drabužius gali pasidžiaugti sutaupytu ne vienu euru, tad jeigu ir jūs galvojate kaip būtų galima išleisti mažiau pinigų, tai tiesiog pasidomėkite internetine prekyba. Vaikiški rūbeliai el. parduotuvėse siūlomi ne tik mažesnėmis kainomis, bet ir daug gausesniu asortimentu, todėl tiek berniukams, tiek ir mergaitėms tikrai turėsite ką parinkti už atitinkamą sumą. Tiesa, aklai pasitikėti visais pasiūlymais tikrai nereikėtų, nes ne paslaptis, kad ir internete galima nesunkiai apsigauti, o ypač atsargiems reikėtų būti tiems, kurie internetu perka tik pirmą kartą.

Didžiausia saugumą internete visuomet garantuoja populiariausios el. parduotuvėse. Jeigu jūs ieškote rūbelių vaikams, tai jums tiesiog reikėtų rinktis internetines parduotuves, kurias pirmiausiai randate per paieškos sistemas. Ten rasite visą jų sąrašą. Bet, jeigu kalba eina apie prastos kokybės garderobą, tai vengti turėtumėte skelbimų portalų bei pasiūlymų socialiniuose tinkluose. Internetinės parduotuvės savo patikimumą įrodo gerais atsiliepimais, kuriuos galima rasti internete, įmonių kataloguose ar kitose vietose.

Dabar vaikiški drabužiai siūlomi geromis kainomis, bet tai nereiškia, kad būtina skubėti viską užsisakyti nepasidomėjus. Trumpai tariant, užsisakant vaikiškus rūbelius internetu, pirmiausia reikia atsižvelgti į kiekius. Dauguma el. parduotuvių nurodo koks likutis yra likęs jų sandėliuose. Jeigu matote, kad liko tik vienas vienetas, tai nemaža tikimybė, kad sumokėjus pinigus, jo gali ir nebelikti. Tai reiškia, kad esant vienam vienetui, atsiranda nemaža tikimybė, jog užsakymą vienu metu pateiks keli žmonės, o gaus tik tas, kuris bus sąskaitą apmokėjęs pirmiausiai. Tam, kad išvengtumėte tokių situacijų, tiesiog rinkitės tuos rūbelius, kuriems nėra nurodomas įspėjimas dėl likučio.

Kas liečia atsargumą perkant internetu, tai paprasčiausiai verta žiūrėti ar tam tikros el. parduotuvės nėra susikūrusios blogos reputacijos. Internete turite žiūrėti į atsiliepimus, o jeigu kažkuri el. parduotuvė turi labai daug neigiamų įvertinimų, tai tokioje vietoje tikrai nėra rekomenduojama pirkti jokiomis aplinkybėmis.

Bateliai: kaip apavą renkasi paryžietės?

bateliaiPrancūzija, o tiksliau Paryžius, ne veltui dalijasi mados sostinės titulą su tokiais miestais, kaip Niujorkas, Milanas ar Tokijas. Paryžietės yra atidžios menkiausioms smulkmenoms ir per amžius lieka ištikimos savitam stiliui.

Elegancijos dvelksmas

Net garbaus amžiaus prancūzės demontruoja grakščią laikyseną, stilingą aprangą ir apavą. Visgi, amžius turi įtakos pasirinkimui. Bateliai su platforma – jaunatviškų moterų apavas. Paryžietės drąsiai griauna mitus, kad esą aukštos moterys turėtų vengti tokio apavo, kaip bateliai ant platformos.

Ant vyresnių moterų kojų dailiai sugula bateliai storu padu arba bateliai storu kulnu.

Išskirtinėmis progomis moterys itin stengiasi sukurti elegantišką įvaizdį. Itin didelę reikšmę teikia batams, tarkim, bateliai vestuvems yra lyg atskiras mokslas, kurio pasirinkimas skatina ne vieną valandą konsultuotis su dizaineriais. Bateliai derinami ne tik su apranga, tačiau ir moters sudėjimu, ūgiu, odos spalva. Tarkim, aukštaūgėms moterims rekomenduojami uždaresni bateliai. Bateliai žemaūgėms gali būti atviresni.

Visgi, Paryžius yra didmiestis ir visą dieną didmiesčio tempu lakstyti su tokia avalyne gali nuvarginti net maratoninkę, todėl prancūzės kasdien atiduoda duoklę praktiškumui. Bateliai yra svarbiausias aprangos akcentas, todėl sakoma, kad tai turi būti brangiausia aprangos detalė.

Svarbiausia praktiškumas

Kiekvieną dieną paryžietės renkasi avalynę, kurią mes vadintumėme  – bateliai mergaitei – pilnu ir žemu padu, patogūs batai, kuriais bus patogu vairuoti, įveikti nemenkus atstumus nuo darbo iki namų ir aplėkti parduotuves. Bateliai turi būti, visų pirmą, kokybiški ir patogūs. Todėl bateliai vasarai renkami tokio stiliaus, kaip bateliai balerinos. Kadangi Paryžiuje klimatas šiltesnis, nei Lietuvoje, itin populiarūs ten bateliai atviru priekiu.

Bateliai vaikams renkami pagal kokybę. Jie būtinai turi būti tik iš natūralių medžiagų ir nauji, kad nedeformuotų vaiko pėdos. Bateliai mergaitėms yra renkami pagal sezoniškumą, dažniausiai iš natūralios odos.

Spalvos

Paryžius yra vienas labiausiai užterštų didmiesčių pasaulyje, todėl itin nepraktiškas pasirinkimas bus juodos ar tamsios spalvos avalynė. Nebent jeigu turėsite skudurėlį, kuriuo prireikus galėsite nuvalyti dulkes nuo batų. Kitų spalvų avalynės priežiūra taps paprastesnė.

Bateliai yra prižiūrimi pagal gamintojų nurodymus.